A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 12:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
JasiS 20.01.2016 19:14
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

My až v létě, 16.7. z Prahy., a i my platili o těch 800 více, kupovali jsme 14.1.

Neregistrovaný uživatel
20.01.2016 16:31 77.78.89.***

Bejki- nejprve zdravím členy Klubu přátel Kalawy(nadneseně) a pak můj dotaz: jak se rozhodnout- čekat na last? Koupit s předstihem? Nekoupit u BS vůbec? Kdo to ví, odpoví, odpoví mi na otázku. A kdo do Kalawy poletí, prozraďte termíny, kdo poletí letos jako první. Na všechno se těší éňa. @};--.

bejki 20.01.2016 13:51

Já nemám slov.On ten samý termín nabízejí na first i na lást?!To mi hlava nebere,takové vysvětlení.To je jako když jsme byli v Arabesce.V prosinci prý už neměli pokoj s bočním výhledem,tak pokoj s výhledem na moře(doplatek myslim 800)a moře z balkonu vidět nebylo(ale spokojenost-výhled na bazén)Známá měla na 12dní a připlàceli 4000!koukali do palmy.Víš co ji odpověděli?Že už palmy vyrostly,dřív vidět bylo.Hrozný jednání :-$ Náladu si nezkazím,ale příště snad s jinou ck.

• Anonym (1)
kukacka 20.01.2016 10:32

Bejki- tak mi odepsali z BS (kppíruji sem i můj dotaz):

Dobrý den, ráda bych se zeptala, jak je možné, že když jsem si v listopadu u vás objednávala zájezd na first moment na letošní červen, jak to, že pokud bych si objednala dnes, byl by zájezd levnější? V čem tedy máte výhodu first momentu?? Děkuji za vysvětlení (mimochodem na tuto skutečnost mě upozornila jiná klientka, která na to přišla, že jí by teď zájezd také vyšel levněji...) Děkuji, KŠ

CK BLUE STYLE
CK BLUE STYLE Dobrý den, paní Šuchová,
Na Vámi vybraný zájezd jsou již vydané nabídky Last Minute. Zda takové nabídky vyjdou a za jakou cenu budou se nedá dopředu konkrétně předpokládat, pohyb
cen se vždy odvíjí od aktuální obsazenosti termínů a dané situaci na trhu, která se každým dnem mění. Taková obchodní rozhodnutí jsou běžná a ceny zájezdů se
běžně pohybují někdy směrem dolů a jindy zase směrem nahoru.
S pozdravem a přáním hezkého dne
CK Blue Style

• bejki
  • Anonym (3)
bejki 19.01.2016 20:45

Kuki,kamarádka z ck,tam volala a řekli ji to o těch aktualizacích,když jsem jim psala já o vysvětlení a důvod,neodepsali.Oblbujou lidi,snaží se je přes info v katalogu,včasný nákup atd,zmást,to se mi nelíbí.Tady jde o princip.I když my cena slušná(slevu za věrnost mi dala kamaradka1000)a BS dává též 1000 za věrnost,jak je napsano ve smlouvě.Takže na 12 dní 40 000,což je slušný.Ale mě se nelíbí to jejich jednání,na stránkàch žádné info o tom,že se ceny budou měnit u FM v průběhu slev v určitém období.Bohužel nikdo jiný tento hotel nemá a na lást nemůžu a i strach,že by nas pak dali třeba do jiného hotelu.Ale těšení do Kalawy mi to nezkazí.Já jen pro ostatní,ať se pořàdně informují,až budou kupovat.Nevím proč krmit právě ck BS

• bejki
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.01.2016 19:40 178.41.79.***

Je to prirodzene - Egypt sa nepredava... nakupene kapacity sa snazia vsemozne naplnit cena este pojde dole.

• Aktimel
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.01.2016 17:24 83.208.71.***

Byla jsem v tomto hotelu a nemá chybu,vřele doporučuji zejména s dětmi!!!! ;-)

kukacka 19.01.2016 15:59

Bejki - my jsme zájezd objednávali už v listopadu, abychom stihli first moment... a když to spočítám dnes, tak dnes mi to vyjde o 240,- méně než v listopadu... rozdíl minimální... ale jakto???? opravdu tedy nechápu, jak je to možné... pokud se bude cena stále snižovat, tak dojdu do CK BS....

Neregistrovaný uživatel
19.01.2016 15:49 188.167.56.***

ja si myslím,že tento rok by malo byť veľa lastov,či? 8-)

• Anonym (2)
bejki 19.01.2016 15:10

Všimly jste se děvčata,co už máte obj.pobyt,jak ck BS hýbe s cenami?Kamarádka mi 15.1.v 9hod. obj.pobyt a už večer byl o 400Kč levnější.Tak tedy nějak nechápu tu jejich cenovou politiku a termíny v katalogu.(dřív objednáš,víc zaplatíš? :-\ >:) .Prý chtěji stále aktualizovat ceny,no to už ale přece není FM.Ostatní ck to nedělaj.Nejde ani tak o tech 400,jako o serióznost,což zřejmě blue style chybí.

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu