A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 11:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.01.2016 14:46 217.150.145.***
Re: odkaz na recenzi  

To bylo asi na mě, že... Potřebovali jsme termín přelom květen/červen a to lety z Ostravy ani Brna nebyly. Mimochodem, nechci dělat bubáky, ale loni jsme měli let do Marsa Alam na květen zamluvený už od listopadu a týden před odletem nám ho změnili na odlet z Ruzyně :-) Ale v červenci už je plná sezóna, to už snad bude OK. Vsetín zdraví ValMez!

Neregistrovaný uživatel
12.01.2016 10:41 213.192.4.***
Re: odkaz na recenzi  

Zdravím kdy letíte do Kalaway?My 10.7. Z Ostravy.Proč letíte až z Prahy?My jsme z Valmezu :-)

patrik 12.01.2016 09:22
Re:  

Spravil veru spravil.... u mna zvitazil zdravy rozum. :'(

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
12.01.2016 08:37 188.167.56.***

A čo spravil si storno,či?

patrik 11.01.2016 19:42
Re: pro éňu  

V poho - zelam krasnu a hlavne bezpecnu dovolenku. 8-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.01.2016 19:26 77.78.89.***

Riema- když jsem měl ještě soukromou praxi, tak bylo jaro i podzim vždy na 15 dní. Teď už jen důchod a úspory, ale i tak vždy na 12 dní. Jako byste mě znala, do Kalawy jedu, aby mě tam rozmazlovali. A všem, co reagovali posílám :-*, Patriku promiň, éňa.
P.S. Ten Orbion je stejně fajn!

• guty
  • Anonym (2)
Riema 11.01.2016 19:01

Je to věc názoru, já tvrdím, že oba hotely jsou top. My jsme vášniví vyznavači podvodmího světa a toto je pro nás priorita. Pro nás jednoznačne pro tyto účely lepší Gorgonia, trávíme s hlavou pod vodou i několik hodin denně . V době, kdy jsme byla va Kalawy se mohlo jen cca 100m nalevo od mola, protože byla červená vlajka. (to se ale může stát všude) Jinak Kalawy má nejlepší vše ostatní, ten hotel má tzv. náboj a skvělé služby. Však jsem se tam chtěla taky vrátit. éňo neboj užiješ si to, to mě věř. Vůbec o tom už nepřemýšlej, doufám, že jedeš alepoň na 12 dni, protože jinak to tam nemůžeš ani stihnout a ochutnat všechny koktejlky a laskominky.

Helča2 11.01.2016 18:23
Re: kukačka  

no,já byla i v Gorgonii takže srovnat mohu
my tam byli ještě když nebylo molo
a dostat se na hranu útesu přes bodloky byl horor
navíc to bylo hodně daleko a pro zdatné plavce
často jsem byla na hraně jen já s plovací vestou
tu dálku si za nás nikdo netroufl
dnes je molo,jenže na opačné straně,co jsou ty hezčí korály
a plavat z mola vlevo proti proudu sice jde
ale takovou dálku... >:) uf
jinak na profilu z Youtube mám i videa z Gorgonie ke srovnání
my vždy plavali od levé červené bojky tam to bylo nejhezčí
až směrem k Shams Alam,kde to bylo krásné,ale ne tak jako vlevo od mola
v Magic Kalavy jsem si nepřišla oproti Gorgonii ošizená-vlastně jsem neviděla jen želvu

patrik 11.01.2016 18:19

Nikoho sa nechcem dotknut, ale faktom je ,ze snorchel je jedinou slabinou Kalawy.
Ostatne ++++++ :-)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.01.2016 17:34 77.78.89.***
Re: kukačka  

Helča2- proč tedy do Gorgonie za podvodním světem? Riemo, strhne se asi "mela", Kalawysti a Gorgonisti proti sobě! Ne, to bych nechtěl. Jsem spokojen a už se virtuálně vidím v Kalawy nad korálem. Díky, éňa. @};--.

• bejki
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu