A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
04.07.2017 20:55 77.78.89.***
Re:  

AlexAlex- i já jsem z toho špatný, byli jsme (proto, že se nám v Malikii moc líbilo a vše bylo na 1, nebo na 1-) tam 2x -jaro 2015, jaro 2016- proč ten obrat k horšímu??? Není lehké zapomenout na Malikii, držím palce těm, kteří to zkusí a napíší super recenze. Doufám, éňa @};--.

AlexAlex 04.07.2017 19:53
Re:  

Koukám, že se od naší loňské dovolené v Malikii nic moc nezměnilo...smutné...opět špatné vedení....???

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 20:08 91.192.35.***
Re:  

Byli jsme ve vedlejším hotelu.Chtěli jsme se podívat do Malikie a tak nás tam delegát vzal.Byli jsme v jídelně a to nám stačilo.Smrad tam byl,jako kdyby smrděl hodně dlouho nepraný hadr.Za nás tedy tento hotel ne.Možná to někomu nevadí a tak tento hotel doporučí.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 18:03 194.213.41.***
Re:  

tam ještě na zahradě něco roste? bylo to dost zanedbané..

my měli na pokoji kolonii faraonů....najednou se vyrojili...pod dekou jsem byli poštípaný od štěnic, pak nám vyměnili peřiny a vydezinfikovali pokoj, ale už jsme spali jen pod prostěradlem. Otevřeli jsme balkon a vypli klimatizaci v noci.

je s podivením, že hodně Čechům to všechno nevadí a i přesto udělují kladné a spokojené recenze, pokud někdo oponuje, hned ho označí za lháře.

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 07:13 154.130.22.***

Souhlasím. Nejhorší hotel jaký jsem v Egyptě zažil. Špína, arogantní personál, každý den jeden šváb na pokoji. V hotelu je asi 80 procent čechů a i tento pohodový národ už nadává. Momentálně již od šesti ráno sekají trávu pod oknem

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 20:35 194.213.41.***
Re: Nic moc hotel  

A koukám žádná změna. .hřeší na pláž a prochází jim to !!
hotel má tolik potenciálu, bohužel nikdo toho nedokáže využít, leda že by to převzalo němci či italové....žádný z arabských majitelů nemá ten patřičný "drajf" a dbá na stížnosti :-X .

stejně katastrofální služby byly už v roce 2015 za nás...špinavé talíře, jídlo o ničem, ušmudlané stoly, neochota personálu...v tomto hotelu poprvé od 2005, kdy létám Eg, střevní potíže ze špíny.

..kdyby tam lidi přestali jezdit, chytli by se za nos..cenově nepatří k nejlevnějším, ačkoliv služby tomu odpovídají.....hotel navštěvují už jen převážně lidé z východního bloku ..těm to asi vyhovuje :-\ ....nám tedy ne a Malikie už za těchto podmínek nikdy....ani to moře to nesrovná !

Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 20:24 194.228.20.***
Nic moc hotel  

Spatne sluzby hotelu,v jidelne neporadek spina usmudlane stoly,pri jidle nebyli talire sklenicky nestaci odnaset talire,nebylo kam sednout,na 4 hv. hotel, a nemaj male zlicky misto umele zlicky ktere byli vetsinou nepouzitelne,trikrat jsme nedostali na pokoj rucniky donesli az 20,30h.,jedine co bylo dobre tak to je plaz a more na to se spoleha hotel jsou lepsi hotely v Mars Alam

Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 20:09 194.228.20.***
Re: Posilovna  

Otevrena denne 7-20hod

Neregistrovaný uživatel
30.06.2017 12:49 85.163.8.***
Posilovna  

Dobrý večer,
chci se zeptat, zda-li je posilovna zdarma a zda-li nevíte, jak je to tam s otvírací dobou. Jestli je otevřená nonstop nebo se otvírá až v určitou hodinu.
děkuji za odpověď Luboš

Neregistrovaný uživatel
20.06.2017 18:41 89.176.130.***
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu