A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
maxmar 15.01.2018 20:58
Re: Tak nevím....poraďte.  

Kupte si na letišti v Marse datovou SIM. Loni stála 5 euro za 5 GB. V mobilu nastavit direct wifi a mohou surfovat přes vás i ostatní z rodiny. :-)

guty 09.01.2018 15:03
Re: Utopia kveten 2018  

asi by jste měla svoje dotazy směřovat sem

http://egypt.orbion.cz/diskuse/utopia-beach-club-187735/

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
09.01.2018 11:46 89.24.33.***
Utopia kveten 2018  

Dobry sen jedeme 28.5. Do Utopie s 11 lletou dcerou - neleti nekdo taky s detma? Rozhodovali sme se mezi Gorgonii a Utopii + nam jeste poradili v cestovce El Malikii ale podle recenzi jsme se rozhodli ze pro deti lepsi Utopie nez Gorgonie kam jsme puvodne hodne chteli.Malikia asi vic atraakci ale hodne kritizuji jidlo atd.Casto jsem slysela o Faraonovi. Navic my na Abu Dabbab kdysi byli od jinyho hotelu na verejne plazi a tam mi neprislo ze by bylo hodne ryb..ale mozna od hotelu je to jinaci.
Nema nekdo zkusenost s Uzopii v kvetnu - olik lidi a zda jsou tam i deti kdyz je skola?
Diky za zkusenosti popr pokud nekdo jede budeme radi kdyz napisete :-)

• Anonym (1)
Monikaaa 04.01.2018 08:37
Re:  

Tak jsem rozhodnutí, volíme tedy raději Utopii, Reno není na vás nějaký kontakt, abych se soukromě zeptala co a jak? Můžu Vám poslat tady zprávu? Monika

Neregistrovaný uživatel
04.01.2018 07:51 89.203.212.***
Re: Tak nevím....poraďte.  

Nevíte prosím kolik chtějí za ten příplatek na wifi v Malikii?

Neregistrovaný uživatel
03.01.2018 13:27 109.81.210.***

Monika, to jsem si myslela taky že Malíkia je super na snorchl, ale Utopia je lepší, jsou tam korálové stěny a víc ryb a druhůRena

• Monikaaa
Monikaaa 03.01.2018 11:48
Re:  

Dívala jsem se na recenze a služby lepší asi v Utopii. Šnorchlování asi zase El Malikii, podmořský svět a želvy. Budu si muset hodit korunou :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 23:15 109.81.210.***

Čtěte recenze a uvidíte, já letos volím Utopii, fakt se mi tam líbilo a přístup do moře dobrý, korály živé, dost rybiček, Rena

• Korálek
  • Monikaaa
Monikaaa 02.01.2018 22:02
Re:  

Takže myslíte, že Utopia by byla lepší než El Malikia? Chceme jet na přelomu srpna a září. Jde mi hlavně o hezký přístup z pláže do moře a šnorchlování. Monika

Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 19:45 109.81.210.***

Hezký večer, byla jsem 4 krát a květen 2017 asi nejhorší, bohužel. Mám to tam ráda, ale v září jsem zkusila Utopí. Velká spokojenost,klidek,pohoda,tak má vypadat dovolená. Na pláži se kradlo osušky, masky, boty. Pití ředěne alko i nealko. Lidi běhali na pláž už v 5hod s osuškami. Snad bude zas líp. Rena

• Monikaaa
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu