A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Egyptani:-))

18.03.2007 13:28:15 | Barča@
Barča@
Ahoj všichni lidičky zakladam tohle téma jen tak pro pobavení kdo bude chtít at napíše cokoliv ze svých zkušeností :-P Tak se budu těšit na reakce papa Bára ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.03.2019 21:49:41 46.135.102.***
Re: Mahmud  

Jo do té bídy a špíny. Já už vím , co je to SKARABEUS, to je asi 15 cm hnusný šváb. :-*

Neregistrovaný uživatel
04.03.2019 15:12:56 46.135.98.***

A co Usama Bin Ladin :-D

Neregistrovaný uživatel
03.03.2019 20:17:26 46.135.98.***

ARABA....,, nenávidí Evropu, nenávidí Ameriku, ale všichni by tam chtěli,
proč je arabský svět chudý a zaostalý, protože je tam plno debilů. :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.02.2019 12:47:38 213.210.172.***

Všechny co si nemůžou najít normálního chlapa si hledají berličku v těchto zemí, i přes veškerá varování....kdo chce kam, pomožme mu tam....pak holky nebrečte...

Neregistrovaný uživatel
15.02.2019 15:40:17 176.122.32.***
Egyp Egypt Egypt :-)  

Zdravím slečny, dámy a všechny kočky tohoto diskuzního fora !

Po dlouhé době jsem zde opět zavítala ze zajímavosti a pročetla pár příspěvků a komentářů. Nic se nezměnilo :-).

Já jsem Egypt poznala poprvé v roce 2012 a samozřejmě bez jakýchkoliv znalostí jsem se málem stala jednou z dalších obětí bezness . Kdo chce a má alespoň trochu zdravého rozumu, tak pokud se alespoň trochu začne zajímat a nemá růžové brýle na očích, pochopí velmi rychle, že se stal pouze obětí jejich her. není k tomu potřeba žádné velké inteligence, stačí si přečíst třeba všechny vlákna těchto srdíčkových diskuzí a jen zdravě přemýšlet.

Kdo ovládá třeba ruštinu, tak ruské black listy jsou mnohem sofistikovanější a je tam ještě více informací. Taky stačí umět alespoň trochu anglicky a zadat do Google slovíčko bezness.

Vůbec není třeba se vyptávat jestli Mohamed, Ali, Momo, Ben a jiní jsou košer a nebo ne ....ztráta času, protože bohužel oni jsou opravdu všichni stejní . Přeji všem dámám, které se na těchto stránkách ocitly, aby dokázaly procitnout a podívat se na všechno realisticky, uvěřit pravdě, ikdyž momentálně bolí.

Díky diskuzím na Orbionu, příbězích a jinde jsem se nestala obětí bezness. Do dnešního dne je Egypt mou milovanou zemí, kam jezdím 2x ročna, začala jsem se ještě více zajímat o islám a stále mám spoustu kamarádek, přátel a obchodních partnerů, kteří jsou muslimy.
Takže milé dámy, držte, přeji hodně sil a pochopení a věřte, že tyhle země jsou krásné na dovolenou,ale lásku tam opravdu nehledejte :-) A už vůbec ne v turistické oblasti !

Hodně štěstí

Lenka

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
15.02.2019 12:19:50 46.135.97.***

Mě se ty svině dokonce navěsily na FB na nezletilého syna. Ty hovada z něho lákali peníze. Jelikož je osobně znám. Podala jsem stížnost na velvyslanectví ERA. Ty špinavé svině, co žerou na zemi, doma nechci.
Multikulti. :-*

Neregistrovaný uživatel
13.02.2019 16:50:26 94.113.173.***

Dobrý den, nevím jestli si mám založit nové téma, ale to co se tu píše je i tak podobné, řekla bych...Jen se jedná o Alžířany...S jedním si píšu nějakou dobu a mám celkem smíšené pocity...Jestli má někdo zkušenosti i v tomto směru, ráda se podělím.... :-[

Neregistrovaný uživatel
08.02.2019 12:31:47 46.135.97.***

Jo, co je nejstarší řemeslo světa...., že . :-D

Neregistrovaný uživatel
13.01.2019 13:05:36 37.221.241.***

Ahoj, tak ja tam mela taky svyho Mahmouda

Neregistrovaný uživatel
11.01.2019 17:28:37 213.210.172.***

Kristýna- další oběť podvodníků-šmejdů:-)Nechápu ty ženské...tak jako nechápu u nás, že někdo naletí na vysavač za 80 tis.,sadu hrnců stokrát předraženou a pod.Sexturismus je jednodušší, nemusejí nic vlastnit k prodeji, jen zmetkové své vlastní tělo......a to jim vyděla tak jako prostitutkám v Thajsku a spol.Když jsou lidi, co i přes varování stále a stále sedají na lep...vlastně dobře jim tak!Ať z nich hošíci prachy dolují.......

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu