A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 12:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
kukacka 02.06.2016 11:39
Re: Re  

Bejki - díky za každé info, které sem dáváš! My letíme na konci měsíce a už se mooooooc těšíme. Jedna důležitá otázka - mají tam Mochito? Zatím všude kde jsem byla, tak nebylo.... a já ho tááák ráda :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
bejki 02.06.2016 11:09
Re  

Hlasim pocity ze snorchli z mola ;-)žluta vlajka vpoho, pekne koraly, hloubka 17-20m, , je lepsi jit dopol a po o.odpol.se láme světlo, byla jsem nadsena, vstup 3 schudky uplne vpoho.Booboo ale rikala, , že s Malikii se to nedá srovnat, ta na šnorchl lepší. Ale ja jsem v sedmem nebi , tady je nadherne <3

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.06.2016 15:54 93.91.154.***
Re: Windsurfing ?  

Děkuji za rychlé info..to jste mě moc nepotěšila...Zkoušel jsem napsat oficiální dotaz na BlueStyle..tak uvidím jestli někdo odpoví...David

olgalada 01.06.2016 15:16
Re: Windsurfing ?  

Byli jsme zde v listopadu. Na surf vás bez průkazu nepustí. Manžel je přemlouval, ať se přesvědčí,že to umí, ale nedali se. Přitom zátoka je bezpečná, bez větru. Syn je také zkoušel ukecat, ale nezdařilo se. Takže vypadnout na prkno můžete, ale bez plachty jen s pádlem /nevím. jak se ten sport jmenuje/ nebo na kajak. Dobrá každá aktivita, protože nám 12 dní foukal vítr a byla červená vlajka. Do moře sice můžete, ale nedá se ani fotit, jaké jsou vlny a v laguně je jen pár ryb. I bez windsurfingu se Vám tam bude líbit, protože je to top hotel. Bylo nás tam 5 rodin /staří, mladí, nejmladší - taky 3 roky/, všem se tam moc líbilo a budou se vracet. My ne, pro nás je priorita šnorchl, ale jídlo a služby jsou nepřekonatelné.

Neregistrovaný uživatel
01.06.2016 10:07 93.91.154.***
Windsurfing ?  

Chtel bych se zeptat kdo jste tam už byl..jak je to tam s windsurfungem?Normálně vám ho tam pujčí zdarama?Někde jsem četl že musíte mít nějaký "prukaz-registraci"...jezdím na surfu už přes 15 let,lítáme si zablbnout s kamaradi do vln na Kanary.Řecko,Italie atd..ale nikdy jsem žádný průkaz windsurfingu neměl..Letíme rodinna s malou dcerkou 3 roky,tak abych mohl občas "vypadnout" na prkno aspon tady :-)

bejki 31.05.2016 20:12
Re: pro éňu  

Vetrno je od 28.5.pozdě večer a v noci, to se zde prohybaji palmy (pozorovano z balkona) a budi nas i bouchani dveri u balkonu.Jinak pres den o hodne méně vetrno nez na Makadi, ale prostě na otevřeném mori fuči dost, presto lidi snorchluji a pry ok asupr podívaná .Dnes jsem courala v mori okolo pobrezi, smerem od resortu, pekny, prirodni, par desitek metru ode mne velke vlny, , ktere jsou tam neustale,to se musi vidět, ja jsem prostě nadsena, 2 v 1, nafotila jsem si plno potvurek a krasnych utvaru, hodka uteklam ani nevim jak.Lagunu jsem si dnes taky uzila, nahore vodacelkem tepla a i dnes par metrů pprůzračna, pak tyrkys, v pulce teploučka, na konci laguny kafíčko, tam jsem byla jak vorvan, no a pak malem usnula na mori na lehatku, 2 koraly a mrvte, par rybek, ale 1 velky perutyn a siba, ale kolem zakalena voda, nic pro manzela.Ten da zitra a snad i ja snorchl z mola.Ale ja spokojena s lagunou a morem vpravo od hotelu, to jsem nikde nevidela a nadsena.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
MirkaVa 31.05.2016 19:42

Takže ve čtvrtek uvidíme Kalawy na vlastní oči. Už se moc těšíme. :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.05.2016 16:22 77.78.89.***

Niki- je taky zlatíčko a chce mi pomoct. Nejsem reg. a nechci být. A tohle všechno(admin promine, že jsme mimo téma) chystám až na přelom září-říjen, tak času dost na sondáž. Díky éňa @};--.
P.S. A teď zpět ke Kalawy !

Niky 31.05.2016 15:51

Pro éňu....

Ostatním omluva za info mimo téma, ale nemůžu poslat SZ...éňa není registrovaný ( nebo je ?....)

Neregistrovaný uživatel
31.05.2016 15:35 81.200.57.***

éňo.... :-)
Nejlepší budeš mít hodit si statistiku v archívu na wind guru....www.windguru.cz

(tedy nevím zda to jde i u neplacené verze) , já mám placenou tak to sleduju...
Vím o co ti jde... :-) ale teď tam dost fučelo celej květen,mimo 1.5. - 3.5.2016 a 15.5 - 16.5.2016....a fučet má dál.... :-(

Niky

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu