A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 15:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LMM 19.09.2011 18:41
Re: LMM, Martina1970  

Ahoj Riddle...
Je to docela nedávno co jsme ještě pracovali a psali si tady jak se těšíme na dovču a jejda už je po všem...
Máťa tady chodí s katalogem od Fischera a kouká na hotel a fňuká, pořád se vyptává,jestli je tam krásně a co moře atd...
No je to děs...
Už dokonce studujeme dovolenou na další rok, ale to nechci předbíhat...
Od Idorky, bezva recenze, jen by mě zajímalo jestli je to někdo kdo byl + - termín snáma,protože ta zelená vlajka u moře odpovídá našemu termínu!!!
A co Vy jinak???

Opatrujte se nám a kdyby jste měli cestu kolem Tábora, pište a sejdeme se...Ju???
Mějte se pa LMM

riddle 16.09.2011 18:44
Re: Citadel  

Idorka, pěkná a výstižná recenze. Pravdou je, že přístup na šnorchl je horší, ale zvládla to i moje 11letá dcera, tak to určitě zvládneš, Iris, také. Jen jsem chtěla doplnit k restauracím - my navštívili všechny v rámci UAl, brazilská se nám zdála paradoxně nejslabší, i když jsme se do ní nejvíce těšili. Byli jsme také v rybí - pochutnali jsme si, ryby, krevety, kalamáry v těstíčku, rádoby Ceasar salát, sladké, všechno formou bufetu..Nejčastěji jsme byli v italské, manžel preferuje bifteky ;-)

idorka 16.09.2011 17:09

Iris, zklamání zatím odlož, třeba budeš spokojená. Moře je u hotelu nádherné a plné života. A určitě se na něj dostanete minimálně z lagun výjezdem pro lodě a pak už můžete klidně šnorchlovat podél pobřeží. :-) Jen to prostě není pro slabší plavce (pokud není moře úplně klidné), protože plaveš proti vlnám, které se hrnou do zúženého vstupu laguny.

iris1 16.09.2011 15:52

Tak tě taky vítám Idorko,recenzi jsem si přečetla a jsem tak trochu zklamaná.My jezdíme hlavně kvůli moři a šnorchlování,tak s tím špatným přístupem jak píšeš,teď nevím.Jsem po rehabce s plotýnkama,sama injekce atd..,bolesti pořád,tak to asi nebude moc pro mě.Lagunám moc nefandím,ale uvidíme.Díky za recenzi,taky pak napíšu.

idorka 16.09.2011 15:22

Hezké odpoledne Iris, tak už jsme taky zpátky. Přidala jsem slíbenou recenzi. ;-)

iris1 15.09.2011 13:36

Jenom si to ohlídej,my jezdíme taky jenom na 10-11 dní,takových je hodně,co je pro ně 8 málo a 14 moc,tak je o těch 10 a 11 větší zájem.

Martina1970 15.09.2011 13:11

Ináč krásnu dovču, teším sa na fotky a na zážitky ;-) ;-) ;-)

Martina1970 15.09.2011 13:10

Díky za rýchlu odpoveď, to sa mi uľavilo ;-) ;-) ;-), už sa neviem dočkať, kedy ho objednám ;-) ;-) ;-), Fischer už ho dáva vraj do ponuky už začiatkom novembra-listopadu ;-) ;-) ;-)

iris1 15.09.2011 12:58

Ahoj Martino,my jedeme přes Fischera na 11 dní.Mají i na 12.Má ho tuším ještě Shenkos,ale když jsme ho scháněla,tak tenkrát byl přes ně o dost dražší.Jinak mě bylo řečeno,že žádná jináCK ho nemá.

Martina1970 15.09.2011 12:46

Zdravím, mám ešte jeden malý dotaz, za tie predchádzajúce odpovede srdečná vďaka ;-) ;-) ;-):
Ktoré cestovky v CZ majú tento hotel v ponuke ? Ja som našla iba Fischer, ale pozerám, že tento rok sa letelo na 7 alebo 14 dní a to je pre nás buď málo, alebo veľa, nám by stačilo na 11 dní ;-) ;-) ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu