A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LMM 21.08.2011 21:00
Re: LMM  

Ahojky...Tak hlavně ať jste v poho a rekonvalescence pomůže...Už máme hromádek více...teda manželka...já zatím tak nějak nic, nechce se mi raději dopředu moc plašit..Pokyny máme od úterka, došel jsem na CK přímo u nás, kde máme hrozně pohodovou prodavačku, malej dostal obřího nafukovacího sloníka, tak nám zabere místo v pokoji :-) na letišti máme být ve 22:05 tak myslím že ve 21.45 tam jsme!!!Veze nás tam manželky bratr,původně jsme chtěli jet našim autem a nechat někde na parkovišti u letiště a taky padl návrh jet vlakem, ale to jsme vzdali, že musím do 18 hod pracovat...Tak ještě zítra si písnem a pak už napíšu info pro všechny z Citadelu!!!!
Zatím se mějte krásně a začněte balit ve velkém!!!Kolik budete mít kufrů???Manželka chce vést 3 :-) je fakt že šnorchly a ploutve něco zaberou???

riddle 21.08.2011 12:11
Re: LMM  

Nazdárek,
tak první hromádku, jo? No tak jsem taky začala včera hromádkovat, abych nebyla pozadu...Dceři nebylo nic tak úplně vážného (mononukleoza, letos je toho prý mraky, říkala dr.), ale musí být na sebe, co do pohybu, opatrnější. Moře jí pomůže dát se do kupy, tam to vždycky nabíjí energií.
No, to jsem zvědavá, kolik lidí míří do Citadel s námi, tipuju to podobně jako ty. Pracovat budu jen trošičku (pokud to vůbec půjde), spíš jen kontrolovat :-))Na to nicnedělání se opravdu upřímně těším.
Hlavně vyjeďte brzy, ať jste na letišti včas!!!! Máte už pokyny? Nám přišly už před týdnem. Tak zatím.

LMM 20.08.2011 22:53
Riddle  

Ahoj,
Tak pozor už máme první hromádku, ale zbytek až v úterý...raději!!!
Co to, že dcera bude mít rekonvalescenci u moře..něco vážného???
Na dovolené se nepracuje, tak žádná práce, budeme se přejídat,přepíjet a cákat v moři!!!
Mám pocit že v tomto hotelu budeme vystupovat my a Vy!!!Asi nikdo jinej...co???
Tak se opatrujte a brzy :-)

Myšma 20.08.2011 21:02
Re: Která budova CITADEL AZUR RESORT je nejlepší?  

Zdravím, Stacho, která budova je nejlepší, není tak jednoznačné. Záleží na tom, kam potřebujete mít blízko. Pokud chcete pokoje deluxe, ty jsou jen v 6, 7 a 8. Je skoro jedno, kterou dostanete, TAF-TAF jezdí kolem všech a zastaví kdekoli chcete. Pokud máte pokoj standard, pak asi 3, z té je blízko všude. Výhled je ze všech budov stejný. Rozdíl mezi pokojem standard a deluxe je hlavně ve velikosti, deluxe je asi dvojnásobný, má dvojlůžko a v obývací části 2 pohovky použitelné jako standardní postel, žádného spartakiádního lehátka se není třeba bát. Pár fotek mám ve svém fotoalbu. Pokud jde o bakšiš na recepci, v Egyptě ho dáváme vždycky, ale jestli to vždy pomůže, tím si tak úplně jistá nejsem, záleží na recepčním. Ne vždy jsem dostala to, co jsem chtěla, například zrovna v Citadelu, ale tady jsem byla nakonec velmi spokojená. Tak přeji šťastnou ruku při výběru a hlavně krásnou dovolenou.

riddle 20.08.2011 10:55
Re: Iris a LMM  

No, Iris, to určitě budeme závidět, my už tady budeme zařezávat v práci v buhvíjakém počasí a před Váma ta nádhera teprve bude.....
LMM, mě to povídej s těma předdovolenkovejma zmatkama. Měli jsme přestavbu na jednom z domů, do toho firma, musím ji předat kompetentnímu člověku a na nic nezapomenout, do toho mimino a starší dcera onemocněla hned počátkem prázdnin, tak po doktorech, moře bude mít jako rekonvalescenci.. Ještě jsem na balení ani nehrábla, doma zmatek, manžel v práci..............no řekla bych, že klasika....ne?
Faktem je, že se taky snažíme na to nemyslet, jelikož s mrňousem nikdy nevíš dne ani hodiny...
Tak to jsem zvědavá, jaké tam tedy bude připojení na net, když se Vaši známí neozývají, docela bych to potřebovala pracovně....a taky, abychom našli Ciusku :-)), až dorazí.
Zdravím všechny, přeji pěkný víkend a LMM, balíme, balíme.....:-))

iris1 19.08.2011 23:37

Taky mě to mrzí,ale na druhou stranu,počkejte,jak budete za měsíc pukat všichni závistí!!!

LMM 19.08.2011 23:17
Re: riddle  

Už...už...už jsme tady...omlouváme se moc,ale máme hodně práce...firma,doma a do toho ještě nemáme ani jednu hromádku připravenou na dovču.Já jdu do 18 hodin ještě makat tak to bude takové na rychlo...ve 20.30 chceme vyjet směr Praha...
To setkání by bylo super...Dáme nějaký ten drink :-)
Taktéž se těšíme, ale nechceme to nějak zakřiknout tak raději mlčíme...Náš malej je astmatik tak před ním nic říct nemůžem, to by měl do té doby dýchací problémy ze samé radosti!!!
Ciuska - už se to krátí i Vám, tak hlavně ať se tam někde najdem..
Budme mít také notebook tak určitě písneme..počítáme stím!!!
Teď je tam jedna paní s rodinou, se kterými sme si také psali,říkala že tam budou mít PC také a že se ozvou a zatím nic...ti se vracejí v den kdy odlétáme!!!Taky škoda, jsou hrozně v poho...
Iris - škoda že to nevyjde...
Riddle - už jen 5 dní!!!!

riddle 19.08.2011 14:52

jojo, určitě, oni letí taky z Prahy.

Ciuska 19.08.2011 14:41

My ideme len dvaja s manzelom..A neletite nahodou s LMM tym istym lietadlom? Lebo aj oni idu myslim 25.8.

riddle 19.08.2011 14:32
Re:ciuska  

Snad po týdnu už jo...., jedeme s manželem a dětmi (2 holky).

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu