A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
05.06.2018 21:09 178.255.168.***
Re: Malikia  

Dobrý den přes jakou CK jste prosím letěli? Tím myslím tu německou :)....

Neregistrovaný uživatel
26.05.2018 18:05 89.102.240.***
El Malikia Abu Dabbab Marsa Alam  

Ahoj, zdravím všechny, co se právě vrátili z Malikie. Prosím, co je letos v Malikii nového/jiného? Co by jste příště při pobytu v hotelu ,,udělali jinak,,? Ubytování- bakšiš? Úklid- bakšiš? Lehátka na pláži- bakšiš? Nebo ne? Nebo příště již ,,jinam,,? :-\ :-\ :-\

Neregistrovaný uživatel
21.05.2018 11:36 77.242.95.***

Zdravím,oni s tím něco udělají až budou lidé řvát a stěžovat si u vedení.Za našeho pobytu,posbírali všechny ručníky a naházeli je do malého domku na pláži.To zděšení bylo veliké a pro nezůčastněné až zábavné.Vydrželo to asi týden.Táňa

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.05.2018 09:56 194.50.240.***
Malikia  

My co jsme byli tak jsme říkali, že moře bezkonkurenční přístup ryby atd, ale co nás osobně štvalo byly ručníky na lehátkách. Šli jsme ráno v 8 na pláž a žádné lehátka pomalu volné. A nejvíc mě štvalo to, že ti kteří měli lehátka zabrané se tam třeba ani celý den neukázali. S tím by měl hotel podle mě něco udělat.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
21.05.2018 07:51 185.201.15.***

To mě mrzí, asi jsme byly tedy v jiným hotelu, protože vše bylo luxusní....obsluha..pokoje..ručníky, vše na 1

Neregistrovaný uživatel
20.05.2018 20:16 80.94.55.***

Príliš veľa ľudí, detí, aj v mori, žiadny relax, obsluha v jedalni a lobby bare nevšímavá až arogantná, upratovanie úbohé, vezmu uterak a nedaju nový lebo vraj nemajú... nabudúce radšej Hilton či inde.

Neregistrovaný uživatel
20.05.2018 15:21 185.201.15.***
Malikia  

Zdravím.V pátek jsme se vrátili z Malikia, nic nového tam není, byly jsme tam po třetí a teď naposledy přes německou cestovku a a přístup byl úplně jiný. Hned večer ve 22hod jsme dostali večeři, každý den na pokoj vodu, což přes českou cestovku ani náhodou.Ač jsme byly 2, dostali jsme velký pokoj pro 3.Bakšiš jsme nechávali jen na pokoji pro uklízeče.všichni milý, příště opet5sem.Spoustu želv a i DUGONG

Neregistrovaný uživatel
20.05.2018 10:56 89.102.240.***
El Malikia Abu Dabbab Marsa Alam  

Ahoj, zdravím všechny, co se právě vrátili z Malikie. Prosím, co je letos v Malikii nového/jiného? Co by jste příště při pobytu v hotelu ,,udělali jinak,,? Ubytování- bakšiš? Úklid- bakšiš? Lehátka na pláži- bakšiš? Nebo ne? Nebo příště již ,,jinam,,? :-\ :-\ :-\

Romca1 17.05.2018 12:59
Re: Hela  

včera jsme přiletěli u recepce je česká slečna Zdeňka a ta nám říkala,že hotel je zaplněný na 94%

Romca1 17.05.2018 12:58
Re: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

nikdo náramky nekontroluje můžete jít na snídani

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu