A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

DOKUMENTY PRO SVATBU S EGYPTANEM

01.11.2010 14:59:51 | Dominika
Dominika
ZDRAVIM,
LETOS JSEM BYLA NA DOVOLENE S KAMARADKOU V EGYPTE A KAMARADKA SE MI TAM ZAMILOVALA A UVAZUJE O SVATBE. TAK JI POMAHAM SE ZJISTENIM INFORMACI. MUZETE MI NEKTERA POSLAT SEZNAM VSECH POTREBNYCH DOKUMENTU A TAKE KDE JE SEZENE A POPLATKY SPOJENE S VYRIZENIM ? POKUD MOZNO TAK JAK VARIANTU SVATBY V CECHACH TAK VARIANTU V EGYPTE.TAKE BYCH SE CHTELA ZEPTAT JESTLI JE NEJAKE SANCE ZE BY ON VYCESTOVAL SEM DO CECH A JESTLI TO VUBEC MA SMYSL VYRIZOVAT. JE TU MNOHO TEMAT ALE DOPATRAT SE KOMPLETNIMU SEZNAMU NEMOZNE :) DEKUJI :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.09.2018 18:07 217.75.221.***
Re: Svatba v Egyptě  

Chudáci rodiče těchto bláznivě a naivně zamilovaných do všech těch afrických animátorů, číšníků, recepčních... ☻

Neregistrovaný uživatel
05.09.2018 06:43 91.236.69.***

Dievcata,ja som na rozdiel od mnohych nikdy nechcela toho mojho dotiahnut na Sk...a dobre som urobila...odskusala som si zivot s nim v Egypte a velmi rychlo som zistila co je to za cloveka a celkovo som sa vela naucila o ich mentalite,rozmyslani,sposobe zivota atd...az mi jedneho krasneho dna docvaklo,ze toto teda nieeeeee!!!!! O svoje dieta sa staram a zivim ho sama,ale dobre mi tak ....za hlupost sa plati....skoda,ze si tie zalubene dievcata nedaju poradit a bezhlavo si idu to svoje.... :-)

Neregistrovaný uživatel
04.09.2018 22:44 46.33.96.***

77.Jen ji nechejte ty růžové brýle,ať si vším projde,ono ji to radostné cachtání tady,brzy přejde.My se tady,holka,na rozdíl od tebe budeme mať pekně.Horší bude s tebou.Ale kdo chce kam....

Neregistrovaný uživatel
04.09.2018 20:54 77.48.59.***

89. Holka, asi jsi ještě neabsolvovala 3.hodinový výslech na cizinecké policii, viď?? Je to med. Tam se taky dozvíš věcí! Co by měl dotyčný chlapec jako tady dělat? Prodávat kebab?? A můžu tě upozornit, že jen tak vízum nedostane a můžeš tady mávat oddacím listem, jak chceš. Taky jsem byla tak blbá. Na malého nedostávám ani korunu a na rozvod můžu taktéž jen tak v brzké době zapomenout....

Neregistrovaný uživatel
03.09.2018 13:39 89.24.134.***

ok, mam vsetky infosky, dakujem za vase rady, postrehy, varovania... a odporucania... nebudem uvadzat dovod preco to idem urobit, tak sa tu majte pekne (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 22:20 46.33.96.***

91...to je zbytečné,jen ať si to zkusí.Oni chlapci egyptští se totiž potřebují dostat do Evropy a je jim jedno komu vtloukají do hlavy nesmysly.A ty naše slepice jim na to skočí.Pak ho budou živit a ještě posílat na jeho početnou rodinku.Ale takovým to přeju.Holka,tak si plivni do dlaní a začni makat a šetřit.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 15:21 91.236.69.***

No ved a presne o tomto som pisala v predoslom prispevku...ked maju egyptania moznost zdrhnut z toho koziho chlivku v ktorom ziju tak nevahaju ani sekundu...a su im k tomu dobre zamilovane europanky....tak teda vela stastia :-)

Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 12:15 62.141.12.***

nevsimam :-) som voci tomu odolna... nebudem byvat v Egypte, budem v Europe, pokusime sa o pobyt u nas, sam to nechce aby som tam isla kvoli podmienkam. Uvidime co cas prinesie, kazdopadne sa o to pokusime 8-)

Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 11:52 94.113.110.***

62: těch reakcí si nevšímej, to je místní folklór. Zejména 91 to tam dle svých předchozích vyprávění neměla lehké, tak se nediv. Žít téměř v kozím chlívku není žádná hitparáda.

Každopádně ale buď obezřetná, protože život tam není žádná procházka růžovou zahradou a většinou za ty následné komplikace nestojí. To si ale musíš v hlavě srovnat sama.

Neregistrovaný uživatel
02.09.2018 10:14 62.141.12.***

stale to bude moj problem nie vas, citat vas to nikto nebude nutit...

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu