A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

CK Blue Styl

04.02.2007 17:38:36 | Renata
Má, prosím Vás, někdo zkušenosti s touto CK?Díky za názor ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.05.2019 11:52 90.180.99.***
Re: BS  

S námi před týdnem do Marsy rusky mluvící téměř polovina pasažérů, včera zpět totéž...

Neregistrovaný uživatel
18.05.2019 05:47 89.24.32.***

Tak tak, BS zklamalo na celé čáře, ale i SW má velký podíl viny, z Prahy zachovají všechny každodenní odlety do Egyptu, Moravu osekají a přitom z Praglu lítá běžně větší polovina letadla Němců, sám jsem to zažil, furt jim lezou do zadní části .

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 22:40 195.39.10.***
BS  

Spokojený zákazník je vizitkou dobré CK.Já jen doufám ,že všichni ti,kteří řeší neschopnost této cestovky si na příští vysněnou dovolenou vyberou jinou cestovní kancelář.Aby BS příští rok až budou letadla v plném počtu do nich neměla koho posadit >:) >:) >:) >:).Chápu,že odstávku letadel nemůže,ale není sama,tento problém řeší všechny cestovky a taky mají nasmlouváno přibližně stejný počet zájezdů do Egypta.Tak jak je možné že jiné cestovky už mají vyřešeny odlety na září a BS ještě nedořešila ani květen.To asi bude selhání cestovní kanceláře a ne letecké společnosti.Ostatní cestovky ukázaly že to jde.Raději si připlatím pár tisíc ale s touto cestovkou již nikdy více.Janča

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 17:41 94.112.44.***
ostrava  

mysliíte,že jsou zrušeny jen víkendové lety z Ostravy,nebo i přes týden.
Chtěla bych si to přesunout na čtvrtek,jelikož v ten den jsou lety na letišti vypsané.
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 13:42 195.113.148.***

Úplně s vámi souhlasím,s CK Blues Styl už nikdy víc.Pochopím,že je problém,ale nelíbí se mi,že nechcou s námi nic řešit.Hned jsme reagovali a chtěli přebukovat z Ostravy do Prahy bez náhrady na cestu,ale chtěli 1000 kč za každou osobu,což se mi zdálo přehnané a teď lety už nejsou a zatím pořád s námi nejednají,až 14 dní před odletem,tak čekáme a vůbec se nám to nelíbí.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 11:48 94.242.121.***
Re:  

S Fisherem jsme řešili podobný problém před několika lety ,když zrušili pro nedostatek zájemců odlet z Ostravy.Jednání cestovky bylo rychlé,dostali jsme super slevu ,salonek zdarma a delší pobyt díky lepším odletům.BS v tomto směru úplně propadá.Lituji,že jsem se nechala přemluvit a vybrala si tuto cestovku :-@ :-@.Nejsme dohužel sami a doplatili jsme na vlastní blbost >:) >:).Příště za mě s "osvědčenou" cestovkou..Janča

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 11:34 212.111.9.***

Být vámi tak to zkusím medializovat.Já o tom též už uvažovala,ale těsně před tím nám poslal Exim dopis a přebukovali jsme si to na tu Prahu.Jako první zareagoval Fischer a hned pak Exim.BS stále mlží.Je to na prd no..Mohli vás aspoň zavčasu přebukovat na Prahu,teď už bude asi pozdě,letadla budou plná.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 11:30 94.242.121.***
Re:  

Tady je vidět jak si BS váží svých klientů.No hlavně,že už 8 měsíců hospodaří s našimi penězi.Je mi jasné ,že s nimi nikam neodletíme,ale pokud by to řekli dříve,tak jsme měli možnost si ještě něco vybrat,ta už ted není :'( :'( Janča

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 11:14 212.111.9.***

Na 1000 procent vám nic neletí.Nedělní lety do Marsa Alam jsou zrušeny.Nechápu drzost BS tvrdit že nejsou zrušeny.Opravdu z Brna 14.7.neodletíte.Toto mám potvrzeno už od března jak leteckou společností tak i letištěm Brno.proto jsem to rychle řešila s Eximem aby na nás vyšla alespoň Praha ve stejném termínu.Jsem jen zvědavá,jak to BS bude řešit.Letadla nafukovací nejsou a vše už obsadil Fischer i Exim svými klienty.

Neregistrovaný uživatel
17.05.2019 11:14 212.111.9.***

Na 1000 procent vám nic neletí.Nedělní lety do Marsa Alam jsou zrušeny.Nechápu drzost BS tvrdit že nejsou zrušeny.Opravdu z Brna 14.7.neodletíte.Toto mám potvrzeno už od března jak leteckou společností tak i letištěm Brno.proto jsem to rychle řešila s Eximem aby na nás vyšla alespoň Praha ve stejném termínu.Jsem jen zvědavá,jak to BS bude řešit.Letadla nafukovací nejsou a vše už obsadil Fischer i Exim svými klienty.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu