A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Egypt volá a já opět váhám do jakého hotelu :)

23.01.2018 02:26:38 | filipwos
filipwos
Nazdar všichni cestovatelé,
pokoukávám po dovolené v Egyptě a možná byste mi mohli poradit s výběrem. V Marsa Alam jsem byl posledně v Jaz Dar el Madina a dovolená se povedla. Akorát korál mi přišel trochu hlouběji a odpoledne vždy špatná viditelnost (netuším proč). Na stejná místa se nevracím, tak bych rád někam jinam :). Nemusí bát Marsa, ale třeba mě láká i Makadi nebo Sahl Hasheesh. Cestují bez dětí a klidnější hotel by byl taky fajn :).

Co bych rád:
- opravdu VÝBORNÝ jídlo/drinky, nabídka á la carte restaurací výhodou
- kvalitní služby (masáže, shisha bar)
- ŠIROKÁ nabídka sportovních aktivit (např. jóga, cvičení, ne pouze vodní pólo a "aerobik" v bazénu :D)

- pláž NENÍ pro mě úplně priorita, nejsem v moři každý den, spíše raději vyjedu někam na výlet (očekávám opovržení :D)

V mém hledáčku je zatím:
Magic Life Kalawy - trochu se bojím, že veškeré aktivity budou v němčině - možná mi někdo vyvrátí.
Fort Arabesque
Jaz Makadina - Možnost jet do aquaparku, tak se bojím, že tam bude dost dětí :D

Doporučili byste ještě nějaký jiný hotel? :) Jaký a proč?
Díky moc všem

Filip
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.03.2018 10:41 78.45.181.***
Re: Egypt volá a já opět váhám do jakého hotelu :)  

Ahoj, pokud by někoho zajímala podrobná recenze mé cesty do Sharmu - Baron Palms, můžete mě sledovat na mé facebookové stránce " Cestuj se mnou" - https://www.facebook.com/Cestuj-se-mnou-171516566972246/

Budu průběžně přidávat hodnocení a samozřejmě fotky. Budu rád za každé připomínky :)

<3 <3 <3

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 14:29 77.78.89.***
Re: Mercure Hurghada Hotel  

195.113.142- dle vlastní zkušenosti se vstupem do moře vítězí Arabeska(Fort arabesque), po operaci kolena jsem hledal hotel bez mola a našel. Tak jsme se tam vrátili podruhé. Doporučuji méně pohyblivým, éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 14:17 195.113.142.***

A nohledm na moje nožičky (endoprotéza) hledám dobrý přístup do moře, molo nezvládám

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 14:10 217.66.168.***

ARABESKA MÁ LEPŠÍ PLÁŽ TA JE SUPER

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 13:27 195.113.142.***

Díky, váhám mezi ním a Arabeskou. No uvidíme :-)

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 13:25 217.66.168.***

HOTEL MERCURE JE OK MUŽU DOPORUČIT.

Neregistrovaný uživatel
07.02.2018 12:50 195.113.142.***
Mercure Hurghada Hotel  

Prosím byl někdo v tomto hotelu???? :-) Předem díky Dáša

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 19:06 77.78.89.***

Filip- vše, po čem toužíte v egyptském hotelu je (podle nás, starších ročníků) ve Fantazia resortu v Marsa alam. Skvělé jídlo, pití, kvalitní a vstřícné služby, skvělá nabídka výletů za šnorchlem. Jen animace(jsou tedy po celý den) jsou s italským BRAVO, ze zkušeností z října 17 se tam můžou vetřít i jiní než Italové(různé aktivity na hudbu i bez hudby, v podvečer líté boje na hřišti pétanque. Naše velká spokojenost, proto znovu v dubnu. Pozor- není to návod, kam jet, jen naše zkušenost. éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 15:55 193.179.209.***

Filipe za sebe můžu mluvit o hotelu JAZ MAKADINA navštívený v říjnu 2017..veliká spokojenost.......aquapark skoro prázdný.NEŠTOVIČKA na Kalawy a Arabesque tady cestovatelé mají dobré recenze...snad někdo napíše více.

filipwos 23.01.2018 14:06

V Baron Palms jsem již kdysi byl. Není náhodou Baron Resort hned vedle? Sensimar Makadi jsem nedokázal sehnat z Prahy, stejně tak ten Movenpick. Baron Palace vypadá moc pěkně, ale ta cenovka je už trochu někde jinde :(. Moje představa by byla cenová relace okolo 20-25 tisíc / 2 týdny.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu