A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Doporučte mi prosím hotel v Sharm el Sheikh

15.08.2007 21:59:45 | Lejla
Lejla
Může mi někdo doporučit opravdu kvalitní hotel v Sharmu-služby a AI na úrovni a hezké šnorchlování.Pojedu tak v půlce září a nemůžu se rozhodnout(Reef Oasis,Baron,Fanara,Laguna Vista,LTI Grand Azur,aj.)Dík moc.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
05.03.2019 11:50:09 176.98.99.***
Re: WiFi  

Ano, líbilo moc. Koukněte na moje příspěvky ve vlákně Grand Rotana ;-)

baterflai 05.03.2019 10:12:52

bejki: moc děkuji za info, Rotana se mi moc líbí (((clap))). Tak že jste byli spokojeni?

baterflai 05.03.2019 09:44:22

Jiří: díky za info ale vloni jsem byla v Citadel Azur a WI-FI všude bez problémů ;-)
Tak že i v Egyptě to jde :-*

Neregistrovaný uživatel
05.03.2019 08:17:08 90.182.215.***

Sentido Reef Oasis, ať fouká nebo ne v moři se vykoupete, odliv také nevadí, a služby na úrovni, mrkněte na něj. Reef Oasis je o úroveň horší hotel, ale na stejné pláži, tyto hotely mají z hotelů v Ras Om El Sid největší a nejhezčí pláž (Club El Faraana - moc hlučná pláž, Jaz Fanara - malá pláž, ale u všech těchto hotelů se do moře dá vstoupit z pláže po písku, odliv ani vítr koupání neomezí a je tam krásný šnorchl. Také jezdím do Egypta kvůli moři. Mirka

Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 17:44:09 84.245.121.***
Re: Hodně dobrý hotel v Sharmu-doporučte mi....  

Áno súhlasím tiež má zaujíma len more ,a záleží na každom či ide s deťmi, či chce iba šnorchlovat či aj pieskovy vstup!!!!V dnešnej dobe nieje problém pozrieť videá z každého hotela na YouTube :'( :'( :'(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 17:31:36 188.75.189.***
Re:  

Kdyz sjedete v diskuzi nize, tak bylo more popsano. Konkretne u hotelu Magic life a pak v Sharmu obecne. Take jezdime hlavne za morem, ale nechce se mi psat stale dokola co uz bylo napsano :-)
V Sharmu se temer vsude vstupuje z mola, tak bych neresila odliv, ale vitr a ten vud fouka nebo mate stesti :-)

• Vjera
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 16:39:33 46.33.96.***

Všichni pějete na hotely samou chválu,ale řeší se tu většinou luxus,služby,jídlo,wifi...a co moře,odlivy atd...prostě nějaké informace pro ty,co jezdí za mořem a šnorchlováním?Třeba zrovna "nej"hotel Royal Monte Carlo.Na recenzích se píše,že je tam velký odliv a nedá se kolikrát v moři ani koupat.Bazén nepotřebuji,když jedu k moři za šnorchlováním.Jestli můžu poprosit,dejte sem také aspoň někdy nějakou informaci,jaké má hotel moře a pláž. O:-)Díky.

Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 15:17:54 194.228.20.***
Re: kvalitní hotel  

Jedeme do Rotany v polovině dubna, tak pokud to pomůže, potom napíšu. Také jsme zvažovali mezi Sunrise Diamond a Grand Rotana :-) Loni jsme byli v Magic life v Sharmu a hotel perfektní, ale chceme zkusit zase něco jiného. Do Egypta jedeme po 13 a zatím jsme vždy jeli do jiného hotelu.

• baterflai
Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 14:10:35 178.77.196.***

Magic Life Sharm. Super hotel, super služby a wi-fi po celém areálu včetně pláže. Jeden z nej hotelů v Sharmu je Royal Monte Carlo.

• Vjera
Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 13:20:42 176.98.99.***

V Grand Rotana v Sharmu Wi-Fi zdarma a příjem suprový, všude. I na pláži. bejki ;-)

• baterflai
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu