A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 16:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
baterflai 11.06.2018 10:35
Re: Citadel Azur Resort  

Ahoj tak jsem se vrátila z hotelu Citadel, vše v naprostém pořádku ani se nám nechtělo domů. Byli jsme ubytováni v bloku 8, krásný výhled na moře. Pokoj velký a krásny, vždy uklizený.Jen trochu daleko od hlavní budovy, využívali jsem místní autobus ;-). Pěšky cca 10 minut. Pláže čisté, každý den uklizené. Jídla dostatek od každého něco, vždy jsme si vybrali. Dobré dortíčky v Café Mózart. U hotelu je krásný korálový útes s velkým množstvím ryb, viděli jsem i želvu. Jen trochu složitější přístup na korál při odlivu, chodili jsme až na konec resortu, kde se dalo pohodlně vlézt do vody. (((clap))) V hotelu je poměrně velký počet německých důchodců, řekla bych že tak z 80%, malá účast arabských rodin a sem-tam rusové.
Využili jsme také výlety nabízené v resortu, výlet na čtyřkolkách do pouště za 35 dolarů, luxusní. Bohužel jsme byli jen na týden a vše se nedalo stihnout, tak že se sem budeme muset ještě jednou vrátit <3.

• bolkova9
  • Anonym (3)
Sima2 01.06.2018 17:37
Re: Citadel azur resort  

Není zač. Rekonstrukce probíhá to je pravda..berou to asi nějak postupně.Klepání se ozývalo trošku, ale nějak Nás to nerušilo..A i kdyby pláž je obrovská, takže se dá přesunout tam kde bude klid :-) Delegátka z Fišeru..je moc ochotná.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.06.2018 17:18 128.0.182.***

Je super, ze se muzu zeptat :-) Mame promo pokoje a ty jsou v bloku 2 a na ten byli strasne recenze. Napsala jsem si o blok 3 nebo 4 a zalezi jestli bude volno. Prislo mi od fischera, ze tam probiha rekonstrukce, tak snad to nebude nejak rusit.. :-! Tak jeste jednoujednou dekuji :-)

Sima2 01.06.2018 11:12

V pohodě ;-)
Dvoulůžkový pokoj Double room..to je ten s terasou a nebo balkonem.
Pokoj byl v 7. Nádherný výhled, vše funkční, ale trochu opotřebované.Po areálu jezdí bus, takže pohoda ;-) Za Nás spokojenost.

Neregistrovaný uživatel
31.05.2018 16:44 89.250.103.***

Tak se nedá nic dělat, ale i tak děkuji za odpověď :-) Můžu se ještě zeptat kde jste byli ubytování a jaký jste měli zaplacené pokoje? Děkuji :-)

Neregistrovaný uživatel
31.05.2018 09:47 193.165.236.***

Dobry den..no tak to moc neporadime.My jedine co jsme premysleli tak od jednoho prodejce,ktery se jmujuje Dada,ze bychom jeli lodi s prosklenym dnem plus ponorkou..Ale nakonec jsme meli strevni problem..takze jsme nebyli.. ;-)

bolkova9 30.05.2018 13:43

Dobrý den, jedeme tam v červenci a zajímalo by mě, jestli nevíte za kolik tam nabízejí místní výlety, jedná se mi o výlet lodí a motokáry. At vím jestli bude lepší domluvit si to předem u nás.. :-)

baterflai 22.05.2018 14:01

Tak děkuji moc za info, a pěkně si to tam užijte. Já si ještě musím počkat do soboty. :'(

Neregistrovaný uživatel
22.05.2018 12:16 196.141.3.***

Jee tak to Vas ubytujou hned..si myslim :-) Kdyz jdeme prochazkou tak 10min a kdyz tim tunelem tak asi 4 az 5min.Ano ultra all.... A vylety pres nasi delegatku a to vse mozne..od nastevy ostravu s potapenim az po pamatky.My ale jsme bez vyletu..radeji se rochnime a uzivame pohodli :-D

baterflai 22.05.2018 12:04

Ahojky, moc díky za info tak to už se moc těším. Akorát my máme být na hotelu ve 2 hodiny ráno, tak nás snad ubytují hned. Jinak čekat do 13.00 hodin odpoledne by byl docela mazec. A jak dlouho jdete ze 7 na snídani nebo prostě na jídlo, není to moc daleko? A máte Ultra all inclusive? A jaké výlety jste dostali v nabídce?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu