A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Egypt SIM s internetem na prodej

23.08.2015 16:49:05 | Tomáš Mikulecký
Tomáš Mikulecký
Zdravím,

právě jsem se vrátil z dovolené v Egyptě, kde jsem si koupil přes Marsaalam.com SIM kartu s internetem (1,2 GB).

Za 10 dní jsem stihl prosurfovat jen 412 Mb. Někomu by se určitě mohla hodit.

Mohu doložit screen z mobilu s využitím dat po dobu mého zájezdu. Velikost je MICRO a má adaptér i pro klasickou velikost SIM karet.

Kdyby někdo měl zájem, ať se mi ozve. tomass004@seznam.cz

Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
jaja11 05.03.2017 16:25
Vodafon SIM-ka s internetom  

Mám na predaj za 5€ Vodafon SIM kartu s internetom platnú ešte do 24.3.2017. Je na nej cca 2,3GB ( kúpili sme 3,5GB a minuli sme len 1,2GB). Niekomu, kto ide do EG tento, alebo budúci týždeň, by ešte poslúžila.

Riema 31.01.2017 13:40
Re:  

Pokud máš kartu k dispozici,měla bych o ni zajem. Díky za odpověď. Marie

IvuleM 11.01.2017 08:58

Daruji SIM, zakoupenou v lednu 2017, je tam zbytek dat.Nevím kolik,ale je mi líto vyhodit,tak pokud by se někomu hodila, zašlu.

LRR 16.11.2016 10:05

My jsme tam prodejce i takhle ráno vloni potkali. Ale zkoušel jsem mu kdysi psát, abych to věděl jistě a neodpověděl. Takže asi záleží na tom, jak se vyspinká :-)

guty 13.11.2016 20:05
Re: datová karta  

Co já mám zkušenost, tak v 5 ráno karta koupit nelze. Ale lze si ji objednat i s odvozem do hotelu. Do Malikie nás to stálo 5 eur navíc.

hanulkaK 23.10.2016 10:22
datová karta  

Jak to vypadá s koupí datové karty na letišti v M.A když se přiletí v 5 h ráno? jde to? a za kolik.

• Anonym (2)
lindushka1a 06.09.2016 12:08
Re: Egypt SIM s internetem na prodej  

Dobrý den,
dá se v Hurghadě, popřípadě v hotelu na receoci koupit egyptská sim i s internetem ? Popřípadě kolik cca stojí a je nutné nějak odblokovat ? Mám kupovaný a i operátor o2. Děkuji

• Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
18.08.2016 06:06 185.22.125.***
Re: dátová sim karta  

Díky, podrobnější to snad ani nemohlo být. Odpoledne to zkusím.

borovic 17.08.2016 23:36

http://www.vodafone.com.eg =>Help&Support=>contact us=> Contact Us Now=>select type=> Inquiries=>Buy Validity Napsat dotaz::Hello, please write us info about SIM card. How log is valid. How often we have to recharge to stay valid.Becouse we are from Czech and we want to have this number always when we fly to Egypt. Thank you. odeslat a čekat na odpověd :-[ (Samozřejmě vyplnit požadovaná pole.jedná se o tel kartu ale datovka bude podobná) :-)

Neregistrovaný uživatel
17.08.2016 14:57 46.135.14.***

A dál? Jediné co vyčtu z karty, je její číslo. S tím jsem se zkoušel registrovat na stránkách, ale nejde to. Ale jsem na to levej, tak to může být tím, to se přiznám.

Zpět na všechny diskuze