A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

caribbean world

04.03.2008 18:26:50 | Gabča
Gabča
Ahojky.Nemáte někde informace o hotelu Caribbean World Soma Bay?Děkuji. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.04.2018 18:41 188.75.128.***
Re: caribbean world  

Dobrý den,

obracim se na Vás s prosbou. S přítelem se chystáme do tohoto hotelu na konci května, můžete mi prosím jenom sdělit jak je to tam s tou wifi? Jedná se mi o toto, aby člověk občas napsal domů, nebo poslal nějaké fotky. Co jsem slyšela, tak i kdyz si lidé zaplatili wifi na recepci, tak stejně nefungovala. Nebo máte někdo zkušenosti s místními SIM?

Děkuji moc za odpovědi. :-)

Neregistrovaný uživatel
15.02.2018 17:01 185.140.245.***
Re:  

Ahoj.
Letíme 25.7. - 8.8 , tedy 15 dní.Ano, letět na dovolenou s pocity návštěvy zubaře je prapodivné, máte zcela pravdu.Já k tomu byl donucen zbytkem rodiny.....Ono by to asi nebylo táááák hrozné, kdybych nebyl rozmazlen tím, že jsem dlouhá léta navštěvoval luxusní hotely jinde. Ono 5 hvězd v Turecku,Maroku,Tunisu je něco zcela jiného než egyptských 5 hvězd.Navíc v době kdy jsem se do Egypta chystal, zde i jinde "frčely" daleko obsáhlejší diskuse a s mnoha účastníky.VŠICHNI, ale úplně všichni Egypt a obzvlášť Caribbean World strašně chválili, takže jsem tam přiletěl s očekáváním, že tam budu mít servis a podmínky na které jsem byl zvyklý.To teda byl šok !!!!!!!!! Nejvíc mě dostávalo, že jsem byl jediný, kdo byl nespokojen ! Já tam byl jen s dětmi, počet 3 byl ok , ale ostatní byly 4 členné rodiny a manager Caribbeanu rozhodl, že na každém pokoji smí být jen 1 přistýlka a basta.Takže na manželském dvojlůžku spali rodiče a menší dítě a na přistýlce větší dítě a nikomu to nevadilo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! No a podobných zážitků mám spoustu.Tenkrát se tady proti mě všichni spojili a psali si jakej jsem já nevim co.Já zas nechápu někoho, kdo si zaplatí pokoj pro 4 a dostane postele pro 3 a píše jak to bylo prima.....Nechápu jak někomu vyhovuje grilované maso na povrchu černé a uvnitř krev atd atd atd atd atd.Bylo toho moc a moc a všichni byli spokojení a na Orbionu i jinde psali že tááááááák bezva dovča jak v Caribbeanu není nikde a Rudolf je totál *****, když to nechápe.
Přeji, ať se Vám tam líbí a užijete si to.
R.

Neregistrovaný uživatel
13.02.2018 16:51 90.178.32.***
Re:  

Ahoj, po příletu se ozvu a moc doufám, že vám budu moct napsat příznivé zprávy, abyste se na dovolenou nemusel těšit asi jako na návštěvu zubaře.
Neumím si představit, že bych jela na dovolenou někam, kde to "z duše nenávidím". V Egyptě jsme byli několikrát, někdy to bylo lepší, někdy o něco slabší, někdy naprosto úžasné, ale nikdy bych nemohla říct, že to bylo hrozné. Doufám, že to nezakřiknu a nebudu to psát letos. Samozřejmě, že v Egyptě není všechno ideální, ale to není vůbec nikde. Ale mám tam jistotu teplého moře a to je pro mě důležité. Mně teda bohužel vadí častý vítr, ale to je můj problém, to snad ani nikdo jiný neřeší. A přiznávám, že pro nás je důležitá i cena, letos jsme poctivě hledali jinou destinaci, ale nakonec jsme zase zůstali u Egypta. Držte nám palce, ať vám můžu napsat, že bylo všechno OK a můžete se těšit. Kdy letíte?

Neregistrovaný uživatel
12.02.2018 20:45 185.140.245.***
Re:  

Ahoj.To mě těší, že jsem někoho takového potkal ! A ozvete se po příletu? Byl bych rád a vděčen. Já to tam tedy z duše nenávidím, ale chtěl bych vědět, do čeho jdu a na co se mám připravit.Tentokrát už to nebude takový šok, jako poprvé, ale stejně..Přeji, ať Vám to v květnu vyjde a užijete si to.

Neregistrovaný uživatel
10.02.2018 15:17 90.178.32.***
Re:  

Letíme na konci května.

Neregistrovaný uživatel
10.02.2018 14:21 185.140.245.***

Haloooo, vážně tam nikdo neletíte v létě, nebo jste tam nebyli teď někdy??

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 12:12 90.182.215.***

Do Egypta létáme většinou v květnu nebo v červnu a vítr se v tomto období nedá odhadnout. Podle mě záleží na místu. Makadi - jeden rok v květnu větrno, další rok vůbec. Safaga v červnu půl dovolené bezvětří půl foukalo. Loni Marsa konec května skoro nefoukalo. V červnu mi přijde, že jsou večer velká horka, proto letos poletíme opět v půlce května a doufám, že se večer nebudeme saunovat, i když letos snad do Sharmu a tam absolutně s počasím nevím :-\

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 09:22 90.178.32.***
Re: Počasí v květnu  

Díky za odpověď. Byli jsme v Egyptě už několikrát, ale vždycky v červnu. Letos bychom chtěli raději v květnu, protože doufáme, že nebude tak velké horko. Ale bála jsem se, že vítr v květnu může být ještě horší než červnový, někdy už to bylo dost nepříjemné.

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 18:46 89.176.15.***

Zdravím.. v květnu fouká, ale nijak dramaticky..., ale nikdo nemůže napsat, že nefouká... . V první půlce dubna je to horší... a to jsme tento termín vzdali :) Teploty letní 33 - 36. loni bylo dva dny krásných 40cet...... , ale snesitelných... Tomáš

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 17:56 185.140.245.***

Ahoj.V Květnu by počasí mělo být už vyloženě letní.Foukat může a nemusí, ale nic dramatického by to být v žádném případě nemělo.Dost lidí okolo mne létá do Egypta jako já jezdím na chalupu, tak mohu "zasvěceně" poradit. Jinak....kdysi jsem tu Egypt coby turistickou destinaci popsal tak, že mi krom jiného hrozilo i trestní stíhání...Nevím jaké máte předchozí zkušenosti a požadavky/ očekávání od dovolené, ale nebýt toho, že si to vybrečel zbytek rodiny, už by mne tam nikdy nikdo neviděl. V každém případě přeji hezkou a slunnou dovolenou, mnoho veselých vzpomínek a radostné zážitky na pláži i mimo ní.Ruda.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu