A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Egyptská armáda

06.04.2007 23:45:48 | Dita
Dita
Dotaz spíše na vdané či zadané slečny/paní. Byli vaši miláčkové během vašeho vztahu na vojně?
Má někdo nějaké info jak to tam chodí, jestli je šance dostat nějakej opušťák, jestli mají dovolené mobily atd....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
06.11.2018 21:47 88.81.91.***
Re: Egyptská armáda  

Ziji 8let v Čr s Egyptským partnerem a mame spolu syna ani tohle neni duvod proc by nemel nastoupit vojnu.
Pritel emigroval o prazdninach na vysoke skole v Egypte a proto povoleni od armady vycestovat dostal ale uz se do Eg.nikdy nevratil.Ted je mu 29let a v rodne zemi je porad chtenny od armady,tudiz ani nemuze navstivit rodinu.Hrozi odneti svobody na 2roky a pokuta.Pokud dosahne 30let veku,uz nemusi na vojnu a na ambasade musime zaplatit 500$ a hotovo.
Pritele jsem se ptala a na vojne jsou normalne vychazky ale mobilu urcite NE!
VOJNA to bylo u nas tema 8let a je mi lito egyptanu po teto strance.

Mejte se pa
Lucka

Neregistrovaný uživatel
04.11.2018 21:24 193.81.75.***
Re: Povinna vojenska služba v Egypte  

Takto aj mna klamal. To si ich triky

Neregistrovaný uživatel
25.07.2018 00:58 89.102.29.***
Re: Egyptská armáda  

Dobrý den, ráda bych se s Vámi spojila. Prosím napište mi na email: florisova.martina@seznam.cz

Předem velice děkuji.

Neregistrovaný uživatel
22.05.2018 11:25 193.85.230.***
Re: Eg. armáda  

Soud urcuje castku individuálně. Většinou v přepočtu do 20 tis. Kč max.

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 17:06 93.99.17.***
Re: Eg. armáda  

A kolik stálo vykoupení ?

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 10:41 86.49.32.***
Re: Povinna vojenska služba v Egypte  

Ahoj a na konec šel nabo ne ?

admin2 19.10.2010 13:43
admin - přesun  

Zdravim, dospela jsem k nazoru, ze lepsi asi bude presunout toto tema do sekce o animatorech a laskach z dovolene - tak tedy tema presouvam. Diky za pochopeni a preji vsem hezky den!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
samuela 19.10.2010 10:33
Dotaz  

Ahoj všichni.Jsem tady poprvé a musím se přiznat,že valím oči.Můj kamarád taky má nastoupit na vojnu ,ale jsem z toho docela mimo. Pokaždé říká něco jiného že tam jde pracovat potom že neví přesně kolikátého má nástup neví na jak dlouho a kam.Zdá se mi to podivné.Neví kdy a jestli bude mít opušťák atd. :-?

Asma 14.08.2009 00:37
Povinna vojenska služba v Egypte  

..ahojky všetkym čo ma sem tam čitaju aj mojim znamym zo SZ.
Večer sa mi znovu ozval ten môj(Ali), nečakala som to tak skoro ;-)
..nebol taky vysmiaty ako predvčerom.
...vraj volno mu boss :-) neda v septembri, ako predvčerom povedal, ale až neskôr možno v decembri a to len 5dni ma pridelene na tento rok ..hrôza :-( ...bol z toho smutny.
Začala som sa ho pytat ako je to s tou jeho vojnou?
Sem tam vypadoval signal,slabo ho bolo počut este v angline rychlo lovit špecialne slovička :-)
On mi niečo taji, alebo nemůže alebo nechce hovorit otvorene. Ale nesedia mi suvisloslosti od minuleho roka aprila od kedy sa pozname.
Kde Ti mam pisat sms-ky?..nemůžem použivat mobil,len ked mi boss dovoli zo svojho. O.k
Prečo 3 roky vojna aj otca nemaš a čo naše akože papiere manželske :-D nepomůhli?
..mal som kôli Tebe vela problemov, viac krat som nenastupil na vojnu v termine,minuly rok jun:3tyž spolu/ December Luxor/oslavovali sme narodky moje,jeho: 3tyž,/tento rok april 2tyz/.. hladali ma aj doma.
Takže si už ako dlho na vojne?....ticho
Kde si teraz? 100 km od Luxoru v pušti.
Odkedy si na vojne??????? Predvčerom si povedal že mesiac si vo vycviku. Od septembra sa mi to začne počitat na tri roky... 8-O Co?????? Na 27mesiacov.
Mam s Teba chaos. Prepač,ja som chcel byt s Tebou.
Ako ti mam pomůct?...Neda sa..chybaš mi.
Maš tam dobrych kamaratov?...som sam na izbe.. stale.
..si na vojne? si v base?...bolo ticho..Už ide boss .
Ako Ti mam pomůct,daj mi jeho meno alebo nejakeho človeka, velitela,....MUBARAK :-D ...super :-x ,
Važne, povedz niečo konkretnejšie,alebo pojdem tam za Tebou...to by som mal ešte viac problemov.. velmi Ta milujem..už musim končit..
Ach bože,čo sa zase dozviem na buduce 8-O ..prečo mi zatajoval vojnu? či kde doparoma v čertoch je? ... chcela by som Vas poprosit volate niekto cez skype do Egypta na mobil?..da sa to?je to lacne?...kolko to stoji? Ten můj učet bude strašný. :-) 8-O
...zjedla by som ho a zaroveň vykrutila krk..doprdele :-D :-D :-D :-D s vojnou.

Asma 12.08.2009 21:40
Povinna vojenska služba v Egypte  

:-D ..stracenu investici do buducna..to je dobry hlod :-D ..maš pravdu :-)
A možno armada ma strach ked ma cudzinku ženu, že sa info-infa môžu dostať "von" :-) ..
Tak baby do egypta..hon na egypťanov..a za par rokov tam odzvoni povinnej voj službe :-) ...pekny večer všetkym..Asma

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu