A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 11:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jankas9 21.01.2018 12:17
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

Právě jsem se dodívala na video a musím souhlasit, že podmořský život vůbec není slabý. Mi se video moc líbilo. Úplně na mě dýchla ta atmosféra, kvůli které šnorchl miluji. Klid, pohoda a krásný pohled na rybičky. Už se moc těším až to zase zažiji.Jen doufám, že nebude hodně foukat, abych se na to širé moře dostala. Děkuji moc za krásné video.

Helča2 21.01.2018 10:56

No,mě ten šnorchl v Kalawy zas tak hrozný nepřišel...viz moje video-(podotýkám,že jako 56 letá babička se dál jak 50 m od mola nevydám... :-D ) dejte si video na celou obrazovku-at něco vidíte-točím kamerkou Isaw Extreme co má hodně široký záběr-tudíš ryby jsou malinké https://www.youtube.com/watch?v=ibHwxOh6IF4

jankas9 21.01.2018 10:42

Děkuji za přehled aktivit. (((clap))) Alespoň vidím, že pokud bude slabý šnorchl, jak v některých recenzích lidé píši, tak se nebudu nudit.

Jitka Šmejkalová 20.01.2018 18:24

snažím se nahrát sem denní program, ale nějak mi to nejde

depittacus 19.01.2018 22:06

Ahoj, jasně. Vodní pólo je v animačních programech denně. V Kalawy se nudit stopro nebudeš, hotel je skvělý a má po celý den výborné aktivity, v moři je také pestrý život, občas připlouvají delfíni. :).
Letím se synem už potřetí 28.2. 8-)

jankas9 19.01.2018 19:34

Porsím o informaci, zda se v Kalawy hraje v rámci animačních aktivit vodní pólo. Uvažujeme na Braykou a Kalawy. Manžel tvrdí, že bez vodního póla si dovolenou nedovede představit. V Brayce se nehraje, takže je teď hodně v kurzu Kalawy.
Ja zase hledám skvělý šnorchl a dobré animační aktivity.

Neregistrovaný uživatel
16.01.2018 16:43 82.117.130.***

misto antinalu se od nás bere ercefuril je sice na předpis ale doktoři ho pišou. ;-)

Neregistrovaný uživatel
09.01.2018 17:53 89.176.15.***

český Ercefuryl je výborný, vyzkoušeno..

Neregistrovaný uživatel
09.01.2018 17:19 31.10.62.***

Kdo jste byl v Kalawy na Silvestra? Jaké bylo věkové složení? Byli i starší jednotlivé manželské páry? Letos letíme v červnu a už přemýšlíme o Silvestru.
Ještě se chci zeptat, jestli se dá v Kalawy koupit Antinal a kolik stojí? Popřípadě jaká je za něho náhrada. Děkuji.Věra

Neregistrovaný uživatel
23.12.2017 06:51 41.178.6.***

Ještě sem si vzpomněla na licenci na windsurfing. Pokud už to někdo umí, dá se udělat za jedno dopoledne a 50 euro. Platí prý po celém světě. Kdo to neumí, musí absolvovat celý kurz (asi 150 euro). J.Pavlis

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu