A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.03.2018 17:12 194.228.11.***

Bejkinko asi to špatně vyznělo,ale frčim do Fantazie,ale jsem na tu Fantazii ještě více natěšená :-). Petra @};--

• Alen
icek 01.03.2018 15:52
El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam  

Dobrý den mám jen dotaz opravdu je to tak špatně ohledně jidla a pití_malé kelimky nealka někdo psal že balenou vodu si musíme kupovat a jak je to ohledně vody na pokojich na ustni hygienu děkuji všem za info

Neregistrovaný uživatel
28.02.2018 23:58 93.153.57.***
Re: foroalbum vloženo  

guty-opravdu podařené,supr.
Peťulí, já myslela, že frčiš do Fantazie,tak kam tedy všude? ;-) bejki

tut 28.02.2018 17:57

no ´úžasné

Neregistrovaný uživatel
28.02.2018 16:30 77.78.89.***

guty- pár známých tváří jsem na fotkách té podmořské havěti poznal(po našich dvou návštěvách Malikie) a na moji klávesnici mám taky r vedle t a t vedle r. Jinak jako vždy- super! Je to foťákem, nebo chlapem? Zdraví éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
28.02.2018 15:35 194.228.11.***

Nahodou foroalbum je original :-). Moc krasne fotky,ted jsem na cerven jeste vice navnadena. Petra

guty 28.02.2018 13:44
Re: fotoalbum vloženo  

foroalbum :-D :-D :-D co to je ?? :-\ :-\ :-\

Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 18:39 77.78.89.***
Re: Poraďte  

Ino- kdybyste věděla , jakou mám váhu, tak byste se mnou nikam neletěla, natož do Fantazie. My teda podruhé v dubnu(nejspíš!!!). Asi proto, že se nám tam v říjnu moc líbilo(a manželka si holt na tu váhu asi???zvykla). Zdravím nejen Inu, éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
21.02.2018 16:22 46.33.96.***
Re: Poraďte  

éňo @};-- nikam!!!Já tady nedávno řešila jestli Malikia,Solaya,Brayka..už jsem kvůli šnorchlu tu Malikii měla rozhodnutou,než jste se mi sem tak nějak hezky připletl a napsal mi,že jedině Fantazii.Takže hádejte kam v říjnu jedeme? 8-)
Vidíte jakou tu máte váhu?A vy byste nás nerozhodné tady tak nechal :-(.Ina.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu