A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

caribbean world

04.03.2008 18:26:50 | Gabča
Gabča
Ahojky.Nemáte někde informace o hotelu Caribbean World Soma Bay?Děkuji. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.06.2018 23:20 185.140.245.***
Re: caribbean world  

Děkuji srdečně.Fakt je škoda, že jste tam nebyla spolu s námi.A propo..já tam letos taky vyrážím krom jiného i z finančních důvodů !Srdeční záležitost ?? U mě je to jinak.Když se mám X dní válet ve vedru na písku, je mi skoro jedno kde se to celé odehrává.Jen čekám trochu slušné služby. 2, slovy dva lidé, kterým jsem měl a mám velké důvody věřit mi kdysi Egypt, resp jeho pravidelné návštěvníky popisovali takto :1/ ti, co musí koukat na cenu,2/ ti, co milují šnorchlování/potápění a 3/ postarší obtloustlé solo dámy, co si potřebují ještě užít. Po první návštěvě jsem jim oběma dal cca za pravdu. Určitě napíšu jaké to letos bylo.Hezký zbytek léta.

Neregistrovaný uživatel
21.06.2018 14:03 90.178.32.***
Re: caribbean world  

Tak. A teď bych asi měla napsat: nevyšlo to letos, ale určitě se někdy někde potkáme. Ale není to tak. Rozdíl mezi námi je v tom, že vám se podzim života blíží a já jsem tak někde v půlce prosince :-). Egypt pro vás určitě není srdeční záležitost a pro další dovolené budete hledat jiné destinace. Mně taky do Egypta netáhne srdce, v zimě zase poctivě prohlédnu katalogy různých cestovek, ale je mně to předem jasné ( tady je jenom polopenze … hotel daleko od moře …. pěkné, ale drahé …..) Pro české důchodce, kteří hledají jistotu teplého moře za slušnou cenu, je Egypt jasná volba. Taky je na pláži víc českých důchodců než ve čtvrtek v Kauflandu.
Vůbec nevíte, jakou radost jste mně udělal vaší poslední poznámkou!!! Ale spíš čekám, že se tu objeví opačné komentáře, že sem jdou lidi hledat konkrétní informace o hotelu a nejsou zvědaví na nějaký slovní exhibicionismus. A vlastně by měli pravdu.
Ale vy URČITĚ po dovolené podrobně napište, jaké to bylo. Jestli jste si to užil nebo jestli to byla jenom oběť pro ostatní členy výpravy. Přeju vám, aby se vám to líbilo!

  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
18.06.2018 17:59 185.140.245.***
Re: caribbean world  

Děkuji.Máte bezva styl vyjadřování a prima smysl pro humor.Škoda, že jsme tam nebyli všichni společně.

Neregistrovaný uživatel
18.06.2018 16:40 90.178.32.***
Re: caribbean world  

Muži do jídelny chodí různě. Každý večer se jich pár objevilo v dlouhých kalhotech,naprostá většina v krátkých kalhotech a dost jich bylo i na večeři v plážových šortkách. Hotel má v "dress code" napsáno, že se do jídelny nesmí v plavkách, plážových šortkách apod. Dlouhé kalhoty nevyžadují a upřímně - ono by to bylo taky dost divné - v dlouhých kalhotech a společenském oblečení míchat čaj nebo kávu plastovou lžičkou. První dny jsme stále v jídelně hledali lžičky, až jsme pochopili, že kovové nejsou, jenom plastové. Naštěstí nápoje nebyly tak horké, jenom jednou se lžička zkroutila a přemýšleli jsme, kde "udělali soudruzi z NDR chybu".

Neregistrovaný uživatel
17.06.2018 20:57 185.140.245.***
Re: caribbean world  

Děkuji!!!!! Podzim života víceméně začíná i mě !!!Ano, vše co popisujete tak nějak očekávám.Ne s radostí, ale očekávám. Jednu důležitou věc : chodí muži do jídelny v krátkých kalhotech?
Každý má nějaké priority, já zas o WI-FI na dovolené nechci slyšet, vůbec nechci být ve spojení, i mobil budu mít vypnutý.
Jinak jsem rád, že se Vám vydařilo vše, co jste si přáli a děkuji za odpověď.

Neregistrovaný uživatel
17.06.2018 19:23 90.178.32.***
Re: caribbean world  

Slíbila jsem, že po návratu napíšu, co máte od hotelu čekat a na co se máte připravit. Už jsme doma dva týdny a já stále přemýšlím, co vám mám napsat, abyste neodjížděl na dovolenou s pocitem návštěvy u zubaře. Nám se dovolená líbila, fakt moc. Ale asi máme každý jiné představy a nároky. Pro mě je hlavní, aby bylo krásné teplé moře, písečná pláž a pěkný přístup do moře. Protože nešnorchluju, nevadí mně, že nejsou korály, naopak jsem ráda, že si pořádně zaplavu. To mně Caribbean World splnil dokonale. Ale chápu, že když jedete s tím, že se jedná o pětihvězdičkový hotel a očekáváte vybavení a služby na této úrovni, že můžete být zklamaný. Psal jste, že jste byl v hotelu před několika lety. Podívejte se do zrcadla, co s vámi udělal za tu dobu "zub času" a představte si, jak se ty roky podepsaly na hotelu. Když jste byl minule zklamaný, nečekejte, že to bude letos lepší. Naopak, na vybavení pokojů jsou léta už dost znát, hlavně koupelna už je hóóódně "ojetá". Ani v jídelně není všechno takové, aby to vypadalo jako v 5-ti hvězdičkovém hotelu. Tak se na to připravte a nebudete zklamaný! Já jsem ani nečekala nějaký přepych, cena zájezdu je příjemná, je nižší než i u některých 4hvězd. Tak jsem za tu cenu nečekala snídani na zlatém podnose až do postele, ani to, že mě bude zaměstnanec na pláži ovívat palmovým listem :-).
Asi jsem vás moc nepotěšila, ale snažím se být upřímná. Pro nás jedna z nejhezčích dovolených (skvělé moře a pláž), ale přiznávám, že jsem celkem nenáročná, co se týká jídla a ubytování. Co mně v hotelu vadilo, je problém s Wi-Fi. I když už prožívám "podzim života", je pro mě spojení přes internet důležité, poslat mail, fotky …. to je tam o nervy.
Ještě k ubytování - při našem pobytu renovovali celý jeden blok, třeba bude hotový a budete mít štěstí na pěkný pokoj. Jinak jsme na recepci nikdo žádné peníze nedával, přijeli jsme do hotelu brzo ráno, delegát nám řekl, ať si jdeme na snídani a v 9 hodin ať si přijdeme pro karty od pokoje. Mohli jsme mu říct naše požadavky (například pokoj v přízemí) a pokud vím, všem vyšli vstříc.
Tak vám přeju, ať se vám dovolená vydaří, lepší je, když nebudete mít velké očekávání a potom už můžete být jen příjemně překvapený.

Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 13:37 185.140.245.***
Re: Jaký pokoj v hotelu  

!!!!!OPRAVA!!!!! Ne 25.5. , ale 25. 7. !!!

Neregistrovaný uživatel
26.04.2018 13:36 185.140.245.***
Re: Jaký pokoj v hotelu  

Ahoj.Letos jsem tam nebyl, ale kdysi ano.Letos letíme 25.5.Jestli je nějaký pokoj lepší, nebo horší netuším.Mezi Čechy se zažila legenda, že v hotelech existují pokoje pro turisty z Německa a dalších "lepších" zemí a pro nás a jiné "podřadné" zas pokoje horší.Jestli je to pravda nevím.Nicméně Vám mohu odpovědět na otázku ohledně vzdáleností od pláže a restaurace. Resort je dlouhý, přičemž na jednom konci je jídelna a na druhém pláž.Jinými slovy si nevyberete, nachodíte se tak jako tak.
Tenkrát jsem do pasu dal 50USD (což je dost) a nevydělal jsem proti ostatním ani ťuk..... ještěže naše delegátka byla dost ostrá a vymohla mi je zpět.Už jsem toho slyšel moooooc a četl ještě víc a stále nevím kde je pravda.Můj plán, který bych SNAD mohl doporučit je ten, že cestou autobusem z letiště ( čas bude, je to min hodina) obejdu ostatní a pokusím se iniciovat dohodu o tom, abychom dali všichni stejně. Tím by SNAD šlo eliminovat možnou nevýhodu. Ale z mého osobního individuálního postoje by ti ...... nedostali N I C !!! Kdy jedete? Jestli před námi, podělíte se o zážitky a zkušenosti? Děkuji a přeji hezkou dovolenou.

Neregistrovaný uživatel
25.04.2018 19:11 85.70.233.***
Re: caribbean world  

jak je to tam s tou wifi? Kup jejich simku a máš klid.

Neregistrovaný uživatel
25.04.2018 14:03 90.178.32.***
Jaký pokoj v hotelu  

Byl jste už někdo letos v Caribbeanu? Čekám na nějaké čerstvé informace. A prosím o typ, jaký pokoj je dobrý - to znamená, aby to nebylo moc daleko ani na pláž ani do restaurace (jsme starší manželé) a hlavně, aby byl pokoj daleko od hlučného "nočního života". Teda pokud se nám podaří chtít pokoj podle našeho přání, nevím, jestli tady pomůže pár dolarů do pasu?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu