A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

DOKUMENTY PRO SVATBU S EGYPTANEM

01.11.2010 14:59:51 | Dominika
Dominika
ZDRAVIM,
LETOS JSEM BYLA NA DOVOLENE S KAMARADKOU V EGYPTE A KAMARADKA SE MI TAM ZAMILOVALA A UVAZUJE O SVATBE. TAK JI POMAHAM SE ZJISTENIM INFORMACI. MUZETE MI NEKTERA POSLAT SEZNAM VSECH POTREBNYCH DOKUMENTU A TAKE KDE JE SEZENE A POPLATKY SPOJENE S VYRIZENIM ? POKUD MOZNO TAK JAK VARIANTU SVATBY V CECHACH TAK VARIANTU V EGYPTE.TAKE BYCH SE CHTELA ZEPTAT JESTLI JE NEJAKE SANCE ZE BY ON VYCESTOVAL SEM DO CECH A JESTLI TO VUBEC MA SMYSL VYRIZOVAT. JE TU MNOHO TEMAT ALE DOPATRAT SE KOMPLETNIMU SEZNAMU NEMOZNE :) DEKUJI :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.05.2017 19:09 81.200.53.***
Re: Svadba  

Chlapec z call centra potřebuje víza a to je celé. nevím jestli se muslim běžně žení s rozvedenou ženou, a ještě s dítětem. Možná, když jsou starší, vdovci, děti mají dospělé, nevím. To by mohla vědět Jana. Pro hodně egyptanů je problém, když žena není panna a natož rozvedená .... proč tak spěchá se svatbou ? Prostě chce do eu a to je celé ))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.05.2017 20:00 90.178.201.***

To se mi jen zdá jak může být ženská takhle naivní, čím myslíte? A myslíte vůbec na své dítě? Já to nechápu, fakt nechápu. Jak mu můžete věřit ,vždyt nejste muslimka a ještě rozvedená!!!! To je nepřijatelné,Vy jste opravdu vstupenka do Evropy. Kolik Vám je?

Neregistrovaný uživatel
05.05.2017 20:00 90.178.201.***

To se mi jen zdá jak může být ženská takhle naivní, čím myslíte? A myslíte vůbec na své dítě? Já to nechápu, fakt nechápu. Jak mu můžete věřit ,vždyt nejste muslimka a ještě rozvedená!!!! To je nepřijatelné,Vy jste opravdu vstupenka do Evropy. Kolik Vám je?

Neregistrovaný uživatel
01.05.2017 15:15 178.165.130.***

Já ti poradím, nechej to být, n tě potřebuje jen jako vstupenku do Evropy, a pak se na tě stejně vykašle, navíc tě jeho rodina nikdy nepřijme jako rzvedenou Evropanku, láska to rozhdně není, jen ty hledáš zřejmě nějakej cit, tak hledej u Vás, na Slovensku, radím ti dobře, a nejsem sama tady, chceš poradit že? A pokud tomu nevěříš tak dělej pak jak on píská, a Bůh opatruj pak tvé dítě a tebe.... O:-)

Neregistrovaný uživatel
01.05.2017 13:57 185.17.205.***
Svadba  

Ja som sem písala lebo som sa chcela poradiť .Ja naozaj neviem co mam robit.

Neregistrovaný uživatel
30.04.2017 19:25 94.113.168.***

Pitomé - to je velmi slabý výraz.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.04.2017 13:44 194.213.47.***

Já opravdu nechápu, jak nějaké ženské můžou být s prominutím tak pitomé!!!!!!!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.04.2017 10:42 91.236.69.***

Aj ked si s Janou VW casto krat protirecime,teraz s nou uplne suhlasim...velmi presne popisuje realitu terajsieho zivota v Egypte.. podla mna zas ide o jedneho z tych typkov co sa potrebuju dostat z tej biedy a cim skor tym lepsie...a idu cez mrtvoly...stara,mlada,vydata,rozvedena s dietatom,alebo bez...vsetko jedno,len nech sa im zabliska ns lepsie casy....a to vsetko s tichym suhlasom ich rodiny,hoci navonok s tym ako dobri moslimovia nemozu suhlasit...takze,pozor nanho...

Jana VW. 30.04.2017 10:09

185: tedy nevím ale když už vůbec, tak by pro něho přece mělo být přijatelnější mít vztah s rozvedenou než vdanou, ne? A pokud si tedy myslí, že jsi vdaná a má s tebou vztah, tak to se mi vzhledem k jejich mentalitě moc nezdá a byla bych opatrná, co za tím je.

Ale když už pominu všechny "abnormálnosti" a třeba jste to oba skutečně mysleli vážně, tak určitě nedoporučuji vdát se a žít v Egyptě. Současný život tam je pro většinu Egypťanů ještě horší, než před několika lety. Hodnota libry neskutečně klesla, vše se tam hodně zdražilo ( včetně základních potravin,léků..) a obecně to spěje k velké krizi. Pokud on pracuje v call centru,tak asi jeho příjem nebude žádná hitparáda a je potřeba si uvědomit, že např. lékařská péče se tam hradí, málokdo má možnost zdravotního pojištění, v privátních zařízeních je neskutečně drahá a pro většinu nedostupná v těch lidových ti zase jde spíš o život.

Kdybych byla na tvém místě, určitě bych do toho tímto způsobem nešla. maximálně bych, pokud vůbec, zvažovala žít ( i vzhledem k tvému dítěti ) v Evropě.

Neregistrovaný uživatel
30.04.2017 07:46 91.236.69.***

Urcite by som ti dala ocenenie za odvahu..po 9 rokoch vztahu s arabom sa hrnut do dalsieho vztahu s arabom...vsetky dobre mienene rady na tvoju adresu mi pridu celkom zbytocne...ty by si predsa najlepsie mala vediet co je to za kultura a ak aj napriek tomu si sa rozhodla,ze do toho ides,tak nam uz neostava ine ako ti popriat vela stastia :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu