A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Albatros Citadela-Sahl Hasheesh

11.09.2018 22:57:03 | bejki
bejki
Nechci zaplňovat vlákno,za kolik to máte.Takže jsem založila nové téma.Dik za info o tomto resortu.A budu se těšit na postřehy těch,kdo tam byl.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.11.2018 20:06 93.153.57.***
Re: Albatros Citadela-Sahl Hasheesh  

Ahoj Ivano. No dojmy supr. Resort je úžasný, postavený celý z korálů, nádhera. Je velký, takže 8dní(resp. 6,5 :-@) je opravdu málo na to, vše v klidu užít. A my ještě o den míň, byli jsme v Káhiře. Tady to chce min. na 12dní.Každý si zde vybere své, jak klid u několika lagun, tam supr, nebo u hotelové mariny, živo, programy. Je to jak malé městečko s hlavní třídou u té mariny. Jen v této oblasti hodně fouká, jen 2x odpol. nebyla červená vlajka, ale laguny s rybama (12druhů jsem napočítala) to jistí, jen tam mrtvé korály. Pěkné byly ven z mariny, na otevřené moře(sepie, chobotnice..., viděli lidi) ale plavčíci piskali. Pláže krásné, ubytování úžasné, výhled na moře i z koupelny, obří terasa s ,nádherným výhledem, pro ranní kafíčko bomba, prostě nemělo to chybu. Jídlo taky velice dobré. I syn říkal, že sem klidně znovu. I když jsme se nakonec shodli, že v Rotaně v Sharmu bylo asi nejlíp, protože to byl menší hotel. Tady je to opravdu na 2 týdny. Za nás určitě váhavcům doporučujeme.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2018 13:43 85.13.79.***

Zdravím Bejki! Tak jaké jsou dojmy z dovolené?? Ivana

Neregistrovaný uživatel
25.09.2018 11:20 176.98.99.***

Letíme 13.10.na týden.Kolegyne v práci na ty svý polovičky taky nadavaji že nechtějí k moři a kvůli teplu.Já zase špatně snáším teplo u nás a u moře mi to nedělá problém,pokud tedy není 40st.Pak dej vědět,co si vybrala,jestli tedy budeš kupovat na FM .Pa bejki ;-)

Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 23:11 194.228.59.***

Bejkinko ja byla v Sharmu jen jednou narozdil od rodicu,oproti Marsa alam se tam da v podstate nekam jit. Ty ted uz stopro letis do tohoto hotelu? A kdy ze? V rijnu? Snad na jare s tebou manzel pojede a nebo to zachrani zase synek ;-). Ja nevim,ze ty muzsky na to nejsou. Sice ted partnera nemam,ale kdyz jsem mela,tak zadny nemel rad more a teplo :-D. Petra

Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 23:03 93.153.57.***

Ahoj Peťulí, já být tebou zkusila bych Rotanu,pokud máš ráda klídek.Opravdu krásný kvetoucí resort .Jidlo se prý zlepšilo, přečti si na Trapadvizoru :-)Já jsem taky zvědavá,kam v květnu,s mužem je to těžký :-!Jo a mě se líbí kvůli prostředí i Ghazala garden.Sharm má své kouzlo, viď :-)

Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 15:57 194.228.59.***

Bejkinko ja te uplne prehledla :-). Pristi rok nevim jestli pojedu,jak jsem ti jednou psala,nechce se mi s otcimem a nevim kdo jiny by semnou jel. Pokud me mamina premluvi,tak bych jela do Sharmu,ale nevim teda do jakeho hotelu a jelo by se uz jen na 12 dni misto 15,mamina s otcimem pak jeste jezdi na tyden a ja s nimi jen obcas. Petra

Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 14:03 93.153.57.***

Dádo, máš ode mě mail ;-)bejki

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 18:43 217.30.78.***

Mas whatsapp? posilam mail dablik.dada@centrum.cz posli mi na mail cislo telefonu. Pokud tedy chces ;-) a ja ti po priletu pisnu. Ohledne ubytovani

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 17:51 217.30.78.***

Ahoj. Anglictinu neovladame, tak bude psat listek dcera. Je moznost napsat mail primo na recepci. Taky jsem cetla, ze to tak nekdo udelal. Vloni jsem koukala na lidi kteri byli ve fronte na recepci pred nami. Hodne z nich meli v pase dolary. Vetsinou 10 dolaru. Vzdy se usmali a podekovali a kazdemu rekli, ze ubytovani po 12 hod. Cestovali jsme s moji maminkou a neni uplne zdrava. Meli jsme 2 apartmany vedle sebe. Pockala jsem az na recepci nikdo nebude a rekla si bud a nebo. Sel nas ubytovat osobně. Asi pro nekoho hodne , ale ano budu davat 20 euro. A manzel i maminka spokojeny., ze jsme hned byli ubytovany.Legrace je, ze jsem to manzelovi rekla az vcera ;-)To, ze jsem dala uplatek ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.09.2018 14:54 93.153.57.***

Taky se tak Dádo cítím :-),proto potřebuju nutně Egypt.Manžel radši s kamarádama na plachetnice, čundr,kytary, užil si léto.A já si to v říjnu užiju naplno,se synem se cestuje opravdu dobře.Pak mi dej vědět to ubytko.Já vždy ráno musím kafíčko na terásce před snídaní a večer se zas kocham a rozjímám,bez sezení venku v teplu bych to nedala.Takže budeš psát i lístek v aj.kde chcete být ubytovaný?a kolik tedy $,20?bejki

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu