A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Al-Mahmya

19.03.2007 09:12:38 | Lukáš
:-) Ahoj chtěl jsem se prosím zeptat jaký hotely jsou u téhle pláže Al-Mahmya.Nikde jsem nenašel ani jeden hotel.děkuji Lukáš :-) ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dana
23.03.2007 14:07 88.101.128.***
Mahmya  

Mahmya je skvělá, cesta na ní není tak dlouhá a mají tam výborné jídlo a bezvadné koktejly.
Jediné co se mi nelíbilo bylo, že když jde člověk kolem moře a dojde dál, kde moc lidí nepřijde je tam "bordel" - PET lahve, sklo, sáčky... prostě asi to co vyplaví moře, ale na druhou stranu je tam i plno mušliček... :-)
Podívat se na ostrov MAHMYA stojí za to. ;-)

Dana
23.03.2007 14:00 88.101.128.***
RE: Al-Mahmya  

...psala jsem o výletě na Abu Tavil.

• Anonym (1)
Dana
23.03.2007 14:00 88.101.128.***
Al-Mahmya  

Ahoj, byli jsme tam vloni v září právě s CK Shenkos.
Vůbec to není špatný, ale v porovnání s Mahmyou či Giftunem, tam není vůbec nic, vysadí Tě na bílé pláži a toť vše, ani slunečník, toalety, občerstvení... nic, leda, že by to už nějak upravili, ale to pochybuji. Co bylo fajn, bylo šnorchlování na otevřeném moři, jen bylo blbý, že foukal větřík, byly trochu vlny. :-) ...jednou při cestě tam a podruhé na cestě zpět. Nádherný byl kousek cesty, když s námi (kolem lodi) plavali delfíni a pak vidět tuňáky, jak houfně vyskakovali nad vodu. Fakt bombovej zážitek. Až tedy na konec, kdy se rozbil autobus co pro nás jel do přístavu. Z 10 min byla hoďka a půl :-?, co jsme na něj museli čekat. ...a to bych ještě měla k tomu přičíst, že jsme kvůli velkým vlnám měli zpoždění, tak nechci snad ani vědět, domyslet, jak bysme tam jinak tvrdli ještě dýl. :-) Nemluvě o tom, že při odjezdu na výlet na nás delegátka zapomněla a museli objíždět celý blok, aby se pro nás vrátili. :-) ALE JINAK SE MI TO LÍBILO. :-) Ale na Mahmyi nenechám dopustit.

Misa
23.03.2007 11:46 194.212.23.***
RE: RE: Al-Mahmya  

Byl jste už někdo na výletě Abu tavil? Nabízí ho CK Shenkos.

Bohumila
23.03.2007 11:42 77.237.144.***

Zájezd na Mahmyu nabízí CK BLUE STYLE

Janick 22.03.2007 15:47
RE: RE: Al-Mahmya  

Giftun je prirodni rezervace a sklada se ze dvou ostrovu - Velkeho Giftunu a Maleho Giftunu a pridruzenych ostruvku. Jezdi se pouze na Velky Giftun ktery je rozparcelovan na casti s ruznymi nazvy a majiteli (tedy i Mahmya a Paradise Island). Posledni dobou se vyrojil Utopia Island, takova pisecna ploska pred Giftunem (ruska klientela).
Mahmya je nejhezci cast Giftunu, slysela jsem ze ji ma pronajatou Cech ale overene to nemam :-)

jitrenka
21.03.2007 12:16 85.207.18.***

Někde jsem v diskuzi narazila na zajímavý poznatek, prý ostrov Giftun=ostrov Mahmaya z druhé strany, má to být prý nějaká rezervace nebo tak něco. Je to ale už docela dávno co jsem to četla, tak by mě zajímalo, jak je to doopravdy.

Lukáš
21.03.2007 12:06 62.24.81.***

Děkuji za odpovědi.Mahmya vypadá fakt skvěle asi se tam pojedu kouknout.

Leyla 21.03.2007 12:04
RE: RE: RE: RE: Al-Mahmya  

Neřekla bych, že zrovna každý má svůj přístřešek, ale jak jsem slyšela o Giftunu na Mahmyi je jich opravdu víc! Je to tam opravdu nádherné!!! No comment!!!

Jitko, tak ta cena - rozdílná je teda divná, že jo! Nevím jaký by měl být mezi nimi rozdíl, myslím si že vůbec žádný! Já byla s místními tak nevím kolik to normálně stojí! Ale já původně jela na Giftun a nakonec z toho byl ostrov Mahmya :-D
Vložím tu jednu s pěti uchovaných fotek, než jsem utopila foťáček :-D

zita 20.03.2007 20:41
RE: RE: RE: RE: Al-Mahmya  

Známí byli na obou ostrovech a říkali, že Mahmia je jednoznačně lepší - méně lidí tam jezdí a více živočichů v moři. Je tam i lepší zázemí, každý má na ostrově svůj proutěný přístřešek, kde má možnost si odpočinout ve stínu.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu