A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 15:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Ivan
18.07.2013 10:24 93.90.167.***
Re: Citadel Azur Resort  

Taky přispěji s troškou do mlýna, v tomto hotelu jsem byl a dost nějak nechápu ty pozitivní ohlasy. Jídlo je zde skutečně hrozné, ta švédské stoly je plno zeleniny,a maso se hledá urputně, tématický večery jsou směšný. Abych si u oběda točil sám džusy do umělý hmoty, to je na takhle drahej hotel děs a hrůza. Narajzoval jsem se s přítelkyní jako ***** nahoru a dolů nebo po rovině k jídelně až až. Samozřejmě, že mne na tohle nikdo dopředu neupozornil. Takže jsem se s výběrem hotelu pěkně seknul, to je život. Nevrátím se sem, ale nikomu jeho názor neberu... :'(

• Anonym (2)
ivusk
16.07.2013 19:13 88.100.67.***

Nedá mi to nezareagovat. Myslím si, že každý kdo sem píše chce pravdivě napsat o tom co zažil a ani |Zdenka sem napsala s tím, že chce někoho od tohoto hotelu odradit. Jen napsala co právě zažila. Pokud by by tomu tak nemělo být pak nemá cenu vést jakoukoliv diskuzi. Stejně jsem to zažila když jsem napsala co jsem prožila také v jiném hotelu a málem jsem byla ukamenována, že to není pravda, prostě píšem to co jsme zažili na daném místě a v daném čase

• Anonym (1)
Myšma 15.07.2013 22:32

To Zdenka: Nepsala jsem, že jste mi zkazila dovolenou, to by se Vám ani nepovedlo. Je názor a názor, samozřejmě. Nejsem nekritický obdivovatel, jak jste mohla z recenzí zjistit. Prostě jsem jen hned porovnala Vaše postřehy s aktuální realitou a vyšlo mi to o hodně jinak. Jak včera, tak i dnes a nepochybuji, že to tak bude i nadále. Nemyslím tím subjektivní chutě a tak, ale zda maso je / není, Taf-taf jezdí / nejezdí, servis funguje / nefunguje. To jsou pro mě jedny z podstatných informací, které mě zajímají. V době místních nepokojů a zpráv o nedostatcích paliva apod. by se nebylo až tak čemu divit. Zřejmě jste tedy měla ohromnou smůlu, že při Vašem pobytu zmíněné služby nefungovaly. Teď fungují bez problémů. Přeji Vám šťastnou ruku při výběru další dovolené jinde.

Zdenka
15.07.2013 16:58 89.176.12.***

To Myšma...rozhodně jsem neměla v úmyslu někomu kazit dovolenou, jak jste psala, ale napsala jsem jen svůj názor, na který jste se ptala. Na hotel 5 + je stravování slabé, jelikož člověk už někde po světě byl, a má srovnání, dala bych tomuto hotelu 3+.Hotel je opravdu hodně rozsáhlý, kaskádovitý,někomu to vyhovuje, že musí stále chodit, někomu ne. Mě to nevyhovovalo, ale každý jsme jiný.
Ano, v neděli večer je asijská kuchyně, z toho sushi je zamotaná rýže s okurkou a mrkví bez chuti, dá se ovšem vhodně ochutit sojovkou a wasabi, francouzskou kuchyni, kdyby viděl francouz, asi jim nakydá na hlavu....jídlo je stále dokolečka s velmi malou obměnou..a takhle bych mohla dokolečka..chtěla jste můj názor, ok, napsala jsem ho. Mě se tohle v hotelu nelíbilo, jiný je nadšený, od toho jsme lidi. přeji Vám příjemný pobyt, třeba ještě dvacetkrát. Já sem už nepojedu, za docela vysoké peníze za 5+ bude mě, jinde lépe... :-)

iris1 15.07.2013 14:46

Byli jsme v tomto hotelu vloni v září,líbilo se nám velmi ubytování a pláž,ale kvůli přístupu do moře už bych tam nejela.Co se týče jídla,bylo to za 10 let co jezdíme do EG nejslabší.Podotýkám,že nejsme vybíraví,hlady jsme netrpěli,ale celých 11 dní stále to stejné,na pláži už jsme denně věděli,co pod kterým poklopem je.Daleko lepší stravování jsme měli v Utopii,která má 3+*.(oprava:v Utopii jsme byli vloni,v Citadel Azur předloni).

Neregistrovaný uživatel
15.07.2013 13:42 41.65.31.***

Ano Míšo, já vím, jsme tu po 3, tak docela dobře vím, co můžu čekat. Těším se na to a zcela určitě si to užiju, klidně Vám dám vědět...

Míša
15.07.2013 08:47 89.176.12.***

Myšma: Asijská kuchyně je nejlepší, ale pokud tam budete 14 dní, uvidíte jaký to jídlo bude.. :-[

Myšma 14.07.2013 20:57

Tak jsem byla trochu zneklidněná, za což si teď nadávám, že jsem si nechala zkazit poslední dny před návratem do Citadelu Zdenčinými zprávami. Protože jak známo jsem šťoura, pídila jsem se u různých zdrojů, jak to s tím masem tedy je a všude mě měli za blázna.Dnes ráno jsme tedy po 3.dorazili a mohu jen konstatovat, že u snídaně byl z masa hovězí guláš, 3 druhy párečků, zběžným pohledem 3 druhy salámů (ty jsou mi fuk). Přibyl sýrový koutek, kde kuchař krájel podle přání z mnoha druhů. Původní kulaté pulty přebudovali na velké obdélníky, uspořádání bufetu je také jiné než dřív a rozhodně pestřejší. Zejména salátů je teď ještě větší výběr, ovoce je také pořád dost. Přibyly nové automaty na Nescafé a kakao, a to i v obědové restauraci, změnila se značka čajů, ale sortiment zůstal. U oběda hamburgry, ryba, kuře a maso bylo samozřejmě i v boloňských těstovinách. Jak jsem se dívala na témata večeří, je to stejné jako v loškém roce. Dnes večer byla asijská kuchyně, např. se sushi, z masa grilovaná chilli játra, hovězí red chilli, hovězí soté, kuřecí špízy, kuře na kešu, 2 druhy ryb, ostré mleté nugetky a kuchařem porcovaná pečená kachna. K tomu asi 20 druhů salátů, nejrůznější teplá zelenina, ovoce a dezerty nepočítaje. Zítra se těšíme do italské restaurace. Je pravda, že číšníků večer bylo pomálu, ale trefili jsme se přesně do konce dnešního půstu, takže jsme si nápoje donesli sami. Když jsme odcházeli, už fungovali normálně, prostě klasika při ramadánu. Taf-Taf jezdí asi jako jsme to zažili předloni, někdy se mi na něj čekat chce a někdy ne, ale víc jak 10 minut to nebylo. Koneckonců člověk má pro své zdraví ujít alespoň 10 000 kroků denně a to se tady tedy budu muset hodně snažit :-) . V recepci konečně stáhli klimatizaci na únosnou míru, už to není mrazák. V lobby přibyly silnější větráky, tak poprvé tu bylo i při venkovních 39 stupních docela snesitelně. Pokoj máme stejný jako vždycky, dostali jsme jej během pár minut po příjezdu kolem 6:30. Jen pohovky pro děti nebyly povlečené, po telefonátu na recepci bylo vše OK během 15 minut, přitom pokojští nastupují až kolem 8. Odpoledne zlobil zámek u dveří, zase stačilo zavolat a za 10 minut přiběhl technik s novými bateriemi. V koupelně je nová umyvadlová baterie i nový fén. Klima klímí bez problémů. Takže asi tak. Zbytek si nechám do recenze :-)

Zdenka
08.07.2013 14:07 41.65.31.***

To Myšma : Taf-Taf sem tam jezdí,ale jak kdy, ráno a po večeři už nejede. Dá se bez problémů chytnout jen po obědě, které jsou v tej sauně,u bazénu. Ve speciálních restauracích jsme nebyli, ale byli tam jiní 2 češi,a nic moc,takže už tam nešli. Pro dokreslení situace s jídlem : večeře barbecue je pro ně brambory v alobalu,a dále jen zelenina...Myslím, že pro hotel s 5+ je sortiment docela ubohý, mám ráda zeleninu,ale v rozumné míře,tohle už je hodně přehnané..z masa jen kuřecí křidélka a hotovo.Dokonce jsem přes Orbion komunikovala s paní,která zde měla syna už potřetí,a letos byl poprvé rád, že jede domů. Dost mne překvapilo, že na recepci není klima, u oběda taky ne,takže je pouze na pokojích,podle zpráv jiných čechů se stěhovali třikrát,než měli na pokoji klimu. Nám funguje, ale teče z ní vodopád..Tohle je podle mne docela síla, za takovou raketu,co člověk zaplatí, si platí i určité služby, ale ne pouze zelninu,nejsem králíkem... :-D :-S

Myšma 07.07.2013 10:25

Zdenko, to nefunguje Taf-Taf? Jinde jste zmínila, že je k jídlu jen zelenina - jak to vypadá v italské a brazilské restauraci? To by je museli zavřít.... Chystáme se tam už potřetí, zatím jsme byli vždy maximálně spokojeni, tak mě to trochu znepokojuje. Díky za aktuální info.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu