A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LMM 30.07.2011 12:33
Re:  

Iris - co naděláme...práce je práce a stím člověk musí počítat, bohužel je škoda, že neletíte také s námi, byla by to myslím zábava!!!Každopádně i kdyby se termín nepovedlo předělat,tak Vám odtud napíšeme...Už se to blíží, ale lepší je se netěšit...Riddle a Vy to máte také u Fischera????Taky first???My letos letíme poprvé na first, vždycky jsme měli posl.chvíli, ale tento hotel nás úplně přesvědčil...V loni jsme dokonce rezervovali v den odletu...to byl teprve mazec...

iris1 27.07.2011 22:11
Re:  

Ahojky LMM a ostatní Citadeláci,to tykání je v poho,já taky všem tykám,ne?A co se týká toho termínu,opravdu to nepůjde,manžel z pracovních důvodů fakt nemůže.Proto taky jezdíme na first min.Já čekat na Last,tak nikdy nikam nejedem,protože se mu to časově nikdy nehodí.Ale u Fischera to máme pojištěný,že můžeme termín kdykoliv změnit,tak to doma sem tam nadhodím.Třeba to zabere.Jenom podotýkám,že jsme o něco starší než vy všichni,ale srandu umíme udělat.Ale nebojte,důchodci nejsme.Tak na tom termínu budu pracovat,fakt to vypadá,že pojedeme sami.

LMM 27.07.2011 19:31
Re:  

Iris1 - neblbni a poleť s námi, ten termín Váš, je špatnej, jedete sami ...ani todle Vás nepřemluvilo...Tak já už nevím...bude alespoň sranda!!!!Ještě je stále čas na změnu termínu...tak šup zítra na cestovku....Jo a omlouvám se za to jakoby tykání,ale snad mi prominete!!!:-)))

riddle 27.07.2011 15:22
Re:  

Děkuji, idorka, tohle jsem už taky viděla, některé jsou, co do překladu, docela komické.Udělal mi radost Tvůj odkaz níže, to byla pro mne novinka.
Iris1, určitě s Vámi souhlasím, že je nepříjemné po návratu se ještě dostávat domů, zvlášt po slavné D1.

iris1 27.07.2011 14:50

Riddle,ano máme to z moravy horší,ale letíme z Brna.Sice víme,že tam doletíme večer a při odjezdu budeme vstávat v 1 nebo ve 2 ráno,ale jedeme na 11 dní,tak to přežijeme.Kdybychom jeli na týden a ještě nám 2 dny ukrojili na cestu,tak by to bylo horší.Lítávali jsme i z Prahy,ale když jsme večer přiletěli z nějaké dovolené,tak to byla hrozná představa řídit auto ještě 250 km.Výjimkou jsou vzdálenější destinace,kde se lítá jen z Prahy.

riddle 27.07.2011 14:46
Re:  

LMM, větší dcera má snad už cestovní horečku, každý den něco nového z hotelu objevuje na netu a malé je to fuk.
Iris1, je škoda, že letíte až po nás, ale zas budete mít čerstvé informace. Moc recenzí na tento hotel není, našla jsem ještě jednu na portálu INVIA.

iris1 27.07.2011 14:39

Tak já můžu letět klidně dnes,všechno vázne na manželovi.Ten je brzda.

LMM 27.07.2011 14:31
Re:  

iris 1 No tak možná :-[

LMM 27.07.2011 14:30
Re:  

RIDDLE, manžel bude sice v den odletu ještě do 18hod. v práci, ale zas tak daleko to není :-\. Nás prcek se moc těší. Myslím, že tímto je to konečný stav v počtu dovolenkářů na CITADELU, IRIS1 asi zrejmě nepřemluvíme O:-)...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu