A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 23:04 46.33.96.***
Re:  

Naši známí si moc chválili Labrandu v Marse,krásné moře,jídlo,ubytování,jen slabší šnorchl,ale jinak prý super všechno.Já nevěděla,že už jsi v Arabesce byla,myslela jsem,že vybíráš mezi těmi dvěma.Nám se moc líbilo v Shams Alamu,někdo nadával na jídlo,ale nám nevadilo.

Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 21:58 109.81.215.***
Re:  

To není tak, že bys odradia. Jen někdo jiný zformuloval,o čem jsem byla přesvědčená. Arabesku zatím nic nepřekonalo. Jen hledám jiný hotel,protože tam už jsme byli 3x... :-). Ivana

Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 12:15 46.33.96.***
Re:  

Nerada bych tě odradila,ale Arabeska je takový osobnější hotel,Citadel má zase taková různá zákoutíčka na pláži,že slunečníky tam nejsou tak blízko u sebe,ale moře se nám opravdu nelíbilo.V té laguně je kolem jen beton,připadli jsme se jako na vydlážděném koupališti.Pokud nejsou vlny a dá se průjezdem kde vyjíždí lodě vyplavat na otevřené moře,tak to tam bude určitě taky hezké,ale my to nezažili,měli jsme moc větrno a spoléhej na bezvětří.My máme rádi otevřené moře už z pláže.Taky jsme se v Citadelu našlapali a naztráceli, :-D,všude jsme bloudili.To v Arabesce nehrozí.A taky si přečti diskuze,jak se vrací lidi do těchto hotelů.Daleko víc do Arabesky.My se tam určitě vrátíme,tam to nemělo chybu,snad jen slabé šnorchlování.Ale zase moc rybiček už od břehu a hodně druhů,některé jsme ještě nikdy neviděli.

Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 11:59 109.81.215.***
Re:  

Díky Ino. Jen si napsala,co jsem si myslela. Takže neberu. :-) Ivana

Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 08:33 46.33.96.***
Re:  

Já byla v obou,píši jen svůj názor,každý z nás má jinou představu o destinaci a koupání.Kdybych si měla vybrat,tak určitě Arabesku.Citadel byl na nás moc velký hotel,nelíbil se nám vstup do moře,lze pouze přes lagunu,do které se leze po žebříku.Když bude foukat a budou vlny,tak vám zůstane jen ta laguna,ze které není ani na otevřené moře vidět.Někdo tady píše,že se dá jít kousek dál směrem k vedlejšímu hotelu,ale jestli se tam dá koupat při vlnách,nevím.Hotel je fakt velký,bydleli jsme až na samém vršku,tak k moři daleko.Co se mi líbilo,tak malá lagunka na pláži,tzv.mořské oko,voda jako v Karibiku,ale narváno a fůra malých dětí.V Arabesce se dá do moře kdykoliv a kdekoliv,nikam není daleko.Ale jak píšu,záleží co od dovolené čekáš.Citadel má zase krásné bazény,z jednoho hezký výhled na moře,ale my se v bazénech nekoupeme,tak proto bylo pro nás moře zklamáním.Ina.

Neregistrovaný uživatel
09.04.2018 22:43 109.81.215.***
Re:  

Prosím....je tu někdo,kdo byl v Arabesce na Makadi i v Citadel azur?? Zajímalo by mne , kde se případně dotyčnému líbilo víc...díky Ivana :-)

Neregistrovaný uživatel
29.03.2018 22:48 82.202.114.***
Re:  

Jali,díky moc,už se těšíme 8-)

jali 29.03.2018 20:18
Re:  

doufám,že se ukáže plánek hotelu,blok 4 a 3 jsou nejblíž moři a jídelně,jídelna je u recepce1

• Anonym (1)
jali 29.03.2018 20:17
Re:  

my jsme bydleli v 7 a úplně vlevo,měli jsme to daleko k moři,ale to si najdete nejkratší cestičku,ale zase velmi blízko k recepci a k jídelně,obědy jsou na pláži dole.Nejlepší je prý blok 4

Neregistrovaný uživatel
29.03.2018 16:34 82.202.114.***
Re:  

Jali,letíme za týden,chtěla jsem se zeptat,ve které budově je nejideálnější ubytování?Abychom se moc nenachodili/poblíž moře i jídelny/.Díky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu