A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

E-travel

03.12.2007 15:00:19 | Ivča8
Ivča8
Dobrý den,
máte někdo zkušenost s CA e-travel? Váháme, zda koupit zájezd od nich nebo přímo od CK Exim, která zájezd pořádá. Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
11.02.2019 14:17:07 185.16.181.***
Re:  

Já mám taky zkušenosti, že toho obvykle vím víc, než paní v cestovce. Proto už tam nechodím a řeším vše po internetu, i když jezdím s cestovkami jako Exim, Blue Style nebo Firo. Něco si vyberu, oni to do druhého dne potvrdí a pak ještě jednám o slevách. Dělám to tak již několik let dvakrát ročně a nikdy nebyl žádný problém. Nik.

Neregistrovaný uživatel
10.02.2019 12:40:24 77.242.95.***
Re:  

exim už nějakou dobu není česká cestovka,ale německá.

Neregistrovaný uživatel
10.02.2019 12:28:28 86.49.254.***

eTravel ? To je to z TV reklam podobně jako Trivago ? Jednou jsem to ze zajímavosti zkusil, ale výsledky byly nějaké divné. Pokud Exim, tak raději přímo, bývají pro ně k dispozici slevové kupony.
Ale přiznám se, že po různých zkušenostech jste s Eximem hosté druhé kategorie. S německou cestovkou to bývá levnější a jejich hosty si více považují.

Neregistrovaný uživatel
09.02.2019 11:27:54 213.210.172.***
Re:  

Co na to říci....snad jen proč kupujete u netovek, když se vám od počátku hned něco nezdá....???

Neregistrovaný uživatel
09.02.2019 03:29:25 78.102.251.***

Souhlasim s pánem Adamem Novákem máme ten samej problem a navíc nám oznámily ze taxi které nás dopravy na a z letiště bude o stovku dražší protože a blabla systém a kdesi cosi ve finále nás to vyjde az o5000,-dráž dítě zdarma neexistuje slevy taky ne a domluvit si místenky v letadle velkej problem taky nejde a je toho spoustu.Úplně se bojíme jak dopadne dovolena az odletime.A mimochodem taky jsme narazily na pani co s námi řešila prodej zájezdů a to byla síla jen
ve zkratce kup co ti já ti nabizim ne co je na strankach tam to neni aktualizovaný .Lada.P.

Sndra
30.01.2015 11:12:19 89.176.8.***
cestovka  

etravel.cz mohu vřele doporučit služby byly podle mých představ. Cena byla taktež vic než přijemná :)

Neregistrovaný uživatel
12.02.2013 19:59:36 85.70.149.***
E Travel - velke klamani zakazniku pri "dite zcela zdarma"  

Pozor pro vsechny zajemce!!
Na oficialnich web strankach CA E ttravel udavaji mylne informace u akce dite "zcela zdarma", ktera ve skuetecnosti neplati!!
Operatorka se Vam bude snazit vymluvit, ze uz ta akce skoncila- je pry vyprodana.
A tato zmena, se udajne neda v programu zmenit, ze je to jen systemova -operacni chyba v programu, se kterou nelze uz nic delat.
Za to Vam ale jako nabidne slevu u dospelych a ocekava ze to na klienty efektivne zapusobi. Nakonec zjistite ze celkova cena zajezdu je minimalne o 4000kcc drazsi!!
Takove nefer jednani a klamani zakazniku me enechalo klidnym a proto se Vas to snazim aspon timto zpusobem varovat.
Adam Novak

• Anonym (2)
tarki
06.03.2010 19:05:11 94.241.64.***
E-Travel  

Jasně, loni jste mi taky dali slevu, ale raději bych byl bez ní, poslali jste mě do hotelu, který naprosto neodpovídal našim představám.Hlavně prodat, ať se prodá co se prodá,že.Nikdo z vás zřejmě ty hotely nikdy nevidí!!!!!!

• Anonym (1)
Celine 05.03.2010 23:54:05
Sleva  

To Pioggia:
Dejme tomu, že máte slevu na First Minute a nebo jakoukoliv další a já Vám k tomu ještě přidám ;-)

Pioggia 05.03.2010 22:18:32
re  

to Celine: to jako ze od vas dostanu vetsi slevu,nez jakou nabizi treba exim?

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu