A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Brayka vs Gorgonia

10.10.2018 11:53:28 | vavrovam
vavrovam
Ahoj vsem. Mate prosim nekdo zkusenost s obouma hotelama? Uz jsem myslela, ze jsem rozhodnuta pro Gorg, ale ted jsem dostala typ na Brayka a musim rict, ze taky vypada super. Tak mam dilema... Kdyz to nekdo rozstreli, budu rada :) Pojedu se 2 pubertakama, kteri oceni jak poradny reef v mori, tak bazeny, vyziti... neurazi je i nejaky ten tobogan... A hlavne, ja pak budu mit klid a nebudu poslouchat 3ti den, ze se nudi... :)) Diky predem za reakce... Martina
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vavrovam 10.10.2018 14:59:32
Re: Brayka vs Gorgonia  

Petro, dekuji! Necham si rada poradit od nekoho, kdo tam jiz byl. Samozrejme krom dobreho more chci i hezky, cisty hotel s dobrymi sluzbami. 80 tis pro 2 dosp a 2 deti neni malo. Tak at je to supr! (((clap)))

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 14:53:14 89.24.33.***

Proste podle meho na snorchl je rozhodne lepsi Gorgonie i co se tyka sluzeb. Myslim,ze nejlepe muze poradit ten kdo byl v obou hotelech a mohl porovnat. Taky zalezi co od dovolene clovek ocekava. Na Gorgonii je poznat,ze je o level vis jak ve strave,tak v cistote. Petra

vavrovam 10.10.2018 14:19:55

Na youTube jsem uz trochu mrkla a oba vypadaji super. Ale mas pravdu, jeste si k tomu sednu a porovnam. Diky (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 14:14:01 37.48.16.***

Martino, já bych doporučila sednout nad YouTube :-) a prostě prokoukat všechny videa co jsou k dispozici od obou hotelů - Tj. Gorg i Brayka...vč. těch z pod moře a pak se rozhodnout.

vavrovam 10.10.2018 13:57:40

Woooow nadherny popis... dekuji mooooc! (((clap))) O:-)

vavrovam 10.10.2018 13:56:51

Dekuji za reakce... No a ted babo rad! ;-) Ja myslim, ze oba jsou super, jen vybrat ktery... O tom "spatnym" vstupu do more u Gorg jsem uz par krat cetla, nam kazdopadne molo nevadi... Libi se nam poradny hluboky reef... Neurazila bych se ani s peknou plazi... Ale clovek asi nemuze mit vsechno. Verim ale, ze oba jsou super, kazdy ma neco :-\ 8-)

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 13:53:32 194.1.2.***

V Gorgonii aj keď fúka buď na podpis z móla a tam krásne 30 m korálové farebné steny alebo kedykoľvek do lagún, pravidelne želvy, síby, pilohřbeti,murény.... a ten vstup cez koraly má tak 10-15 m potom krásna piesková lagúna...Gorgonia je Topka

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 13:38:59 91.192.35.***

Tak to tedy nevím,že Gorg.je lepší.Brayka,krásné moře,už je tam i molo.Tobogány jsou tam také.Do moře mužete každý den.V Gorgonii to bude hodně foukat.V Gorg.špatný vstup do moře.

Neregistrovaný uživatel
10.10.2018 13:35:14 89.24.33.***

Sice v Brayce je zatoka a po stranach ,ale v Gorgonii z mola je hloubka a fakt velky utes. Sice kolem neni kam jit,ale muzete k sousednimu hotelu dosnorchlovat,myslim tim Shams. A kdyz si prectete zde co lidi pisi o Gorgonii,tak more nej je zde. Petra

vavrovam 10.10.2018 13:30:31

Ahoj Petro, dekuji moc za tip a rady! Kdyz ale rikas, ze je tam lepsi more... Neni o cem! (((clap))) Vono asi i zalezi, kdy tam clovek jede. More muze byt jine v listopadu a jine v cervnu... Kazdopadne dekuji za super info! ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu