A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
eddy258 25.01.2011 17:59
RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

pro všechny příznivce tohoto hotelu jsem dnes našla pěkný LAST - je sice z Německa, ale jistě se najde někdo, koho to nezaskočí -
http://ww2.1-2-fly.com/booking/12fly_com/index.php?KID=794000&personen=25;25&termin=1296518400&ruecktermin=1304294400&topRegion=330&IFF=60318&detail=termine&dauer=6_7&kategorie=3&id=4&engine=pauschal&noTopHotels=1&anzahl_treffer_seite=20&showresult=1&startposition=0&coopid=CRM_FLY_NL_KW0411_BT_SYM

doufám, že se odkaz zkopíroval celý, je to u německé CK 1-2fly, odlet 1.2. na 7nocí za 389,-EUR z německých letišt Mnichov, Hannover atd...
Jela bych hned, ale my to z Moravy máme trochu z ruky :-? , ale třeba to někoho zaujme....

Alica 17.12.2010 22:13
Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Zaujímalo by ma, ako je to u tohto hotela s vetrom a vlnami - stáva sa, že pre vietor a vlny sa nedá šnorchlovať (na začiatku mája)?

Regina 26.11.2010 23:34
RE: RE: RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Byli jsme v zálivu v říjnu na výletě a průvodce tvrdil, že už tam dugonga několik měsíců nikdo neviděl... :-(

eddy258 25.11.2010 15:12
RE: RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Pajuse, Dugonga Ti nepotvrdím, ale kvality hotelu ano.
Jezdíme velmi "spokojeně" do SOLYMARů asi 40km severněji v zátoce CORAYA, 2IBEROTELY z této zátoky EXIM přidal do nabídky spolu s tímto SOLYMAREM. Myslím, že i recenze na Orbionu mluví o tomto hptelu jen v pozitivech, takže,
když k tomu přidám ještě dugonga, který se jistě neostěhoval.. ;-) ,myslím, že to bude naprostá paráda!!

viliam
25.11.2010 11:00 77.234.244.***
RE: RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

zdravim vas. ja sa tiez pridavam,nakolko som v solymare stravil nadhernych 14 dni. bol som s polskou cestovkou.mozem len a len doporucit .co sa tyka plaze a snorchlovania je tazke najst konkurenta .aj hotel s krasnymi izbami aj dobrou stravou je na urovni.len plazovy bufet a toalety,,su vo vystavbe,,su slabsie.dugong v maji 2010 pri plazi nebol ,ale potapaci tvrdili ze ho zahliadli. ak sa podari tak maj 2011 tam rad stretnem aj niekoho z ceska. tohto roku sme tam boli dvaja slovaci, trosku smutno...

pajuse 25.11.2010 09:46
RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Přesně tak, i mě potvrzoval R29 že Dugonga viděl a to několikrát za pobyt. :-D

Niky 24.11.2010 23:38
RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Ale naděje je. Tři měsíce po nás tam byl R29 a to štěsí měl ;-)
Dugonga má ve své fotogalerii .

• Anonym (1)
Niky 24.11.2010 23:06

P.S. Asi se fakt odstěhoval do Humpolce :-D

Niky 24.11.2010 23:03
RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Všem přeji aby se vám povedlo dugonga zahlédnou, my to štěstí při týdením pobytu a usilovném snažení neměli ;-) Ale ani se zas tak moc nedivím.Dávám odkaz na zajímavý článek.Sice je v angličtině, ale internet nemá chybu, stačí hodit do překladače :-D
http://www.robertosozzani.it/Dugong/incontroEN.html

padža 24.11.2010 22:34

To víš že se vrátí,vždyť já ho viděla taky akorát u tebe na fotkách,tak bych ho ráda viděla taky živýho.On totiž čeká až se tam vrátíme, já teda až na podzim,ale ty už na jaře tak mu vyřiď že má počkat do října jo? :-D

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu