A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 12:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
16.04.2018 09:01 37.188.158.***
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

Siba skvrnitá Aetobatus narinari (eagl orel) :-) :-[

kukacka 16.04.2018 08:18
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

tak snad se nahraje ta manta...

kukacka 16.04.2018 08:09
Re:  

ano, zkusím sem nahrát video... zkouším sem dát fotku i toho žraloka, ale nějak mi to nejde...
nicméně tady na odkazu... jestli mi to pustí odkaz:
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10208957791140460&set=g.1834921396768241&type=1&theater&ifg=1

• lerak
Neregistrovaný uživatel
16.04.2018 08:02 194.228.76.***
Re:  

Opravdu jste viděla mantu? V Egyptě jsem byla xkrát, ale vždy jsem narazila jen na různé druhy trnuch nebo siby.

kukacka 16.04.2018 07:19
Re:  

Zdravím, letos jedeme po 4 do Kalawy. A to z důvodu nejen super služeb, ale i z důvodu podmořského života... Teď jsem byla 2x za sebou na Makadi - a tam ten šnorchl opravdu není. Ale v Kalawy? Nezlobte se na mně, ale co vlastně očekáváte? Já jsem měla například i to štěstí přímo u mola plavat s delfíny asi hodinu, napravo od mola jsme potkali velkého žraloka, barakudu, sépie, chobotnice, manty, perutýny, trnuchy, klauny, želvy jsou tam také denně a spoustu dalších stovek rybiček, jejichž název ani neznám (vše můžu dokázat fotkami). Tak co tam tedy chybí?

P.S: dejte prosím tedy typ, kde se sloučí super služby a krásný podmořský život. Také ráda pojedu i jinam (Gorgonia, Hilton u Abbu Dabba ,Albatros Palace, hotely na Makadi mám projeté).

• Aktimel
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 19:21 89.176.218.***

Kalaway již nikdy více. Máme rádi moře. Najíme se doma. :-$

• Aktimel
  • Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 17:24 178.41.64.***
Re:  

dobrá blbosť ten úvod... tak že to o čom je dovolenka vedia a chápu prevažne registrovaní? :-D :-D :-D
ale inak súhlas, dobrý hotel a dobrý šnorchel nie je všade, hotel si treba vedieť vybrať a platí to aj o MA.
a áno v Magic Life se zašnorchlovat dá, nějaké rybky tam opravdu jsou... 8-)

Aktimel 15.04.2018 16:35
Re:  

Možná, nekteří (převážně neregistrovaní) cestovatelé nechápou, o čem je dovolená. Musím se Magic Life zastat. Tolik zmiňovaná "dálnice" (silnice do Marsa Alam) je od pláže u laguny 150 - 200m a troubení opravdu moc slyšet není a neruší. Oni troubí, protože mají radost a je to takový zvyk. Na rozdíl od nervních řidičů v čechách :-( Dovolená je například pro mne, vášnivého šnorchlaře, spojená i s gurmánskými zážitky a dokonalými službami a to Magic Life splňuje dokonale. A pokud jedu na dovolenou pouze šnorchlovat, informuji se o lokalitě. Čekat podmořský život v umělé laguně je naivní. A v Safaga a okolí - Abu Soma (Soma Bay) například je prostě podmořský život slabší. Ale v Magic Life se zašnorchlovat dá, nějaké rybky tam opravdu jsou, jen se trochu snažit a necachtat se u břehu v laguně.Je to stejné, jako si nezašnorchluji v Makadi u Sunrise a dalších hotelech, nebo ve spoustě hotelů v Marse, kde je buď přístup pouze z mola a když je vítr, nevlezu do moře, nebo prostě nejsou rybky. A i takové hotely v Marse jsou. Chce to holt trochu víc při výběru dovolené popřemýšlet a informovat se;-)

• Anonym (1)
  • Korálek
  • lerak
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 15:11 178.41.64.***
Re:  

nič moc.. slaby podmorský život.... s Arabeskou neporovnatelné a s Marsou Alam škoda písať...

• Anonym (1)
Helča2 15.04.2018 14:25
Re:  

moře tak moc bez života v Kalawy není-tohle jsem natočila vlevo kousek od mola.. https://www.youtube.com/watch?v=ibHwxOh6IF4

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu