A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Myšma 24.08.2011 09:57
Re: Erikulaa  

Ahoj všem, nám doplňovali každý den litrovku pepsi a mirindy, 3 lahve vody 0,75 a jednu 1,5l. Jednou krabičkové džusy 0,2l a 2 plechovky piva. K tomu jednoporcové sáčky Nescafé, černý čaj Lipton, cukr bílý i hnědý a smetanu v prášku. Doplňuje se mezi 9. a 17. hodinou, pokud nedáte na dveře nerušenku. Podaří-li se doplňovače potkat, dá vám všeho kolik si řeknete. Jednou zapomněl, stačilo zavolat na příslušné oddělení (číslo najdete na kartičce u telefonu) a do 20 minut s omluvou dorazil. Pokud potřebujete víc vody třeba na čištění zubů, stačí dosavadní zásoby trochu schovat, abyste automaticky dostali další. Hezkou dovču :-)

Ciuska 24.08.2011 09:09
Erikulaa  

Ahoj, dakujeme za nove pozitivne dojmy :) Mna by len zaujimalo pokial ide o doplnanie minibaru kazdy den - kolko a coho doplnaju?Myslim v akych flaskach. Lebo citala som, ze sa doplna cola kazdy den v litrovej flaske a aj fanta alebo nieco ine, len to sa mi nejako nezda, zatial nam vzdy doplnali len tie male sklenene flasky cca. 2 dcl. Tak by ma zaujimalo, ako je to tu :) dakujem :)

iris1 23.08.2011 23:41
Re: Uz sa to kraaati :))  

Zdravím všechny Citadeláky,no a s kým tam převálcujeme my ty Rusáky?Sami s manželem?To asi těžko,co? :'(Takže koncem září pořád nikdo?Jinak vám všem,kteří odjíždíte přeji krásnou dovču,hezky si to užijte,žádnýho faraona a hezky mě to tam vomrkněte 8-).Protože až vy budete doma prát po dovolené,tak balit kufříky budu zase já. :-)Doufám,že sem hodíte nějaký to info.Tak ještě jednou,krásnou dovču. <3

riddle 23.08.2011 22:47

Horko je pěkné, jen co je pravda, to je trénink jako víno ;-)
LMM, to nejsou kufříky, jeden z nich je pořádné kufřisko, druhý je o poznání menší. :-D. Už nevím, co tam mám dát, asi už mám všechno :-! :-!
Zítra ještě práce a práce a práce a pak už jen pohodááááá 8-)
Erikulaa, popravdě nevím, na co bych se chtěla zeptat, hodně věcí tady popsala Myšma. Doufám, že nám také vyjde dobrá parta a Rusy převálcujem, jako nic.....!!
Jedeme s malým a větším dítětem, jsem zvědavá, jaký pokoj dostaneme a jak se tam vejdeme, jen nevím, jak jsem koukala na plánek hotelu, která budova by byla nejvýhodnější.

LMM 23.08.2011 17:18

ahoj
no poravdě to vedro je děsné...nechápem jak se Vám to do 2 kufrů vešlo pro 4 lidi :-)
To nám se nepovede,asi budeme muset něco ubrat :-))))))

Tak ještě zítra a je to tu!!!!

erikulaa
23.08.2011 16:07 95.105.171.***
Citadel Azur Resort  

Tak a my sa vrátili včera :) Naozaj účasná dovolenka až na tú vysokú koncentráciu rusov, tažko sa odchádzalo domov... Závidím všetkým ktorých to v najbližšej dobe čaká,´zišli sme sa tam naozaj dobrá partia Slovákov, tak som sa nenasmiala ani nepamátam, nie Rusi ale my Slováci sme zastvárali bar :) hh... Ak má niekto otázky kľudne poradím :)

riddle 23.08.2011 15:11

Čaučau, tak mám sbaleno, 2 kufry, teď tam jenom dodávám, na co si vzpomenu. :-\ Trénujeme na horko v Eg., to jsou tropy :-D
Ciuska, těšíme se na shledání v hotelu, taky to máte za pár (dní). My už spíš počítáme ty hodiny......

LMM 23.08.2011 10:20

Ahoj Ciuska...neboj, tak rychle to utíká, že nechci ani pomyslet na to aby byl čtvrtek v den kdy tam máte přijet, protože to nám už se sakra zkrátí!!!!Ale neboj, snad si těch pár dní užijem i s Váma!!!
Tak se mějte krásně, máme to tu všude rozkramařené, že nevím jestli i ty 3 kufry nám budou stačit...ajajajaj, už vidím jak stím budem lítat v Hurghadě po letišti:-))))

LMM 23.08.2011 10:20

Ahoj Ciuska...neboj, tak rychle to utíká, že nechci ani pomyslet na to aby byl čtvrtek v den kdy tam máte přijet, protože to nám už se sakra zkrátí!!!!Ale neboj, snad si těch pár dní užijem i s Váma!!!
Tak se mějte krásně, máme to tu všude rozkramařené, že nevím jestli i ty 3 kufry nám budou stačit...ajajajaj, už vidím jak stím budem lítat v Hurghadě po letišti:-))))

Ciuska 23.08.2011 08:07
Uz sa to kraaati :))  

Ahojte, tak vy uz to mate vazne za par hodin :D my este par dni :) mali by sme letiet vo stvrtok 1.9. o 06:50 z Bratislavy, tak snad okolo tej dvanastej-jednej budeme v hoteli :))uz sa nevieme dockat, ja uz by som aj balila, esteze nemame doma kufre :D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu