A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.05.2015 17:21 94.142.235.***
Re:  

To iris,vůbec jsem to nemyslel zle na moravský,ale z mé zkušenosti mohu posuzovat,neboť jsem žil tam a tam,a vždy se s nějakými skamaradime,když mě druhý den u snídaně řekne ze se diví ze ještě nemáme místo v prvni řadě. Tak prosím. Miloš

iris1 20.05.2015 16:21
Re:  

Miloši,ale tady se přece vůbec nebavíme o tom,jestli se obsazují brzy ráno první řady.tady se bavíme o tom,že člověk přijde kolem půl 8.ráno na pláž a už není volné jedno jediné lehátko.O první řadě se tady nikde nepíše.mě je taky jedno jestli ležím v první nebo poslední.Ale za takový peníze na písku ležet nemíním.A s těma "moravákama "pozor na jazyk,protože nemáš pravdu.Kreténi se najdou po celé republice.
guty,máš pravdu,toto téma sem nepatří,byl to můj poslední příspěvek.

nadka 20.05.2015 16:11
Re:  

My jsme také pročítali recenze na hotely, Malikia se nám zdála být dobrou volbou a vůbec nelitujeme. Možná po urgencích by slunečníky a lehátka přidali.
Za našeho pobytu jsem ale neslyšela jedinou stížnost, že by lehátka nestačila. Mám jen pocit, že jde spíše o obsazování lehátek blíže k baru nebo ke vstupu do moře. Možná se pletu. Delegát byl k dispozici, takže stížnosti předávat jemu, nebo přímo na hotel. A pokud se týče Hiltonu, tak já ho zažila v Nuweibě, kdy personál obsazoval lehátka na pláži pro Angličany, kteří se pak ani neukázali, přesto bylo lehátek na pláži dostatek, jen třeba dál od baru. U bazénu po snídani člověk neměl šanci, protože lehátek bylo málo. Takže o penězích to není a z recenzí se také vše nevyčte.
Pláž je mezi Hiltonem a Malikií jedna, ale není stejná, u Malikie je krásnější, i vstup do moře je zcela jiný. No a protože je pláž od Hiltonu dál, sice prý tam vozí, nevím kdo by mě tam vozil tak brzo ráno. Také je zajímavé, že na pláži u Hiltonu nebylo tolik lidí, možná jich bylo víc u bazénu oproti Malikii, kde bylo u bazénu prázdno.Vím však, že lidé z Hiltonu chodili k Malikii, idkyž jak jsem už psala u Hiltonu je krásnější korál. :-)

Neregistrovaný uživatel
20.05.2015 16:07 94.142.235.***
Re:  

Stěna lehatkama má stefan pravdu.mě je úplně jedno zda lezim v první řadě nebo v páté. Hlavně moravaci musí bejt v první. Nejlepší to bylo v megicu v dharmu.tam jim ty hadry ráno pozbiraly, daly na hromadu a byl klid.nechci tady rozvinout diskuzi Morava varsus Praha,žil jsem několik let v Karviné (hrál jsem tam fotbal),a měl paní z Břeclavi ,takže znám jak jich tak sever,mám tam hodně přátel dodnes.Miloš

stefan22 20.05.2015 15:28
Re:  

no lebo v kazdej teme sa rozobera iny hotel :-D
a ad2 ze chcem ludom pradit, ako byt spokojny a bez vyhrad. to ale ako vidim nie je mozne.a co je hlavne hladam info o kazdom hotele, aby som si rozsiril prehlad. :-!

guty 20.05.2015 15:22
Re:  

stefan22, co tedy pohledáváš v tomto vlákně??? Zde je diskuse o konkrétním hotelu, který pro tebe možná není dost dobrý, ale dle recenzí je s ním drtivá většina hostů(včetně mě a naší skupiny) spokojená, třebaže s jistými výhradami.

iris1 20.05.2015 14:01
Re:  

Tak nám napiš názvy těch hotelů.Třeba mi dodáš inspiraci.Dík.

stefan22 20.05.2015 13:59
Re:  

nielen v gorgonii.
men rozum stal ked som pocul ako elmalikia sa rozrasta, lebo povedzme si rovno, ludia zaplatia menej ako v hitone a maju tu istu plaz. sak preco aj nie. ale potom nech sa nestazuju, ide tam guty a spol a vedia ze top to nebude, ja idem a hladam len top. idem sice2x na dovolenku ale radsje nepojdem xy krat na pivo a nasporim na lepsi hotel, kde fakt nebudem riesit lehatka. mne sa este nestalo zeby som nemal lehatko a to sa deje bezne ze idem o 11 na plaz kedze o 7 co plavem si uterak beriem na izbu
=-O

Petra
20.05.2015 13:36 89.203.220.***

V Gorgonii je počet lehátek velký,tam je jsem slyšela počet slunečníku na pokoj.

Neregistrovaný uživatel
20.05.2015 12:47 90.178.108.***
Re: nepr.Niki  

stefan 22 - omluvu beru

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu