A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
idorka 02.08.2011 13:51
Re:  

Ahoj Martino1970, souhlasím s Myšmou. :-) Fischer je pohodová a spolehlivá CK. Pokud jde o ceny zájezdů do Citadel Azur, můžeš si zjistit kalkulaci na konkrétní termín už i na r. 2012, stačí zadat konkrétní odletové místo, termín a počet dnů a počet osob, a to tady:
http://www.fischer.cz/online/cz/dovolena/egypt/hurghada/sahl-hasheesh/citadel-azur-resort-9613/?catalogCode=L11

Myšma 02.08.2011 13:26
Re:  

Zdravím, Martino1970, Fischer měl hotel Citadel jen v katalogu Nejlepší výběr léta 2011, prodávat jej začal 1.11.2010. Později jen on-line o poznání dráž. Podle ceníku Nejlepšího výběru byste se do dané částky letos vešli jen při pobytu na 11 nocí a za předpokladu, že chytnete dítě zdarma (1 do 14 let) a promo pokoj (dvojlůžkový s přistýlkou), pak by to vyšlo na 45.980 - 47.980 Kč + pojištění, podle termínu, pokud se dobře dívám do ceníku. 14 dní mi vychází na 56.980 - 59.980 Kč, opět podle termínu. Obávám se ale, že příští rok to může být úplně jinak. Každopádně s Fischerem jezdíme pravidelně už mnoho let a troufám si tvrdit, že patří mezi nejspolehlivější. Předpokládám, že obdobný "Nejlepší" katalog bude zase ve stejném termínu, takže to chce si to hlídat a brzy rezervovat, protože počet volných letenek pro děti (aby šlo využít dítě zdarma) je v každém letu omezen. Tak hodně štěstí :)

Martina1970 02.08.2011 12:07
Re:  

Neviete náhodou koľko vyšiel tento rok Citadel Azur Resort 2 dospelých a jedno 12 ročné dieťa, teda už 13 na 11 dní cez české cestovné kancelárie ? Kto vlastne okrem Fischera, tento hotel ponúka ? Je Fischer dobrá a spoľahlivá cestovka ?

Ja mám tento hotel vyhliadnutý na rok 2012, ale už teraz akosi potrebujem vedieť, koľko zhruba tento hotelík vychádza - zmestíme sa do 55.000 Kč ? Ďakujem moc ;-) ;-) ;-)

iris1 01.08.2011 17:48
Re:  

Já vím,že by si recepce poradila,ale spíš bych se měla poptat ještě tady v CK,protože pokoje delux jsou podstatně dražší.Tak proč je platit zbytečně.

idorka 01.08.2011 15:31
Re:  

iris1, netrap se tím tolik, recepce si určitě nějak poradí. Na oficiálních stránkách hotelu nabízejí zatím i v září a říjnu velmi mnoho volných termínů pro individuální rezervaci. Proto si nemyslím, že by všechny pokoje byly obsazené bez možnosti výměny. Možná půjde jen o kompromisy mezi vybaveností a výhledem. Z toho co jsem si ale o hotelu již přečetla se zdá, že vyloženě ošklivé ubytování tam není, tak snad se nám tam bude všem líbit stejně jako Myšmě nebo Avě.

iris1 01.08.2011 15:00

Teď jsem na rozpacích.Někde jsem četla prodávanost tohoto hotelu a právě v září,kdy jedeme my,je nejprodávanější,tak aby bylo zač měnit.To okno v koupelně jsem právě myslela,že je v delux.Ale nerada bych,abychom měli třeba společnou terasu pro několik pokojů,jak bylo psáno někde na recenzích.To si člověk asi nevybere.Jinak díky.

Myšma 01.08.2011 13:40
Re: iris1  

No jestli jedete jen dva a moře je to hlavní, na co chcete koukat, tak bych asi z deluxu ustoupila. Vybavení deluxe i "normálních" pokojů je stejné, liší se hlavně velikostí, což pro nás s 2 dětmi bylo podstatné. Deluxe mají stěny z přiznaného korálu, což se mi hrozně líbilo. Ty ostatní jsou omítnuté, ale zase mají tu výhodu, že pohled na moře je i ze sprcháče :-). Posilovna a spa jsou vedle Infinity Poolu, kam je nejblíž z budov 4 a 3. Možná bych volila tu 3, manžel by mohl mít ranní trasu pokoj - bazén - fitko - vířivka - kávička ... Ve 4 by někomu mohl vadit hluk ze sobotní party na pláži - bydleli jsme v budově 6, která je nad 4 a bylo to lehce slyšet až do 2 do rána. Kdybyste se rozhodli pro změnu pokoje a nevyšlo to v CK, recepce s tím asi problém mít nebude, hotel je podle nich letos obsazen tak ze 60%. Procházeli jsme budovou 5 na pláž a její druhá půlka je úplně opuštěná, pokoje otevřené (tak jsme je prošmejdili, apoň mám přehled), čili volných míst je dost. Hned bych tam jela zase...

iris1 01.08.2011 12:08

Také zdravím,Mišmo a díky za informaci.Tak to moc radost nemám,všude na fotkách vidím tak krásný výhled a asi jsme s tím delux udělali chybu.Manžel chodí ráno do posilovny,nebo běhat a já si zatím na balkoně vychutnávám vždycky kávičku a pohled na moře.Nepotřebuju tak luxusní ubytování,ale myslele jsem si,že čím dražší,tím lepší výhled.No,asi jsem se zmýlila.Uvidíme.Díky a hezký zbytek dne.

idorka 01.08.2011 11:51

Ahoj Myšmo, díky za čerstvé informace z teplých krajin a přeji rychlou aklimatizaci! Já sedím u horkého čaje a stříhám metr.

Myšma 01.08.2011 11:44

Zdravím, iris1, výhled jsme měli tak napůl na budovu před/pod námi a napůl na moře za ní. Vzhledem ke svažitému terénu to ale docela šlo, i když horní patra jsou na tom samozřejmě líp. Terasu jsme si ale stejně moc neužívali, dlouho do večera jsem se tam cítila jako na pánvičce. Ale vy už pojedete později, tak to bude určitě lepší. Jinak výhled na moře je super třeba z Infinity Poolu, všech restaurací a teras kolem, vlastně není místo, kde by okna byla orientována jinam než na moře, kromě ordinace doktora, ale tam asi o posezení nikdo nestojí :-) .

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu