A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Cestovani s leky

14.07.2011 08:18:58 | b3hcz
b3hcz
Zdravím Vás,

potreboval bych poradit. Mate nekdo zkusenosti s leteckym cestovanim se leky? Jde o to, ze jsem diabetik na inzulinu, ktery musim vzit sebou. Za mesic letime do Egypta, tak bych potreboval vedet, zda je potreba nejake povoleni na ty leky, nebo si je muzu normalne vzit?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.12.2017 09:24 46.33.96.***
Re: Cestování s léky  

Přesně tak,já si vozím v příruční tašce celou lékovku s dávkovačem na týden.Musím brát ráno tablety půl hodiny před jídlem...stejně tak jsem převážela do Dominikány injekce.Všechno bylo bez problémů.Manžel vozí kapky a mast do očí,jen ukázal na letišti u pásu a chlápek co tam stál mu to dal do pytlíčku,zavřel a vrátil.Nikdy jsme problém neměli.Ina.

Neregistrovaný uživatel
01.12.2017 08:12 91.127.102.***
Re: Cestování s léky  

Cestujem s liekmi už niekoľko rokov a po celom svete a žiadny problém nikdy nebol. Mám ich vždy v príručnej batožine - úplne bez problémov. Tento rok som mala v Južnej Amerike aj injekcie, a tiež bez problémov.

:-) :-) :-)

Neregistrovaný uživatel
30.11.2017 19:37 165.225.72.***
Cestování s léky  

Dobrý den, v březnu poletím poprve do Egypta. Na dovolenou si vozím antibiotika, kinedryl atd. Je to problém? Máte nějaké zkušenosti? Děkuji

Neregistrovaný uživatel
30.11.2017 11:06 89.24.32.***
Re: Cestovani s leky  

Na ktere celni oddeleni? V cr nebo u nich? Dekuji

Lemule 09.03.2014 18:03

Já jsem už několikrát vezla dětem očkovací vakcíny v termosce a nikdy jsem neměla žádný problém. jestli máte strach zavolejte si na celní oddělení a oni vám poradí.

Neregistrovaný uživatel
15.07.2011 14:52 82.113.63.***
Re:  

14. 7. jsem odlétala do Hurghady a dvě injekce na ředění krve jsem měla v igelitovém sáčku spolu s kapkami do očí, žádné potvrzení od lékaře a vše bez problémů.

• Anonym (2)
b3hcz 15.07.2011 09:38

To alanis33: jj, mas pravdu. Pokusim si to nejak zaridit.

Dekuji vsem za informace :-)

• Anonym (1)
alanis33 14.07.2011 17:25

já v březnu řešila stejný problém, nikde není jasně uvedeno, za jakých podmínek vyvážet léky ( v mém případě na alergie)... stříkačky s jehlami jsem měla v kufru,tablety u sebe a od lékařky jsem si nechala vystavit potvrzení, že je opravdu potřebuji ...napsali jsme dg. + název léků, razítko a vše bylo v pohodě ( v Čj + Aj). Nechtěla jsem mít zbytečné problémy, myslím, že jeden papír navíc uveze každý..:o)) Pohodovou dovču všem...

andreiuska off
14.07.2011 16:28 62.209.231.***
re  

Vůbec mě nenapadlo zajišťovat vyjádření lékaře.Když nám věci projeli pod RTG tak se ptali a stačila jim moje odpověď,že to jsou léky na to a to a že jsou na předpis :-\ :-\

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pejakulu 14.07.2011 16:14
Re:  

No my jsme u lékaře jen řekli,že chceme cestovat letadlem a on automaticky vytáhl kartičku,kde dopsal jen jméno a datum a razítko.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu