A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Albatros Citadela-Sahl Hasheesh

11.09.2018 23:57:03 | bejki
bejki
Nechci zaplňovat vlákno,za kolik to máte.Takže jsem založila nové téma.Dik za info o tomto resortu.A budu se těšit na postřehy těch,kdo tam byl.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 14:03 93.153.57.***
Re: Albatros Citadela-Sahl Hasheesh  

Dádo, máš ode mě mail ;-)bejki

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 18:43 217.30.78.***

Mas whatsapp? posilam mail dablik.dada@centrum.cz posli mi na mail cislo telefonu. Pokud tedy chces ;-) a ja ti po priletu pisnu. Ohledne ubytovani

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 17:51 217.30.78.***

Ahoj. Anglictinu neovladame, tak bude psat listek dcera. Je moznost napsat mail primo na recepci. Taky jsem cetla, ze to tak nekdo udelal. Vloni jsem koukala na lidi kteri byli ve fronte na recepci pred nami. Hodne z nich meli v pase dolary. Vetsinou 10 dolaru. Vzdy se usmali a podekovali a kazdemu rekli, ze ubytovani po 12 hod. Cestovali jsme s moji maminkou a neni uplne zdrava. Meli jsme 2 apartmany vedle sebe. Pockala jsem az na recepci nikdo nebude a rekla si bud a nebo. Sel nas ubytovat osobně. Asi pro nekoho hodne , ale ano budu davat 20 euro. A manzel i maminka spokojeny., ze jsme hned byli ubytovany.Legrace je, ze jsem to manzelovi rekla az vcera ;-)To, ze jsem dala uplatek ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 14:54 93.153.57.***

Taky se tak Dádo cítím :-),proto potřebuju nutně Egypt.Manžel radši s kamarádama na plachetnice, čundr,kytary, užil si léto.A já si to v říjnu užiju naplno,se synem se cestuje opravdu dobře.Pak mi dej vědět to ubytko.Já vždy ráno musím kafíčko na terásce před snídaní a večer se zas kocham a rozjímám,bez sezení venku v teplu bych to nedala.Takže budeš psát i lístek v aj.kde chcete být ubytovaný?a kolik tedy $,20?bejki

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 09:52 46.135.5.***

No a jsme na tom podobne. Cele leto jsem poslouchala, ze si nemuze vzit volno. Velmi smutné! Sice nepodnika , ale pracuje jako dozor na stavbach.Tak za cele leto jen jeden prodlouzeny vikend. Uz je to na mne znat. Jen prace a prace. Potrebuju vysadit. Jeste 18 dni. Pripadam si jak dostihovy kun co nevidi cilovou rovinku ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 09:26 46.135.5.***

Ahoj. To chapu. My byli v Egypte poprve vloni. Mela jsem z toho strach...manzel není na valeni se na lehatku. Na dovolenych stale nekam vyrazi a foti. Ale moc se mu to vloni libilo. Bylo nas tam hodne čechů. Sedel s chlapama na baru popijel a vesele se bavil. Bylo kouzelne ho pozorovat. Ja si rada ctu, tak jsem se bala a zbytecne. Vecer pri programech vydrzel az do konce.Jen chtel ject do jineho hotelu...ale lehce jsem ho premluvila.Take miluje snorchlovani. Ale znam spoustu chlapu, kteri jsou morem presyceni a radeji jezdi na chalupu. Manzelky posilaji s kamaradkama. Coz take neni spatne....jenze muj muz je zarlivec, tak aspon, ze moje nadseni sdílí. Porad premyslim o ubytku. Asi si reknem o pokoj s terasou- soukromou. S vyhledem na more a budovu resit nebudu.Mohu vam po prijezdu napsat.... a dat tip ohledne ubytovani. Dada

Neregistrovaný uživatel
14.09.2018 19:17 93.153.57.***

Ahój Dádo.Chlapi většinou ubytko neřeší ;-)ale já chci taky pokoj s výhledem a hlavně s balkónem,tak uvidíme.Synovi je 23 a je bezvadnej, že už i loni podzim jel se mnou, když viděl,jak jsem nešťastná a brečím, že chci zase do Egypta a táta nemůže.Syna to zad moc nebere,že se tam nemá kam jít,ale ted se těší,když jsem mu řekla,jak je to tam velké.No spíš manžel ani už nechce, poslední léta je z Egypta otravenej,moře je slané :-D ,je tam hic,nuda...a prý mu to tam nedělá dobře, přitom perfektně snorchluje a potápí se,ale nebaví jó to .Ve Fantazii měl i arytmii,se přiznal pak doma.On se mnou přetrpí jaro a podzim nemůže, podniká.On by bral jiné destinace,ale v květnu pro mě jinde studené moře a podzim v Evropě počasí zrádné.A v létě nedají dovču mě :-(No a já egyptské resorty miluju.Jsem se nějak rozkecala :-Dbejki

Neregistrovaný uživatel
14.09.2018 13:27 217.30.78.***

Kolik je synovi? A co manzel? More ho nelaka? Dada

Neregistrovaný uživatel
14.09.2018 13:22 217.30.78.***

Jeste jsem premyslela , jak jste psala s tim odletem. Musim s vami souhlasit. Priste uz to nebudem resit. Clovek se trochu prospi, jde na snidani a muze pokracovat na plazi.Fakt jsem zvedava jestli zabere baksis co se tyce ubytovani. Manzel vubec neresi v kterem cisle budem. Snad jen bych chtela vyhled a soukromou terasu nebo balkon. Ne vsechny apartmany to maji.

Neregistrovaný uživatel
14.09.2018 13:16 217.30.78.***

Jasne, ze muzete, ale neni se cim chlubit. Letos 50. Ale necitim se na to ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu