A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 12:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
16.10.2017 06:12 31.10.62.***
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

Nebyl jste někdo v hotelu s dětmi ve věku 13 - 14- 16 let? Jake mají možností zábavy ? Croco klub je jen do 12 let a pak je to jen pro dospělého. Díky.

Neregistrovaný uživatel
10.10.2017 13:06 93.170.84.***
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

Pro Kukačku: Kolem 28. prosince přijelo do hotelu spoustu lidí, převážně mladých Němců, Holanďanů(?) apod. Je to normální, na Silvestra se lidi chtějí bavit. U relax bazénu se leželo ve třech řadách (je vyhřívaný), kolem barů si nebylo kde sednout... Mladí dávali drobné za každý přinesený drink, což hodně změnilo chování personálu. Proto letos raději pojedeme dřív, jsme skoro důchodci a ten vánoční klid nám víc vyhovoval. J.

Neregistrovaný uživatel
09.10.2017 09:56 46.13.150.***
Re: pro bejki  

Bejki,teď prosím bez urážky ;-).Ve všech hotelech co jsme byli v Egyptě nikde v pláž. baru nebyla klimoška,max.stropní vrtule,jsem v Egyptě,je tam teplo.Též podsedáky v pláž.baru by určitě nebyly vhodné.Každý druhý host do pláž.baru přijde s mokrými plavkami,nechtěla bych si sednout na promočený sedák.Pláž je letos rozšířená o ležení i na trávě,ale to jsme nevyužívali,chceme být na písku ;-) .V prostorech kde se půjčují kajaky a pod.ze střech byla vyhlídka na celou zátoku.Nyní je tam nově bar,buď se dá sedět nahoře a nebo na pláži v prima posezení 8-).V Sunrise jsme jako hosté nebyli,ale když jsme byli v Arabesce,stávalo se ,že někteří hosté Sunrisu chodili na "naši" pláž,protože tam byl bezva vstup do moře a hlavně znatelně "neutíkala" voda.V Arabesce je pěkná pláž,slunečníky hezky od sebe-hodně místa.Hanka

• zdenka bos
bejki 08.10.2017 21:49
Re: pro 46 135 10  

V Kalawy je pláž řekla bych o víc, než polovic menší, kratší než v Sunrise.Hani, já nevím jestli to byla elektrárna pro hotel,v té době tam šel prach a celý den jezdily náklaďáky něčím naložené.Ale bylo to jen 1den, jinak klid.Bar na pláži se mi opravdu nelíbil, malý, těch pár stolků okolo stále obsazené,bez "podprdelniků"na stolky mimo bar pralo slunce,40 ve stínu, celých 12 dní nepříjemní, neochotní číšníci ke všem.Asi jsme měli smůlu na tuhle partu.Jinde personál úžasný.A dlóuhé molo,to pro mě bylo jediné mínus.Jinak supr, krásné prostředí, čisto, voňavoCitila jsem se tam moc dobře,manžel ne :-( .Kalawy bych dala třeba někdy se synem,tam by si užil gastronomie. ;-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 19:44 90.176.128.***
Re: porovnání Arabesque-Kalawy  

Ano byli ;-),proto se do Kalawy chystáme i příští rok 8-).Neříkám,že bychom nechtěli zkusit jiný hotel podobných kvalit,ale zatím jedeme pro nás na jistotu.V říjnu jsme chtěli zkusit hotel Baron,ale bohužel pracovně vše navyšlo...Hanka

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 18:56 46.135.10.***
Re: porovnání Arabesque-Kalawy  

Takže vy jste byli spokojení se vším... ?

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 18:38 90.176.128.***
Re:porovnání Arabesque-Kalawy  

Ta "fabrika" je elektrárna pro hotel.Ano jak píše bejki, jeden den se vítr otočil a byl slyšet hluk z generátorů,ale nic co by obtěžovalo,ale to je věc názoru :-\.Překvapilo mě,že se bejki nelíbil bar na pláži,i to je věc názoru ;-) Příjemné posezení na pohodlných židlí ve stínu i na sluníčku s příjemnou obsluhou.Jestli máte zájem pití Vám donesou až k lehátku,obsluha chodí i po pláži.Procházku si můžete udělat ke zmiňovanému "kopci",je tam pěkná vyhlídka.Ano hotel je o samotě,tak se nemůte procházet koládou mezi hoteli jako na Makadi,ale je to tom,co každý od dovolené očekává.Cca 150 m od hlavní pláže u zátoky můžete po domluvě s českou animátorkou zasadit svůj strom-keřík,označí jej Vašim jménem.Hanka :-)

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 17:31 46.135.10.***
Re: pro 46 135 10  

Děkuji

Neregistrovaný uživatel
08.10.2017 17:30 46.135.10.***
Re:  

Ano sunrise je dobrý, byli jsme v něm pár let zpět,letos v arabewua,mezi tím Lamaya,Akassia,Brayka.....prostě 9 x Egypt. Kalawy neznám, jen vím že má dobré recenze....tak přemýšlíme zda zkusit. Moře a pláž je podle mě něj u Arabesque, Sunrise super hotel ,parádní restaurace...,ale pláž malá a hlava na hlavě navíc kotví dost lodi.....Jsem dost nerozhodná ,ale asi Kalawy zkousime snad nebudeme litovat jako když jsme kdysi byli v Titic paláce.... Obrovsky hotel,jídlo hrůza a pláž bez moře, při odlivu jen kaluže asi 500m

• Aktimel
  • Anonym (1)
bejki 08.10.2017 17:13
Re:  

Tak já loni Kalawy a Sunrise r.makadi,letos podruhé Arabeska.Pokud jde o jídlo,jak píše Hanča, jednoznačně Kalawy,i restaurační prostředí.Areal vcelku malý, prochazet se vlastně nikde nic moc nedá,jen mezi ubytovacími bloky,kousek po pobřeží,ale je hezký,plno květeny.Zklamaní z pláže,tak ta se mi tedy vůbec nelíbila,ani bar a kopec naproti ní a za ním nějaká fabrika?1 den děsný kraváll.Jinak příjemné, prostředí, určitě stojí za to jednou navštívit Arabeska klidnější, krásná pláž i posezení,bary se supr výhledem na zátoku, šnorchl hned z kraje, jídlo lepší klasika.Sunrise velký resort a moc pěkný.Od promenády to vypadá, že samý beton, ale kousek dál nádherné procházky v zeleni,palmy,moc fajn.Za nás 6alla carte v ceně,supr, krásné restaurace, středomořská bomba.Plaž písčitá, travnatá velká.Pro mě je priorita moře, pláž, okolí, večeře a mezi těmito hotely za mě vede Sunrise Royal Makadi.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu