A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

CK Blue Styl

04.02.2007 17:38:36 | Renata
Má, prosím Vás, někdo zkušenosti s touto CK?Díky za názor ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.06.2017 20:03 109.81.208.***
Re: egypt  

Teda nevim my loni byli s leteckou společnosti egypt air naprosto spokojeni

Neregistrovaný uživatel
07.06.2017 21:59 194.228.11.***
Re: BS a bakšiš  

berou 27 dolaru, nic vic

Sputnik11 08.04.2017 18:18
Doplatek zájezdu  

Musíte komunikovat s cestovkou a řešení se jistě najde.

Neregistrovaný uživatel
08.04.2017 18:04 88.102.224.***
Doplatek zájezdu  

mám dotaz, mám doplatit zájezd 12. dubna, bohužel peníze mi přijdou na účet až 18. dubna (st. svátky) - je to velký problém? Nezruší mi zájezd?

Jessie 25.01.2017 16:55
Re: Srpen 2017 do Egypta  

Za mě jednoznačně hurá za návrat k TVS.. pro mě jediná výhoda s AC byla ta, že byl povolen vyšší limit na zavazadla, což už teď TVS má taky. Jinak ten čas pro mimopražské byl vyloženě tragický.. nám žádný spoj do Prahy nejel tak abychom stihli odbavení.. takže, buď si brát auto a platit parkování na letišti nebo někde přespat v Praze, případně pro ty, co tam nikoho nemají, nocovat na letišti. Navíc příšerné zpoždění přes 2 hodiny na odletu z Prahy.. za roky co lítám jsme s TVS neměli zpoždění nikdy. A pak vlastně pro ty, co nocují na letišti ještě přijedou pozdě do destinace a jsou stejně nevyspalí :-D Spoustě lidem vadilo, že TVS okleštila jídlo a pití.. no.. chápu, s dětma možná trochu problém, ale ne nepřekonatelný. Naše letadlo s AC bylo špinavé a polorozbité.. horší jak s TVS.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
LeonaKr 25.01.2017 08:58
Re: Srpen 2017 do Egypta  

No vidíte, a já to mám úplně naopak, TS je pro mě jediným škraloupem na cestování s BS, nicméně hotel Kalawy dělá jedině BS, tak musím TS akceptovat. Loni 2x Egypt s AC a 1x s TS, s AC pro mě lepší ranní let (vyspím se a jedu na letiště až v 6 ráno), standartní služby (personál milý na děti), teplé jídlo, dostatek pití, zpoždění 1x 2 hodiny na cestě z Prahy. S TS zpoždění tam bylo asi 1,5 hod., manžel neměl područku do uličky (ulomená, byl vidět jen kloub v opěradle), celou noc bouchala letuška dvířky od zavazadlového prostoru nad mým spícím synem a postupně z něj brala polštářky a každou ránou ho budila. Možná výhoda českých novin a češtiny letušek, a pro někoho, kdo je zvyklý v noci nespat, že pobyt začne v destinaci už od rána.

• kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
24.01.2017 16:31 109.81.210.***

BS návrat k letecké spol.TS.

Neregistrovaný uživatel
24.01.2017 16:26 194.228.96.***
Srpen 2017 do Egypta  

Pročetla jsem v rychlosti pár příspěvku a chápu správně že se Bluestyle vrátil opět k Travel servisu? O:-) četla jsem pár nepěkných zkušeností s dopravou AC a proto zvažujeme zda s touto CK letět v létě do Egypta. :-)

Neregistrovaný uživatel
13.10.2016 12:35 77.242.90.***
Re: váhový limit zavazadel  

Na svých fc stránkách mají napsáno,že platí pro všechny tři letiště,Praha,Brno i Ostrava a to samé nám právě potvrdila paní v CK Blue Style.Takže 23kg pro všechny lety. ;-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu