A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Citadel Azur Resort

13.07.2009 15:02:59 | Ava
Ava
Ahojte, rada by som sa dozvedela niečo viac o tomto hoteli, nakoľko patrí k tým novším nedávno otvoreným.Recenzie nepovedia vždy všetko.Vopred ďakujem za info :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 09:14:40 77.236.218.***
Re: Citadel Azur Resort  

Dobrý den. Prosím chystáme se s rodinou do tohoto hotelu příští rok. Máme dceru 10let je tam pro ně nějaké vyžití. Klub asi není že? Dále četla jsem že místní autobus je za popletak? Moc děkuji.

baterflai 11.06.2018 10:35:56
Re: Citadel Azur Resort  

Ahoj tak jsem se vrátila z hotelu Citadel, vše v naprostém pořádku ani se nám nechtělo domů. Byli jsme ubytováni v bloku 8, krásný výhled na moře. Pokoj velký a krásny, vždy uklizený.Jen trochu daleko od hlavní budovy, využívali jsem místní autobus ;-). Pěšky cca 10 minut. Pláže čisté, každý den uklizené. Jídla dostatek od každého něco, vždy jsme si vybrali. Dobré dortíčky v Café Mózart. U hotelu je krásný korálový útes s velkým množstvím ryb, viděli jsem i želvu. Jen trochu složitější přístup na korál při odlivu, chodili jsme až na konec resortu, kde se dalo pohodlně vlézt do vody. (((clap))) V hotelu je poměrně velký počet německých důchodců, řekla bych že tak z 80%, malá účast arabských rodin a sem-tam rusové.
Využili jsme také výlety nabízené v resortu, výlet na čtyřkolkách do pouště za 35 dolarů, luxusní. Bohužel jsme byli jen na týden a vše se nedalo stihnout, tak že se sem budeme muset ještě jednou vrátit <3.

• bolkova9
  • Anonym (3)
Sima2 01.06.2018 17:37:21
Re: Citadel azur resort  

Není zač. Rekonstrukce probíhá to je pravda..berou to asi nějak postupně.Klepání se ozývalo trošku, ale nějak Nás to nerušilo..A i kdyby pláž je obrovská, takže se dá přesunout tam kde bude klid :-) Delegátka z Fišeru..je moc ochotná.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.06.2018 17:18:52 128.0.182.***

Je super, ze se muzu zeptat :-) Mame promo pokoje a ty jsou v bloku 2 a na ten byli strasne recenze. Napsala jsem si o blok 3 nebo 4 a zalezi jestli bude volno. Prislo mi od fischera, ze tam probiha rekonstrukce, tak snad to nebude nejak rusit.. :-! Tak jeste jednoujednou dekuji :-)

Sima2 01.06.2018 11:12:58

V pohodě ;-)
Dvoulůžkový pokoj Double room..to je ten s terasou a nebo balkonem.
Pokoj byl v 7. Nádherný výhled, vše funkční, ale trochu opotřebované.Po areálu jezdí bus, takže pohoda ;-) Za Nás spokojenost.

Neregistrovaný uživatel
31.05.2018 16:44:59 89.250.103.***

Tak se nedá nic dělat, ale i tak děkuji za odpověď :-) Můžu se ještě zeptat kde jste byli ubytování a jaký jste měli zaplacené pokoje? Děkuji :-)

Neregistrovaný uživatel
31.05.2018 09:47:24 193.165.236.***

Dobry den..no tak to moc neporadime.My jedine co jsme premysleli tak od jednoho prodejce,ktery se jmujuje Dada,ze bychom jeli lodi s prosklenym dnem plus ponorkou..Ale nakonec jsme meli strevni problem..takze jsme nebyli.. ;-)

bolkova9 30.05.2018 13:43:49

Dobrý den, jedeme tam v červenci a zajímalo by mě, jestli nevíte za kolik tam nabízejí místní výlety, jedná se mi o výlet lodí a motokáry. At vím jestli bude lepší domluvit si to předem u nás.. :-)

baterflai 22.05.2018 14:01:36

Tak děkuji moc za info, a pěkně si to tam užijte. Já si ještě musím počkat do soboty. :'(

Neregistrovaný uživatel
22.05.2018 12:16:10 196.141.3.***

Jee tak to Vas ubytujou hned..si myslim :-) Kdyz jdeme prochazkou tak 10min a kdyz tim tunelem tak asi 4 az 5min.Ano ultra all.... A vylety pres nasi delegatku a to vse mozne..od nastevy ostravu s potapenim az po pamatky.My ale jsme bez vyletu..radeji se rochnime a uzivame pohodli :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu