A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

cena lastu v letě

25.03.2007 07:49:19 | PAJA
PAJA
ahoj všichni nevite někdo jak se pohybuje egypt v letě na posledni chvily nehlidal to někdo v loni? diky všem Paja
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra2 26.03.2007 10:33:29
RE: RE: RE: last v létě  

Tak to jo, protože jinak se mi to zdálo na 15 dnů dost málo

Svata
26.03.2007 09:35:38 85.132.240.***
RE: RE: last v létě  

Ano s poplatky ale pouze na 8 dní, jinak jsem tady četla že výhodné nabídky měla Tomi Tour ale spíš na Firs Minute, letos už to moc růžově na LM fakt nevidím, stačí se podívat na webovky cestovek, vím jak jsem se loni radovala kolik je Invii nebo na Lastech výhodných pobytovek do Egypta a při rezervaci mi vždycky zavolali, že bohužel to již není k dispozici, když už se to stalo asi při 5 hotelu, tak mě to pěkně naštvalo, volné byly jen dvou, tří a čtyřhvězdičkové hotele, které ale odpovídají spíše třem hvězdám, zůstanou prostě jen ty hotely o které není valný zájem, slušné hotely za dobrý peníz jsou rychle vyprodané.

Petra2 26.03.2007 06:59:23
RE: last v létě  

To je cena i s poplatky?

Svata
25.03.2007 23:11:10 85.132.240.***
last v létě  

No já nevím, loni jsme taky čekali jenže výběr byl nakonec malý a cena byla pro 2 byla 30 tis.Kč ale letos jsou ceny spíše horší, paní mi v cestovce říkala, že některé hotely už ani v lastech nebudou že jsou už vyprodané, že o Egypt je podstatně větší zájem než byl loni a předloni. Takže lasty budou spíš do velkokapacitních hotelů typu Sea Gull a moje zkušenost je, že největší výběr bývá při odletu z Prahy.

• Anonym (1)
Jája
25.03.2007 22:26:48 62.240.188.***
RE: cena lastu v letě  

Pro dvě osoby na 14 dní all inclusive ve 4 hvězdičkovém hotelu cca.29 tisíc korun.
Samozřejmě,ale taky záleží od koho ten zájezd bereš a kolik dní předem.My zájezd brali deset dní před odletem. :-D

• Anonym (1)
PAJA 25.03.2007 07:49:19
cena lastu v letě  

ahoj všichni nevite někdo jak se pohybuje egypt v letě na posledni chvily nehlidal to někdo v loni? diky všem Paja

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu