A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 15:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Pecuna
12.08.2011 09:57 188.120.212.***
Re: iris1  

Ahoj, chystáme se v září do Citadelu - po přečtení samých báječných recenzí!! :-) Ale chtěla jsem se zeptat, jestli je možnost v blízkosti hotelu sehnat taxík nebo jet místní dopravou?? Dočetla jsem se o hotelovém busu, ale 10€ za osobu, se mi zdá přemrštěné :-/ Díky za onfo!! :-)

erikulaa
09.08.2011 21:39 109.74.155.***
Re: kto este  

100 x horucejsi mi ani nehovor, v Tunisku to bolo len tak tak, viac teplo uz ani nemuselo :D Sak okusim na vlastnej kozi :) Čo sa týka odletu akurat som kukala stranku letiska a je tam na 11.8 na 7:30, mame totizto medzipristatie v Tabe, alebo pak este leti do Taby, teraz neviem presne :) Ano ano aj tie fotky aj recenzie som citala ale ubytovanie vzdy nejako preskakujem :)

lubka
09.08.2011 21:30 78.141.84.***

No Tunisko a Egypt je celkom slusny rozdiel :) Egypt je 100x krajsi a horucejsi uvidis mas sa na co tesit :) Podla mna tie 4-ky maju vchod ako je ten bazen D. Aj tie 3-ky su dobre aj 4-ky, pretoze vedla nich je este bazen E ako kukam :) Skus si skor precitat recenzie ako diskusiu, tam je toho vela aj o tomto popisane, ten link co som ti davala tam su vsetky recenzie :) Ano, v Acku v tej hlavnej :) Pocuj a akou spolocnostou letite? Urcite 7:30? Lebo na stranke letisku som nenasla taky odlet do Hurghady..

erikulaa
09.08.2011 21:15 109.74.155.***

mne to tu nejako zblblo a pisala som to na tri krát tak sa ospravedlnujem za to spamovanie.. :)

erikulaa
09.08.2011 20:55 109.74.155.***

Ciuska, az teraz som si vsimla, dakujem za odpoved, minuly rok sme boli v auguste v Tunisku a pohodicka, myslim ze by tam nejaky velky rozdiel nemal byt, duufam :)
Akurát som si pozrela tu mapku a dosť sa mi pozdavaju tie budky s 3jkou, rovno pred bazenom, respektive tie 4 tie maju vchod tiez z tej strany bazenu? Obedy, ranajky byvaju v budove A? :) Asi si idem precitat vacsiu cast tejto diskusie, necitala som toho moc a budem mudrejsia co je preco lepsie :)

erikulaa
09.08.2011 20:47 109.74.155.***

Ciuska, dakujem aj tebe za odpoved, az teraz som si to vsimla :) Dufam, ze tie teploty prezijem, minuly rok sme boli v auguste v Tunisku a dalo sa to, tak snad velky rozdiel by to byt nemal :)
No akurat som si pozrela tu mapku a dost sa mi pozdava ta 3 rovno pri bazene a dost aj blizko k restauracii :) a vlastne akurat kukam ta 4 ma kde vchod tiez zo strany bazena ako 3 ? Inak ranajky aj obedy sa podavaju v budove A ?

lubka
09.08.2011 18:31 78.141.84.***

ano ano na to existuju tie vodotesne obaly tak snad vam to vydrzi haha :D my nemame noo musime tento rok uz kupit, lebo uz ma to nebavi takto :D v sharme sme mali jednorazovy podvodny fotak, ale bolo to velmi nekvalitne tie fotky.. takze posielam link na mapku Citadelu: http://egypt.orbion.cz/hotely/citadel-azur-resort-1792/#27449 a recenzia od helenapetr Nádhera-úžasný hotel a tam tych 36 fotografii tak ta mapka je 18-ta fotka :) Dufam, ze to najdes v pohode :) A napis, ktory sa Vam pozdava domcek, ake cislo :) idem do kiky teraz, tak urcite napis, precitam si vecer :)

erikulaa
09.08.2011 17:48 85.237.224.***

snorchel, okuliare, dokonca nemam vodotedny fotak tak som si nanho kupila taky divny obal zevraj vodotedny tak dufam :D, takze som plne vybavena :) mapku? Kukala somm to na google maps ale cez satelitne zobrazenie tam moc nevidim, kde si mozme kuknut?

lubka
09.08.2011 17:07 78.141.84.***

Ahoj, no mohli, to by bolo super :) Len 6.9. mam zapis v skole a robia s tym dost problemy, ked tam nebudeme osobne. Lebo teraz zacinam 1. rocnik 2. stupna. A s tymi CK mas uplnu pravdu :) Satur je podla mna naj a uz s nim chodime viac ako 10 rokov :) Toto leto je fakt zleee a ze vraj uz skoncilo uplne :( Takze Egpyt je nasa jedina nadej na leto teraz :)

lubka
09.08.2011 16:54 78.141.84.***

Aj mne je to velmi luto :( A nie je zac, rada pomozem, ak sa da :) No myslim, ze by to mali pochopit, ale predsa by som im povedala mozno, ze ak by bolo mozne, ci by Vas mohli dat do domceku cislo 4? Pozri si este raz tu mapku a rozhodnite sa, kde by ste chceli byt :) Hlavne nech mate balkon a vyhlad na more :) Priatel ked vykeca, tak nie je problem :) No ak ste boli v pobocke a povedali, ze ste par, automaticky by ste mali mat vo voucheri a objednane spojene manzelske, ale teda este to pripomente na recepcii :) Inak delegat je tam na to, aby vam pomohol, takze nehanbite sa povedat, ze chcete to a to :) No presne Giftun som tiez nebola, lebo som toto pocula, aj ked fotky su nadherne, ale tiez mi to vadi.. Tak rozhodnite sa na mieste podla zenskeho instinktu hehe :) Neboj, nestane sa to :) Aj ked, bola som toho svedkom, minuly rok sme boli v Marsa Alam a presunuli ludi z htl Crowne Plaza do htl Intercontinental a nakoniec ked sme sa vravali tak boli uplne stastni, ze mali este lepsi hotel ako si zaplatili a uplne sa z toho tesili, takze to je ten lepsi pripad :) Aj mne sa velmi pozdava Citadel, urcite nebudete sklamani a berte kremy 50-ky na tvar!!! :) A hlavne snorchel, okuliare a ak mate aj plutvy :) A podvodny fotak :) My sme zatial nemali, co lutujeme :(

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu