A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Simcia
04.09.2010 14:35 94.113.25.***
RE: internet  

No připojení je dvojí.Buď WIFI na recepci a v baru před recepcí nebo na pokoji je zdarma LN připojení. Jednoduše kabel z telefonu píchneš do notebooku.Ale na on-lin přenosy to není. Je to tak na přečtení e-mailu a pod. Jinak nejrychlejší je to buď brzy ráno nebo pak pozdě v noci.Večer nebo v podvečer,kdy se všichni vrátí z pláže, to je opravdu hooooodně pomalé.Ale je příjemné,že to je na pokoji zdarma.Jinak hezkou dovolenou, tem hotel je moc prima.

Vivien33 03.09.2010 09:05
internet  

ahojte, chystame sa coskoro do Citadelu...prosim vas, kto tam bol, aka je rychlost pripojenia? Daju sa v pohode pozerat online relacie? A cca aky je dlhy kabel na pripojenie? Dakujem ;-)

Luban
09.08.2010 12:49 90.182.45.***
RE: RE: RE: RE: Kolik pokojů má tento hotel?  

Disko není.. Za naše setrvání v hotelu byla pouze jednou. Ale krásné byly večery při živé hudbě!!! Pokud jde ale o zábavu, disko a pod., tak to v tomto hotelu nehledejte!! Jde spíše o relax a klid!! Pak musíte volit hotely v Hurghadě!! To jsem si ale připadal jako na Václaváku v Praze!!

Simia
08.08.2010 16:42 94.113.197.***

No já tady byla v červenci a pokud vím, na diskotéku tam skoro nikdo nechodil. 1 x týdně animátoři rozdávají lístky na disko HURGHADY, kam vás odveze hotelový aobus a v noci pak zpět na hotel.

lucie.sipulova 08.08.2010 14:05
RE: RE: RE: Kolik pokojů má tento hotel?  

dobry den chtela jsem se zeptat jestli je v hotelu i normalni doskoteka ne jen minidisko predem diky za odpoved:-) ;-)

Luban
29.07.2010 13:02 90.182.45.***

VIVIEN33: Napiš mi email a já ti je pošlu.. Všechny ale ne.. Mám jich asi 350 :-).. Recenzi jsem psal, ale do jiného sektoru.. Moc jsem toho nepsal, jelikož veškeré příspěvky jsou pravda!!! Nejlepší dovolená a hotel ve kterém jsme byli!!Od několika místních:
Jedná se o Egyptský hotel patřící egyptskému ministerstvu turismu pod švédským vedením!! Nejlepší hotel na Hurhgadě jako takové. Doporučuji příjezd v noci!! Nezapomenutelný zážitek!!Jediné malé - je vstup do moře! Ale to je prý všude.

Vivien33
28.07.2010 17:42 87.197.143.***
RE: RE: RE: Kolik pokojů má tento hotel?  

Luban-bude aj recenzia??? fotecky??? mame tento hotel vyhliadnuty ale skoro nic o nom neviem... :-(

Luban
28.07.2010 13:20 90.182.45.***
RE: RE: Kolik pokojů má tento hotel?  

Má jich opravdu dost!! :-)
Včera jsme se z Citadeli vrátili. :-(

Ivetta 20.07.2010 07:15
RE: Kolik pokojů má tento hotel?  

zkus to někde najít přímo na stránkách hotelu ;-)
http://www.azurhotels.com.eg/English/Citadel/Accommodation.asp

stacho256 19.07.2010 17:31
Kolik pokojů má tento hotel?  

Kolik pokojů má tento hotel?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu