A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
evazelna 15.09.2014 15:08
Re:  

Prosím o ten email - máš ho nebo stačí jen www stránky hotelu, moc díky?

guty 15.09.2014 13:04
Re:  

já tam byl v lednu a podle mě jsou jednotlivé trakty asi tak jak píšeš....Nás jezdí 10 a tak jsem jim předem poslal e-mail s prosbou, zda bychom mohli být pohromadě v přízemí a bylo nám vyhověno. Tedy 4 pokoje byly u sebe a 5. byl úplně na konci budovy, daleko od jídelny, ale zase blízko k moři ;-)
Přímo ovlivnit výběr pokoje asi nepůjde. Sice můžeš dát pár dolarů do pasu(já to dělám), ale bude vždy záležet, jak je hotel plný a tak. Zkus ten e-mail, tím nic nezkazíš ;-)

pavlik52 15.09.2014 11:01
Re: admin  

Je to těžké :-) a komplikují to navíc hotely, který mají každou chvilku změnu jména :-@ Když už se profláklo, že jejich služby nejsou na úrovni změní jméno, slušná cestovka to aspoň napíše a pokud ne zakládají se další recenze a diskuze podle nových názvů :-(. Ale starý Orbion byl stejně lepší ;-)

evazelna 15.09.2014 10:32

Díky GUTY, já tam byla jako malá s rodiči ale to už je 9 let - oni mi říkali že tam dole byla řada 2 a pak blíž k moři 4 a naproti asi 1 a 3. Jak se ted změnilo - jak je to s pokoji dá se výběr nějak oblivnit? My jsme tehdy byly 4 a tak nás dali do přízemí to bylo fajn

admin2 15.09.2014 09:34
admin  

Dobrý den,

k názvu hotelu a duplicitám: celou situaci už řeším s Pazarem přes soukromé zprávy, změním název hotelu a přiřadím jeho recenzi správně. Podívám se i na případné duplicity, které vznikali léty užívání starého Orbionu.

Zdraví Zuzka

guty 15.09.2014 09:17
Re: Malikia Marsa Alam  

já byl ubytovaný v 5 a to je nahoře na kopci v úrovni vstupní haly. Asi nejlépe strategicky umístěný je komplex 2, který je patrový - blízko k bazénu i k moři :-\

• AlexAlex
evazelna 15.09.2014 08:32
Malikia Marsa Alam  

Ahoj, jedu s chlapcem z Brna 26.10. Nevíte jak jsou číslovány pokoje, vím že jsou tam řady 1-5 a pak je číslo patra - ale nevím kde to je vůči moři. Děkuji Eva

nadja 14.09.2014 18:48
Re: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

teď tam mám rodinu - je vedro, vlny, ale plno ryb a šnorchl prý super.
Negativa - mravenci na pokoji, nefunkční trezor.

bovca 14.09.2014 15:20

Ted se vratil kamarad z z Maliky a rika ,ze bylo super bylo tam okolo 60 cechu :-)

• Anonym (1)
jarka 1
06.09.2014 10:00 78.111.117.***

Super my letíme taky a ničeho se nebojíme

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu