A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Klear 20.06.2011 12:36
Re: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Tak to mi mohlo napadnout :-) Uvidím, jak to vyjde, zatím to má někdo zablokované, tak čekáme, jestli se to uvolní, to zjistíme zítra. Karpice mi dneska ráno poslala tip na Oriental Bay (Brayka je taky obsazená), takže uvidíme. Recenze je na webu jen jedna, tak se z toho nedá moc soudit, první orbioňák tam jede až 26.6., takže se s ním případně mineme. Ale Abu Dabbab je naše jednička.

Neregistrovaný uživatel
20.06.2011 09:23 194.228.18.***

Dobrý den,
prosím o informace, jaká byla dovolená. Letíme v neděli, prosím o info..
Díky
Alena
,

pajuse 19.06.2011 19:26

FR je "family room"... je to větší pokoj s přistýlkou pro rodiny.
Přeji hezkou dovolenou. Je tam super, hned bych se tam vrátila.

Klear 19.06.2011 11:34

Tak jsme si právě poslali nezávaznou objednávku přes Invii :D Nevíte někdo, jaký je rozdíl mezi SOL Y MAR ABU DABBAB a SOL Y MAR ABU DABBAB FR. Obojí nabízí Exim a u obojího má napsáno to samé.

kabátová 10.06.2011 11:41
Re: mapka  

tak další pokus a jestli to nepůjde tak:
www.pharaohdiveclub.com/uk/images/Abu_Dababb_Map.jpg

kabátová 10.06.2011 11:37
mapka  

Při prohlížení všeho možného na netu jsem našla i tuto mapku a tak posílám

pajuse 09.06.2011 17:51

Pokud jsi ubytovaná v Sol y maru, máš volný přístup do vody po celé šířce pláže. Lehátka je lepší využívat "vpravo" od hotelu, když stojíš proti vodě. Jsou lepší a máš to kousek do baru:-) Vstupné samozřejmě nikde neplatíš, i když jednou to na nás jeden čmoud zkoušel, ale samozřejmě neuspěl :-D

kabátová 09.06.2011 14:56

Mám koupeno, huráá od 26.2 do 3.6. za 25 tis na 2 osoby. To není taková hrůzná cena jako původně - lasty jsou i na nově nabízené hotely. Mám dotaz : Je pláž volně přístupná po celé šíři a nebo je zde nějaká její část jen na placené vstupné? Loni jsem tu šnorchlovali a byli "ubytovaní" v severní části pláže a někdo tu psal o nějakém vstupném.

pajuse 08.06.2011 09:03
Re: dogong  

Tak to teda moc závidím. Mohu se zeptat, v kolik to přibližně bylo hodin a v jaké hloubce? Poté co jsem ho v květnu 14 dnů intenzivně hledala, už jsem nečekala, že ještě na Abu Dabbab chodí ;-)

vojtyna
07.06.2011 20:38 188.120.201.***
dogong  

Právě jsem se vrátila z Marsy a na Abu Dabbab jsem 3.6.2011 plavala s dugongem!!!!!Úžasný zážitek-mám kousíček videa.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu