A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Egyptani:-))

18.03.2007 14:28:15 | Barča@
Barča@
Ahoj všichni lidičky zakladam tohle téma jen tak pro pobavení kdo bude chtít at napíše cokoliv ze svých zkušeností :-P Tak se budu těšit na reakce papa Bára ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.09.2018 12:38 46.135.103.***
Re: Deticky  

IQ tykve. Oni na víc nestačí.

Neregistrovaný uživatel
14.08.2018 13:40 46.135.110.***
Re: Mahmud  

Naivka ... oni jsou fakt svině... jsou schopni všeho...Je to obchod. Pamatuji si
na dokument, kterak bylo jedné paní v Hurghadě ,špatně šla do Nemocnice, tam ji řekli, že potřebuje operaci a milou paní, řezali za živa, že viděla vlastní vnitřnosti.... Jsou to svině.

Neregistrovaný uživatel
14.08.2018 07:43 91.236.69.***

Uz roky sa na tychto strankach pise co su egyptania zac,ako vyuzivaju zeny a tahaju z nich peniaze a napriek tomu sa vzdy najde nejaka naivka,ktora im naleti.....NEUVERITELNE!!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
09.08.2018 13:59 46.135.110.***

Kristýnko, no jeďte, ovšem jestli máte bohatého tatínka....Blondýna... promiňte. Hurghada se jako letovisko stavila v roce 1981... za téměř 40 let tam neviděli blondýnu... to už není naivita... Vy tam rozhodně jedte... budete snadná kořist. Kam to naše VŠ školství spěje. Egypt I love you ... Youtube... Ilove you pošli 5000 Euro.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2018 13:22 46.135.110.***

Tak si budete volat, pak tam pojede.... jste pro jen K....U z Evropy... bohužel. Sharmuta... arab. společný život, ale nemá peníze, koupíte byt, auto a ten Váš si v něm bude provážet každý den jinou. O všechno Vás okrade. Hurghada lovers. YOUTUBE můžete shlédnout. Pokud život v Evropě.. pošli letenku,pozvání přijedu. Mooc Tě miluju. Přijede, dostane trvalý pobyt, vezme si co největší dluh v bance, zmizí v Africe a vaše rodina to bude platit celý život. To je Hurghada.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2018 10:15 46.135.110.***

ON jí řekl :-D Ona mu dala... :-D

Neregistrovaný uživatel
09.08.2018 10:13 46.135.110.***

Ano... možná dokonce je to ten samý...to jé.. Ale některé to stálo moc peněz a některé i život. Jednu paní z Ruska zatáhli do pouště okradli a zabily. Váš milý je Gigolo. A ty milované setřičky... a maminky samé úsměvy... proč by se nesmáli ... když jste jim zaplatila 10 dní života. Půl neumí číst a půl neumí psát.... doporučuji... YOUTUBE... egypt life...vesnice... atd. Egyptský standart je 6 E.L. na den. To je makarony nebo baklažan nebo brambory a Fallafel. ČT EASTSIDESTORY... dokument láska 3.tisíciletí. :-D

Neregistrovaný uživatel
08.08.2018 17:12 197.43.167.***
Moje dovolená  

Ahoj i já jsem před měsícem přijela z dovolené v Hurgádě a i já jsem se seznámila. Po tom co jsem se vrátila do Čech jsme si každý den psali a volali. No..... A teď jsem zpět. 10 dní plných výletů, smíchu, zážitku. Prostě super. Možná budu jednou litovat, ale teď to byla nejhezčí dovolená v životě. Bydlíme v jeho bytě držíme se za ruce objímá mě. Nikdo ná nas nekouká divně, protože je tu spousta párů , kde holka je cizina. Jestli mi v budoucnu zvýšit jen vzpomínky stálo to za to.

Neregistrovaný uživatel
08.08.2018 15:16 46.135.110.***

Kristýnko klidně do Hurghady jeďte, ale žádného Mahmuda nehledejte....Hurghada sex a peníze.josu tam borci,co se dostali k milionum Euro.

Neregistrovaný uživatel
08.08.2018 15:11 46.135.110.***

Nepsat neposílat peníze, matka je nemocná atd, celá rodina vymřela, jsou to profesionální zloději Taky nenechat se zatáhnout do rodiny. V lepším případě Vás okradou, v horším někde zatáhnou do pouště. Hurghada sex a peníze.
Kristýnka není naivní, může se někde seznámit... ale v Hurghadě, Tunisu. atd... rozhodně never.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu