A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

caribbean world

04.03.2008 18:26:50 | Gabča
Gabča
Ahojky.Nemáte někde informace o hotelu Caribbean World Soma Bay?Děkuji. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.09.2018 09:09 90.179.26.***

Ahojky,vrátil se ted někdo v září z Caribbeanu?Je v hotelu lékárna?

Neregistrovaný uživatel
07.09.2018 21:10 194.50.240.***
Re: caribbean world  

Ahoj. Může mi někdo sdělit, zda se dá na hotelu koupit lahev vína a případně za kolik?

Neregistrovaný uživatel
11.08.2018 00:35 185.140.245.***

Dobrý den všem.
Tak jsme ve zdraví doma.
Tuto zprávu píši hlavně a zejména pro ty, kteří nejsou v obraze a zvažují kam se za své peníze vypravit.
Mám pocit, že v Egyptě se luxus v pravém slova smyslu bude hledat těžko. Ale Caribbean world soma bay tedy opravdu nenabízí ani průměr. Z donucení jsem ho navštívil před 6 lety a už tenkrát se mi nelíbil ani trochu. Od té doby do něj majitelé neinvestovali ani měďák a taky to podle toho vypadá !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ani tenkrát jeho služby nedosahovali ani 3* ! A dnes?? Dnes se jedná o ubytovnu hotelového typu opravdu základní úrovně! Vy, kteří si stejně jako já myslí, že by v 5* hotelu měli být obklopeni luxusem, jeďte kamkoliv, jen ne sem !!!!Špína a upatlanost, vyžilost a opotřebovanost veškerého zařízení je otřesná! Dveře od skříně nešly zavřít, zásuvka nočního stolku otevřít, na hranatou WC mísu někdo namontoval kulaté prkénko, všude prach, mastné otisky, všechno odřené, zkrátka prima 5* hotel !
Výkladní skříň každého hotelu - lobby bar nabídne hostu kávu z automatu (který si sám obslouží) do papírového kelímku cocacola...Kdybych chtěl komentovat chuť té " kávy ", byl bych mooooc sprostý...!
Kdysi moji rodiče dostali zájezd do Bulharska do campu. Ten byl jen o trochu čiístší a lepší.....
Než investujete do caribbeanu, zkuste si sehnat nějaké informace o tom, co OPRAVDU má splňovat 5* hotel!

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
21.07.2018 15:32 185.140.245.***

Ano, už se TO blíží, v úterý večer na letiště a po půlnoci ( když vše dobře dopadne letíme). Kufry nebalím já, ale moje paní.Je trochu hysterická a balí už od května....Nebereme si s sebou jen to, co máme ve skříních, ale spoustu jsme i přikoupili....No, on každý má nějakou úchylku, já určitě také.
Vzpomínat budu jisto jistě, je otázka, jestli v dobrém. Až se vrátíme, ozvu se.

Neregistrovaný uživatel
21.07.2018 13:16 90.178.32.***

Tak už se vám to blíží - už balíte kufry?
Vyjmenoval jste tři skupiny lidí, kteří jezdí do Egypta a stále přemýšlím, do které z nich se mám zařadit
1. - ti co musí koukat na cenu. Tak já určitě na cenu koukám, ale ani bych nemusela. Zůstalo mně to z horších dob, kdy jsem opravdu musela šetřit.
2. ti co milují potápění - to není můj případ
3. starší obtloustlé dámy, co si chtějí užít - zase nic. Starší jsem, ale do obtloustlé mám stejně daleko jako do Miss World.
Aha, tak už to mám - jsem starší dáma, která si chce ještě užít: slunce, písek, moře, pohodu …
Tak vám přeju, abyste si to všechno taky užil. Po vašem návratu očekávám podrobné zhodnocení dovolené a věřte, že vám upřímně přeju, aby to byla dovolená, na kterou budete (v dobrém) vzpomínat.

Neregistrovaný uživatel
23.06.2018 23:20 185.140.245.***

Děkuji srdečně.Fakt je škoda, že jste tam nebyla spolu s námi.A propo..já tam letos taky vyrážím krom jiného i z finančních důvodů !Srdeční záležitost ?? U mě je to jinak.Když se mám X dní válet ve vedru na písku, je mi skoro jedno kde se to celé odehrává.Jen čekám trochu slušné služby. 2, slovy dva lidé, kterým jsem měl a mám velké důvody věřit mi kdysi Egypt, resp jeho pravidelné návštěvníky popisovali takto :1/ ti, co musí koukat na cenu,2/ ti, co milují šnorchlování/potápění a 3/ postarší obtloustlé solo dámy, co si potřebují ještě užít. Po první návštěvě jsem jim oběma dal cca za pravdu. Určitě napíšu jaké to letos bylo.Hezký zbytek léta.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2018 14:03 90.178.32.***

Tak. A teď bych asi měla napsat: nevyšlo to letos, ale určitě se někdy někde potkáme. Ale není to tak. Rozdíl mezi námi je v tom, že vám se podzim života blíží a já jsem tak někde v půlce prosince :-). Egypt pro vás určitě není srdeční záležitost a pro další dovolené budete hledat jiné destinace. Mně taky do Egypta netáhne srdce, v zimě zase poctivě prohlédnu katalogy různých cestovek, ale je mně to předem jasné ( tady je jenom polopenze … hotel daleko od moře …. pěkné, ale drahé …..) Pro české důchodce, kteří hledají jistotu teplého moře za slušnou cenu, je Egypt jasná volba. Taky je na pláži víc českých důchodců než ve čtvrtek v Kauflandu.
Vůbec nevíte, jakou radost jste mně udělal vaší poslední poznámkou!!! Ale spíš čekám, že se tu objeví opačné komentáře, že sem jdou lidi hledat konkrétní informace o hotelu a nejsou zvědaví na nějaký slovní exhibicionismus. A vlastně by měli pravdu.
Ale vy URČITĚ po dovolené podrobně napište, jaké to bylo. Jestli jste si to užil nebo jestli to byla jenom oběť pro ostatní členy výpravy. Přeju vám, aby se vám to líbilo!

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
18.06.2018 17:59 185.140.245.***

Děkuji.Máte bezva styl vyjadřování a prima smysl pro humor.Škoda, že jsme tam nebyli všichni společně.

Neregistrovaný uživatel
18.06.2018 16:40 90.178.32.***

Muži do jídelny chodí různě. Každý večer se jich pár objevilo v dlouhých kalhotech,naprostá většina v krátkých kalhotech a dost jich bylo i na večeři v plážových šortkách. Hotel má v "dress code" napsáno, že se do jídelny nesmí v plavkách, plážových šortkách apod. Dlouhé kalhoty nevyžadují a upřímně - ono by to bylo taky dost divné - v dlouhých kalhotech a společenském oblečení míchat čaj nebo kávu plastovou lžičkou. První dny jsme stále v jídelně hledali lžičky, až jsme pochopili, že kovové nejsou, jenom plastové. Naštěstí nápoje nebyly tak horké, jenom jednou se lžička zkroutila a přemýšleli jsme, kde "udělali soudruzi z NDR chybu".

Neregistrovaný uživatel
17.06.2018 20:57 185.140.245.***

Děkuji!!!!! Podzim života víceméně začíná i mě !!!Ano, vše co popisujete tak nějak očekávám.Ne s radostí, ale očekávám. Jednu důležitou věc : chodí muži do jídelny v krátkých kalhotech?
Každý má nějaké priority, já zas o WI-FI na dovolené nechci slyšet, vůbec nechci být ve spojení, i mobil budu mít vypnutý.
Jinak jsem rád, že se Vám vydařilo vše, co jste si přáli a děkuji za odpověď.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu