A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Club Magic Life Kalawy Imperial

27.07.2014 12:07:13 | alena74
alena74
Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
alena74 27.07.2014 12:07
Club Magic Life Kalawy Imperial  

Prosím, máte někdo zkušenost, byl jste zde...nepojedete někdo?chceme jet s dětma začátkem srpna, tak sháníme nějaké info, recenze a pod......díky

Neregistrovaný uživatel
21.08.2014 13:37 217.112.173.***
Re: Club Magic Life Kalawy Imperial  

Dobrý den,tak jsem se vratila z Magic...můžu vřele doporučit...užasná dovolená...čisto..jidlo výborné...pštros...kaviar ..lama...ryby...kuřecí řizečky...prostě všechno...byla jsem vicekrat v Egyptě...jinam bych už nejela...moc doporučuji...a o děti je tam postaráno...naše české delegatky...se jim vjenují...prostě je můžete dat k nim..a oni vytvoří program pro ně a děti jsou moc spokojené...ještě jednou...užasná dovolená..mějte hezky den :-)

Neregistrovaný uživatel
21.08.2014 15:27 85.207.28.***

DOBRÝ DEN, která cestovka má tento hotel, viděla jsem ho tuším u německé a libil se mi . děkuji. :-)

Neregistrovaný uživatel
21.08.2014 20:06 88.212.36.***
Neregistrovaný uživatel
22.08.2014 13:14 85.207.28.***

děkuj hezký den :-)

• Anonym (1)
Aktimel 29.08.2014 14:12

Nevíte někdo, jak je to tam se šnorchlováním? Je něco hezkého k vidění??? A kolik stojí taxi da Safagy, jsou tam nějaké nákupy (Safaga)? Jsou v hotelu automaty na kávu a jsou nápoje v orig, balení, nebo pouze postmix? Děkuji

Alen 06.09.2014 13:45

O tomto hotelu je tu málo příspěvků. Napiště někdo, prosím, zkušenosti z poslední doby. Moc to pomáhá při výběru.

Neregistrovaný uživatel
10.09.2014 08:53 109.80.88.***
Re:  

Viděla jsem na fotce tu lagunu po odlivu a nebyla tam voda. Takže pro dospělé neplavce tam není moře? A také bych prosila o info, jak je to v laguně s plaváním, když se tam prohánějí surfy a kanoe? Moc díky za odpověďi.
Alen

Aktimel 07.10.2014 11:26
Re:  

Právě jsem se vrátil z tohoto pohádkového hotelu a mohu doporučit. Služby a strava jsou zde na opravdu vysoké úrovni. Bazény, laguna, moře - vše perfektní. Bohužel, šnorchlování je zde slabší a hotel je vlastně bez nákupů - v hotelu málo obchůdků a drahé, do Hurghady daleko. Jako odpočinková dovolená, dovolená s dětmi vynikající. Nebo též jako dovolená "žrací" :-D, v hotelu je opravdu neuvěřitelné množství kvalitního a dobře upraveného jídla - krevety, losos, různé další ryby, telecí, hovězí, lama, krocan, pštros, mušle....zkrátka vše a k tomu neuvěřitelné množství sladkostí. Přístup personálu a ubytování rovněž bez chyby. :-) Postupně přidám recenzi a fotogalerii.

• venda 36
  • Neta76
  • Anonym (4)
ivik79 08.10.2014 19:28
Re:  

Dobrý den,můžu se prosím zeptat jak tio tam vypadá s balenou vodou??a celkově s nápoji?? mají tam klasické postmixy nebo i krabicové džusy či coca cola z láhve,byď rozlévaná na baru.A co zmrzlina pro děti?, Chystáme se s dětma,moc děkuji.Iva

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu