A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
janýsková 08.08.2011 17:21
Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Tak jsem se také vrátila po patnáctidenním pobytu. Dugonga jsem bohužel neviděla, želv je zátoka plná. Jen jsme měli obrovský problém s větrem, nebo by se spíš dalo říkat s fujavicí. Pokud bych měla vybírat příště, pokud opět oblast Marsa Alam, tak jiný hotel s nějakou více zaříznutou zátokou, kde tolik nefouká. Nebo raději opět Sinaj, což je moje srdeční záležitost. Vložila jsem obsáhlou recenzi.

DzejnyF 08.08.2011 16:52
:(  

Hlásím návrat:)bylo krásně, co nejdříve dodám recenzi. Máte se na co těšit!

JaJaRo 05.08.2011 09:13
Re: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Děkuji,už se moc těšíme,cestovní horečka už dorazila i k nám. Vypadá to,že jsme jediný kdo tohoto hotelu pojede,nikdo se nehlásí,to neva vystačíme si s želvičkama :-D

Kapari 05.08.2011 01:06

Ahoj, rodinný pokoj, jsme měli zaplacený a také jsme ho dostali. Pokoj byl velký s dvojitou postelí a přistýlkou (tzn. roztažený gauč, ale malej se na něm vyspal v poho). Jinak dugonga jsme neviděli, ale nějaká polka řvala, že ho viděla. Želv jsme viděli plno i mantu a mnoho dalších. Foťák a šnorchl podmínou:-)). Na večeři nejsou dlouhé kalhoty a róby podmínkou, ale mladé češky róby měly:-)) Přeji krásnou dvolenou, hned byl jel zpět.

JaJaRo 04.08.2011 10:11

Také vozím jen to,tak nemusím nic shánět :-D,šnorchl,masku musím oprášit:-),foťáky pro jistotu dva :-D :-D. Už se to blíží,jsem zvědavá jestli uvidíme nějakého dugonga.

vlíčátko 03.08.2011 18:16

pro JaJaRo: nikdy jsem do Eg žádné večerní róby nevezla, vystačila jsem s kraťasami, sukní a k tomu pár triček! :-) Hlavně nezapomeňte šnorchl, masku a foťák! ;-) :-D

JaJaRo 03.08.2011 14:56

vlíčátko - letíme už za pár 7.8. :-),tak jsem zvědavá jak to dopadne,určitě pak dám vědět. Doufám,že se někdo najde,kdo poradí ještě než odletíme :-D Taky doufám,že nebudeme muset mít nějaké večerní róby,protože ty s sebou fakt nevozím.Šaty,sukně,manžel tříčtvrťáky a košile,tak snad tam nebudeme za burany :-D

vlíčátko 02.08.2011 22:43

Ahojky, kdy letíte, my jsme na tom stejně, ale letíme až koncem září, dejte když tak vědět, jak jste dopadli, díky ;-)

JaJaRo 02.08.2011 13:09

Ahoj nemáte někdo zkušenost s rodinným pokojem ? Na smlouvě to máme napsané a máme si ho vyžádat,ale navím jestli je to ten větší s přistýlkou nebo ten so má oddělené pokoje. Mě je to jedno,ale v cestovce jsme za něj zaplatili pár tisíc navíc,tak nechci pak skončit v pokoji,který jsme mohli mít levnější,ale bylo nám sděleno,že s dítětem pouze do FR.

Blak
28.07.2011 10:53 193.179.124.***

My letíme do tohoto hotelu 31.7.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu