A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Cestovní pojištění do Egypta

28.11.2017 10:23:56 | frantapetruj
frantapetruj
Zdravím, v lednu cestujeme do Egypta a potřebuji poradit kvalitní cestovní pojištění a taky nějaké tipy, co by mi v krytí nemělo chybět. Mám své podmínky, ale budu vděčný za každou radu pro inspiraci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 19:47 89.103.105.***
Re: Cestovní pojištění do Egypta  

Vemte to od Ck co nabízí a máte to zabezpečeno celé i se stornem a kdyby něco, delegát ví co a jak a kam s váma.Právě jsem to řešila na Kapverdách a nebyl problém.Taxík mě odvezl i dovezl, peníze vyplaceny na 100% bez průtahů

Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 15:21 94.112.252.***

Rozhodně si nech připojistit elektroniku a zabezpeč si co nejvyšší krytí převozu při zranění zpátky domů, zkus srovnat na Top-pojištění

Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 15:20 94.112.252.***

Rozhodně srovnávej na Top-pojištění, a připojistit si nech rozhodně elektroniku a co nejvyšší krytí nákladů na převoz

Jitka 28.11.2017 20:48

Každá pojišťovna už má v nabídce přednabídnuté možnosti, u kterých jsou vysvětlivky a podmínky.
Kvalitní pojistnou ochranu vám poskytne Evropská pojišťovna. Máme s ní opakovaně dobré zkušenosti. Zvlášť pozor na pojištění léčebných výloh, ty si nastavte hodně vysoko. Každou položku z pojistky si x krát promyslete, jestli to opravdu potřebujete. Nevyplatí se na kvalitním pojištění šetřit, některé položky jsou ale opravdu zbytečné.

anet.skorep 28.11.2017 11:27

Já si nechávám připojistit elektroniku.. mohli byste napsat s kým,konkrétní místo, na jak dlouho, jestli jedete s cestovkou .. to by se radilo lépe..

frantapetruj 28.11.2017 10:23
Cestovní pojištění do Egypta  

Zdravím, v lednu cestujeme do Egypta a potřebuji poradit kvalitní cestovní pojištění a taky nějaké tipy, co by mi v krytí nemělo chybět. Mám své podmínky, ale budu vděčný za každou radu pro inspiraci.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu