A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Albatros Citadela-Sahl Hasheesh

11.09.2018 22:57:03 | bejki
bejki
Nechci zaplňovat vlákno,za kolik to máte.Takže jsem založila nové téma.Dik za info o tomto resortu.A budu se těšit na postřehy těch,kdo tam byl.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
21.11.2018 20:59:45 93.153.57.***
Re: Citadel...  

Za nás taky supr, tady to bude úplně úžasný, za rok dva, snad desetitisíce zeleně tam je nově vysazeno, hodně se přestavuje, jen aby z toho nebyla pak moderna. jen personál? Jsem se poprvé setkala snad s 99%personálu z Asuánu. Jsou úplně jiná povaha (až na pár výjimek) od rána neteční, neopětují úsměv, bez zájmu, jako by tam byli za trest :-(to mi docela vadilo. S tím jsem se v Egyptě ještě nesetkala. bejki

Neregistrovaný uživatel
20.11.2018 22:27:20 193.165.96.***
Citadel...  

Ahojte..tak Nám se líbilo teda hodně a spokojenost i za manžela a to je už co říct. Za Nás tohle je NEJ <3

Neregistrovaný uživatel
20.11.2018 13:24:46 85.13.79.***
Re: Albatros Citadela-Sahl Hasheesh  

Tak mám o čem přemýšlet... ;-) Známí tam byli na jaře a nebyli moc nadšení. Prostě sto lidí, sto názorů :-) . Díky za info Bejki! Ivana

Neregistrovaný uživatel
16.11.2018 20:06:07 93.153.57.***

Ahoj Ivano. No dojmy supr. Resort je úžasný, postavený celý z korálů, nádhera. Je velký, takže 8dní(resp. 6,5 :-@) je opravdu málo na to, vše v klidu užít. A my ještě o den míň, byli jsme v Káhiře. Tady to chce min. na 12dní.Každý si zde vybere své, jak klid u několika lagun, tam supr, nebo u hotelové mariny, živo, programy. Je to jak malé městečko s hlavní třídou u té mariny. Jen v této oblasti hodně fouká, jen 2x odpol. nebyla červená vlajka, ale laguny s rybama (12druhů jsem napočítala) to jistí, jen tam mrtvé korály. Pěkné byly ven z mariny, na otevřené moře(sepie, chobotnice..., viděli lidi) ale plavčíci piskali. Pláže krásné, ubytování úžasné, výhled na moře i z koupelny, obří terasa s ,nádherným výhledem, pro ranní kafíčko bomba, prostě nemělo to chybu. Jídlo taky velice dobré. I syn říkal, že sem klidně znovu. I když jsme se nakonec shodli, že v Rotaně v Sharmu bylo asi nejlíp, protože to byl menší hotel. Tady je to opravdu na 2 týdny. Za nás určitě váhavcům doporučujeme.

Neregistrovaný uživatel
09.11.2018 13:43:37 85.13.79.***

Zdravím Bejki! Tak jaké jsou dojmy z dovolené?? Ivana

Neregistrovaný uživatel
25.09.2018 11:20:49 176.98.99.***

Letíme 13.10.na týden.Kolegyne v práci na ty svý polovičky taky nadavaji že nechtějí k moři a kvůli teplu.Já zase špatně snáším teplo u nás a u moře mi to nedělá problém,pokud tedy není 40st.Pak dej vědět,co si vybrala,jestli tedy budeš kupovat na FM .Pa bejki ;-)

Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 23:11:00 194.228.59.***

Bejkinko ja byla v Sharmu jen jednou narozdil od rodicu,oproti Marsa alam se tam da v podstate nekam jit. Ty ted uz stopro letis do tohoto hotelu? A kdy ze? V rijnu? Snad na jare s tebou manzel pojede a nebo to zachrani zase synek ;-). Ja nevim,ze ty muzsky na to nejsou. Sice ted partnera nemam,ale kdyz jsem mela,tak zadny nemel rad more a teplo :-D. Petra

Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 23:03:29 93.153.57.***

Ahoj Peťulí, já být tebou zkusila bych Rotanu,pokud máš ráda klídek.Opravdu krásný kvetoucí resort .Jidlo se prý zlepšilo, přečti si na Trapadvizoru :-)Já jsem taky zvědavá,kam v květnu,s mužem je to těžký :-!Jo a mě se líbí kvůli prostředí i Ghazala garden.Sharm má své kouzlo, viď :-)

Neregistrovaný uživatel
24.09.2018 15:57:08 194.228.59.***

Bejkinko ja te uplne prehledla :-). Pristi rok nevim jestli pojedu,jak jsem ti jednou psala,nechce se mi s otcimem a nevim kdo jiny by semnou jel. Pokud me mamina premluvi,tak bych jela do Sharmu,ale nevim teda do jakeho hotelu a jelo by se uz jen na 12 dni misto 15,mamina s otcimem pak jeste jezdi na tyden a ja s nimi jen obcas. Petra

Neregistrovaný uživatel
16.09.2018 14:03:22 93.153.57.***

Dádo, máš ode mě mail ;-)bejki

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu