A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Cestovní pojištění do Egypta

28.11.2017 11:23:56 | frantapetruj
frantapetruj
Zdravím, v lednu cestujeme do Egypta a potřebuji poradit kvalitní cestovní pojištění a taky nějaké tipy, co by mi v krytí nemělo chybět. Mám své podmínky, ale budu vděčný za každou radu pro inspiraci.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.09.2018 11:54 89.102.126.***
Re: Cestovní pojištění do Egypta  

Rozhodně nezapomeňte na připojištění adrenalinových sportů - https://ergo.cz/p/cestovnipojisteni/adrenalinove-sporty/

sabinakovarova12 23.09.2018 21:15

Já vždy pojišťuji léčebné výlohy s limitem aspoň 5 milionů + pojištění odpovědnosti. Zavazadla mi přijdou zbytečná, protože během letu za ně odpovídá letecká společnost no a ostatní pojištění se mi nezdají pro naše cesty podstatné.

Jiří Kuchta 20.09.2018 13:04

Cestovní pojištění máme celoroční k Visa kartě, takže neresime.

Neregistrovaný uživatel
13.09.2018 08:40 195.28.72.***
cestovné poistenie do Egypta  

Najlepšie kúpiť hneď zo zájazdom v CK zaáajzdové CP za 36,-Kč/os/den a kryje 12 rizík vrátane storna

ROZSAH POJIŠTĚNÍ A LIMIT POJISTNÉHO PLNĚNÍ
pro pojištění účastníků zahraničních zájezdů CK (smlouva typu 721)

• pojištění typu A30 / A60 / A90

Pojištění Rozsah Limit pojistného plnění / pojistná částka
1. pojištění léčebných výloh v zahraničí
ambulantní ošetření včetně předepsaných léků, hospitalizace a lékařské ošetřování během hospitalizace, přeprava do a z nejbližšího zdravotnického zařízení, přeprava pojištěného zpět do vlasti
7.000.000 Kč
asistenční služby v zahraničí
24 - hodin denně dostupný servis při pojistné události v zahraničí bez limitu
2. pojištění zavazadel
poškození, zničení, odcizení, ztráta zavazadel
z toho: 18.000 Kč / max. 9.000 Kč za 1 věc
spoluúčast 500 Kč
opožděné dodání zavazadel
leteckou společností pojistitel uhradí náklady za nákup náhradních oděvů a toaletních potřeb v zahraničí nad 24 hod max. 48 hod – 3.000 Kč
déle než 48 hod – 9.000 Kč
poškození, zničení, odcizení, ztráta cestovních dokladů pojistitel uhradí náklady na pořízení náhradního cestovního dokladu v zahraničí 10.000 Kč
3. pojištění odpovědnosti
a) újma způsobená člověku na zdraví a při usmrcení 2,500.000 Kč
b) majetková újma na věci nebo na zvířeti 1,000.000 Kč
c) náklady na advokáta 50.000 Kč
4. úrazové pojištění
- trvalé následky úrazu 180.000 Kč
- smrt v důsledku úrazu 90.000 Kč
5. pojištění zrušení objednaných služeb
- onemocnění, úraz, živelná událost, trestný čin
úmrtí pojištěného, úmrtí blízké osoby

80% stornopoplatku,
100% stornopoplatku,
balík A30 - max. 30.000 Kč/ 1 osoba
celkem max. 90.000 Kč
balík A60 - max. 60.000 Kč/ 1 osoba
celkem max. 180.000 Kč
balík A90 – max. 90.000 Kč/ osoba,
celkem max. 270.000 Kč
6. pojištění nevydařené dovolené
odškodné za každý započatý den hospitalizace spadající do doby trvání zájezdu, pokud hospitalizace trvá déle než 3 dny 400 Kč/ den hospitalizace pojištěnému
240 Kč/ den spolu přihlášené osobě
7. pojištění zvýšených nákladů na zpětnou přepravu
nezbytné cestovní náklady na dopravu do vlasti, nebylo-li možné vrátit se původně předpokládaným dopravním prostředkem 8.000 Kč/ osoba
celkem max. 32.000 Kč
8. pojištění doprovodu
nezbytné cestovní náklady dospělé osoby doprovázející dítě do 15 let ze zahraničí do místa trvalého bydliště 24.000 Kč
9. pojištění předčasného návratu a nečerpaných služeb
a) nezbytné cestovní náklady spojené s předčasným návratem ze zahraničí do místa trvalého bydliště
b) nečerpané služby při předčasném návratu ze zájezdu 8.000 Kč/ osoba, celkem max. 32.000 Kč

16.000 Kč/ osoba, celkem max. 64.000 Kč
10. pojištění cestovních nákladů v případě nepojízdného vozidla
- nezbytné cestovní náklady z místa pojistné události do vlasti, nebo
- ubytování v místě pojistné události 6.500 Kč/1 osoba
11. pojištění zpoždění hromadného dopravního prostředku
odškodné za zpoždění hromadného dopravního prostředku o více než 6 hodin při cestě do a ze zahraničí z důvodu mimořádné události 80 Kč/ hodina,
max. 800 Kč/1 osoba
12. pojištění opožděného nástupu na zájezd
nečerpané služby ve výši součtu ceny za ubytování a stravu za takový počet dnů, o jaký pojištěný nastoupil na zájezd později 2.400 Kč/ osoba
celkem max. 8.000 Kč
*VPPCPCZ/0114 = Všeobecné pojistné podmínky cestovního pojištění VPPCPCZ/0114

Sazba pojistného za jednu osobu a jeden den pro jednotlivé územní platnosti pojištění je pro typ pojištění A30 následující:
 Evropa 36 Kč/25Kč děti do 15 let
 mimo Evropy 50 Kč/35Kč děti do 15 let
 svět 65 Kč/50Kč děti do 15 let
Evropa = evropské státy a Turecko, Alžírsko, Maroko, Tunisko, Kypr, Egypt, Izrael, Jordánsko a evropská část Ruské federace,
mimo Evropy = všechny státy světa kromě USA, Kanady, Austrálie, Japonska, Jihoafrické republiky,
svět = USA, Kanada, Austrálie, Nový Zéland, Japonsko, Jihoafrická republika

Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 19:47 89.103.105.***

Vemte to od Ck co nabízí a máte to zabezpečeno celé i se stornem a kdyby něco, delegát ví co a jak a kam s váma.Právě jsem to řešila na Kapverdách a nebyl problém.Taxík mě odvezl i dovezl, peníze vyplaceny na 100% bez průtahů

Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 15:21 94.112.252.***

Rozhodně si nech připojistit elektroniku a zabezpeč si co nejvyšší krytí převozu při zranění zpátky domů, zkus srovnat na Top-pojištění

Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 15:20 94.112.252.***

Rozhodně srovnávej na Top-pojištění, a připojistit si nech rozhodně elektroniku a co nejvyšší krytí nákladů na převoz

Jitka 28.11.2017 20:48

Každá pojišťovna už má v nabídce přednabídnuté možnosti, u kterých jsou vysvětlivky a podmínky.
Kvalitní pojistnou ochranu vám poskytne Evropská pojišťovna. Máme s ní opakovaně dobré zkušenosti. Zvlášť pozor na pojištění léčebných výloh, ty si nastavte hodně vysoko. Každou položku z pojistky si x krát promyslete, jestli to opravdu potřebujete. Nevyplatí se na kvalitním pojištění šetřit, některé položky jsou ale opravdu zbytečné.

anet.skorep 28.11.2017 11:27

Já si nechávám připojistit elektroniku.. mohli byste napsat s kým,konkrétní místo, na jak dlouho, jestli jedete s cestovkou .. to by se radilo lépe..

frantapetruj 28.11.2017 10:23
Cestovní pojištění do Egypta  

Zdravím, v lednu cestujeme do Egypta a potřebuji poradit kvalitní cestovní pojištění a taky nějaké tipy, co by mi v krytí nemělo chybět. Mám své podmínky, ale budu vděčný za každou radu pro inspiraci.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu