A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
vlíčátko 20.07.2011 22:29
Re: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Takže ještě jednou přeji krásnou sluníčkovou dovču se spoustou rybiček ;-) :-)) ;-)

DzejnyF 20.07.2011 21:48

S mamzul počítám:) recenzi a fotečky určitě budou:) snad se nám tam bude líbit

vlíčátko 20.07.2011 21:29

28.7. s Tebou poletí mamzul, já musím počkat ještě celé dva měsíce, alespoň se budu těšit na Vaše fotky a recenzi, přeji krásnou dovču ;-)

DzejnyF 20.07.2011 21:01

Děkuji za info:))) A teď se zeptám, zda jede někdo hotel navštívit od 28. 7. :)

RomanMr 09.07.2011 16:52

Nemůžu porovnávat s Oriental Bay, protože tam jsem nikdy nebyl, ale psal jsem srovnání ve vlákně Brayka Bay Marsa Alam právě s Braykou, bylo to (27.05.2011 12:12)
Zkusím se vložit i odkaz, ať to nemusíš hledat, ale osobně jsem byl spokojený.
http://egypt.orbion.cz/diskuse/brayka-bay-marsa-alam-182916/

Dzejny off.
08.07.2011 22:42 77.242.81.***

Chtěla bych se zeptat, jaký na Vás udělal hotel dojem :) strava, ubytování...pláž a moře vím, že je nádherné z lonska:) ale furt nejak váhám mezi Oriental Bay a tímto hotelem, resp. je v mém termínu skoro všechno vyprodané:) tak není moc na výběr :) Děkuji moc za odpověď.

RomanMr 08.07.2011 22:34

Jak píše DzejnyF, vodu si můžete čepovat z barelů, pet lahev ale musíte mít svou. Nevím, jestli když máte svou už z domova, třeba od Kofoly jestli jim to vadí, ale myslím že ne. Jinak na pokoji máte plnou ledničku pepsi, 7up apod., ale za to se platí, je to na letáčku u ledničky.
Pokud jde o ubytování, nás ubytovali hned, ale dojeli jsme tam až k večeru a ještě s německou cestovkou, takže s tím asi moc nepomůžu, ráno to může být jiné.

DzejnyF 08.07.2011 16:49

Slyšela jsem, že se nejdřív musí někde koupit pet lahev a pak čepovat z barelů.

mamzul
08.07.2011 16:37 90.177.243.***
Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Má někdo čerstvé info z tohoto hotelu? Jak je to v hotelu s pitnou vodou - je dostupná jen v barelech nebo se dají koupit PET lahve? Doplňují minibar s vodou? Pokud je příjezd na hotel brzy ráno, čekají s ubytováním až do 14ti hod.?
Díky všem, kdož písnou!

vn 24.06.2011 07:59
Re:  

krásná pláž a super moře u tohoto hotelu...včera jsme tam byli na výletě. Ale hotel vypadá poloprázdný. Jinak želvy1,5m ...paráda

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu