A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lenk@ 03.05.2015 12:50
Re: jídelna  

Éňa tak animatorka ceska tvrdila jidelnu..tak nevim :-)

Neregistrovaný uživatel
03.05.2015 09:24 78.111.117.***
Re:  

Tak šnorchlování si užijete je to nádhera

radatu 02.05.2015 23:29
Re:  

Já objednávala dovolenou přes internet, jak jsou prodejci na pobočkách informováni nevím, ale asi to tedy nebude žádná sláva. Každopádně je mi celkem jedno, jestli bude aquapark dokončen. Jedeme sami s manželem, děti už máme odrostlé a my preferujeme šnorchlování.

éňa
02.05.2015 17:54 77.78.89.***

cutak- my jsme chodili druhý týden pobytu kolem "jídelny" denně několikrát a myslím podle toho, jakou plochu ohradili zábranami z matného silného skla a podle začátku vyzdění zaobleného(asi) barového pultu, dovolím si tipovat na malý venkovní bar, který odlehčí hlavně večer nacpanému prostoru u lobby baru. Je to můj odhad, mohu se plést, ale na jídelnu to nevypadá. Hezkou dovču všem čekatelům, ;-).

cutak
02.05.2015 13:48 78.102.82.***
připomínka  

Markéto K. už máš ploutve šnorchl a brýle !!! :-D Moc se na Tebe a Honzu těší Marika >:)

cutak
02.05.2015 13:38 78.102.82.***

Jedeme 25.6. skluzavky ani nepotřebujeme hlavně at ti hadráři stihnou tu jídelnu 8-)

Booboo 01.05.2015 18:15
Re:  

Tak to mě mrzí, prcek se těšil na skluzavky. Tak to holt musí přežít I bez nich. Jinak za hodinu startujeme směr Praha-Ruzyně a ve tři ráno odlet :-) .-) :-)

lenk@ 01.05.2015 16:48

Ahojky, vcera se nase parta vratila a aquapark nebude jen tak hotovy...nic tam skoro neni a za cely tyden na nej nesahli. Stavi novou jidelnu nalevo od schodiste :-)

Květa
30.04.2015 17:32 90.178.108.***
Re:  

Tak to je zajímavé, my letíme 7.6., dnes jsem se byla v Eximu zeptat, jak to se stavebními pracemi je a prý vůbec o ničem nevědí!!! Když jsem říkala, že vím, že někteří klienti dostali dodatek ke smlouvě s upozorněním, tak mně nevěřili, prý neexistuje žádná informace, že se v hotelu něco děje. Tak to mně moc solidní nepřipadá. Byla to pobočka v Praze v DBK.

radatu 30.04.2015 11:28
Re:  

Také letíme s Eximem - 7.7. a upozornění nám napsali, i když v červenci by mělo již být vše hotovo.

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu