A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dagouš 27.08.2014 12:41
Re: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Alex, jsem z toho všeho tak otrávená, že vážně uvažuju o Kapverdách, sice tam v moři není ani mřenka, ale krásné moře, pláže, o a o vodu se nemusím prosit nebo v rámci Al platit. To už mě fakt vadí, když na mě chtějí vidělávat víc, tak taky nemusí dostat vůbec nic......

drakous03 27.08.2014 12:32

Aby jste měli samostatný pokoj + obývák v Orientalu stačí zaplatit CK příplatek u BS je to 750 Kč na osobu u Eximu cca 1200 Kč...v červnu na to spoléhalo více lidí , že to nějak " ukecají" a neukecali...manager to zarazil...výhodu mají ti co se do hotelu vrací,ale personál je zblbý tak, že za nás tam byl pár co tam byl 5 x za 2 roky a dostali společný apartmán, museli udělat točo 8-) chtěli letět domů a hned bylo vše OK a stěhovali ho do sm. apartmánu...říkal už jsem tu byl v tříde VIP a najednou nemám nárok na vodu a sam. pokoj.....

AlexAlex 27.08.2014 12:28
Re: Al Malikia  

LENKA s velkými písmeny: Pokud se tu zaregistruješ, odlišíš se od ostatních Lenek... Ale je to pochopitelně jen na tobě... ;-)
Respektuji názor a doporučení každého, ale za mne Brayka ne... Zdůrazňuji jen za mne! :-)
Dagouš: Ahoj...Ty, fanda Egypta, pojedeš jinam?...Tak tomu nevěřím... :-D

P.S. Hilton je dle mého názoru hodně předražený... a šnorchlovat bys šla stejně k Abu Dabbab.... Myslím, že vyhraje u tebe jiný hotel, ale opět v Marse... :-D
Tímto tě zdravím a přeji správnou volbu... :-)

AlexAlex 27.08.2014 12:08

Majkl: Vím, že toto je vlákno k Abu Dabbab, jen dodám k tvé poznámce z 27.08.2014 7:11 k Orientalu - ubytování toto: Ano, mnohým společné ubytování - resp. společný obývák vadí, ale vždy se dá dohodnout na recepci požadavek o pokoj jen pro sebe, t.j. bez sousedů...Tedy alespoň za nás to tak bylo a je vždy, že lidem vyjdou vstříc. Vím, že mnozí budou třepa oponovat, mluvím tady jen za sebe, jen z toho, co jsem zažila a viděla já! Byla jsem v tomto hotelu již 9x ( důvod: krásné šnorchlování, bohatý podmořský život, dobrá cena atd...). Za nás (-nevím jak jindy a u jiných) byl vždy tento ,,problém,, vyřešen ke spokojenosti klientů. Vždy... :-)
Ještě vysvětlení: Původně byl hotel totiž stavěn pro celé rodiny, které tam budou bydlet až 3-4 měsíce, proto ta kuchyň a obývák...Pak z tohoto záměru sešlo a přešli na hotel pro klienty od cestovek... Je mi naprosto jasné, že mnozí touží na dovolené po klidu a soukromí, ale my jsme sousedy zažili a vše bylo OK...Stejně tam jdete jen spát...Ale záleží dozajista na lidech, jako ostatně všude...Vše je pouze a jen v lidech...
A malý dodatek na závěr: Ano, jejich motto je: ,,Přijď jako host, odcházej jako přítel...,, :-)
Šnorchlování a život pod vodou je dle mého názoru lepší a nesrovnatelně bohatší v Orientalu než v Brayce...Tak jsem došnorchlovala z Orientalu a viděla...Také jsem byla v Brayce vícekrát i pěšky...podívat se, proplavat to tam... Pochopitelně nikoho neodrazuji, co člověk, to jiný názor, jiný pohled, jiné nároky... U mne vždy na prvním místě moře+bohatý život pod vodou...A hodně lidí z Brayky přišlo šnorchlovat k Orientalu z důvodu již popsaného...Takže tak... ;-)

Jandysek 27.08.2014 12:03

Myslim, ze i Hilton se da sehnat, jen mit pevne nervy a vydrzet 5 dnu pred odletem.My meli 2x stesti a ceenu o 5k na hlavu levnejsi.Jinak super recenze.V breznu Gorgonie, ale strach ze zklamani je na miste.Jak pise Majkl, zatoka je NEJLEPSI!!! Byl jsem na 3 mistech jinde.Vsude jinde uvidite zhruba stejne druhy ryb, ale zelvy, Dugonga a fantasticky vstup do more poze na ABU DABBAB.

Dagouš 27.08.2014 09:43

Jdu se na ni podívat díky LENKO

Neregistrovaný uživatel
27.08.2014 09:36 91.141.2.***

Dagouš, zkus tu starou Brayku, věř mi že nebudeš litovat a vzpomeneš si na mě, já jsem LENKA, budu psát velká písmenka, jelikož těch Lenek je tu nějak moc :-)

Neregistrovaný uživatel
27.08.2014 09:20 178.40.204.***

Ja má tiež dojem,že sme boli v inom hotely.5* síce určite nemá,ale mali sme sa super.Personál ochotný,izby čisté,jedlo nám chutilo,hlavne na Talianskej strane vždy čerstvé cestoviny....sme kávičkári a všade mali výborné presso,alebo kapučíno/zadarmo/.Vodu sme si kúpili 1x vo fľaši a potom sme si čapovali do nej z barelov.Inak aj na pláži sme sa chodili napiť k baru,cestou na izbu sme sa napili v bare pri bazéne.Skrátka,kade sme chodili,tam sme sa napili 8-) Čo nás najviac potešilo,len 2 rodiny Rusov.Taliani neboli vôbec hluční,akurát trochu jedna partia Ostravákov bola hlučnejšia v jedálni.Ale nič hrozné.
A to hlavné,úžasné more a život v ňom :-)

Dagouš 27.08.2014 08:57

No právě, že mě to jako tutovka po tom co jsem si přečetla recenze taky za ty peníze až tak nepřijde. Tak a teď mě tady kolega láká na Kapverdy, tak možná Egypt po 19-ti letech opustím

Majkl 11 27.08.2014 08:20

V této zátoce pak jedině Hilton to je tutovka ale je to trošku jiná cenová relace a letos ještě zvedli ceny.

• Jandysek
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu