A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 14:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.03.2018 15:37 109.231.161.***
Neregistrovaný uživatel
01.03.2018 17:12 194.228.11.***

Bejkinko asi to špatně vyznělo,ale frčim do Fantazie,ale jsem na tu Fantazii ještě více natěšená :-). Petra @};--

• Alen
icek 01.03.2018 15:52
El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam  

Dobrý den mám jen dotaz opravdu je to tak špatně ohledně jidla a pití_malé kelimky nealka někdo psal že balenou vodu si musíme kupovat a jak je to ohledně vody na pokojich na ustni hygienu děkuji všem za info

Neregistrovaný uživatel
20.02.2018 09:24 195.146.114.***
Poraďte  

Zdravím vás a prosím o radu - jsou nutné boty do vody? Do Egypta letíme již poněkolikáté a boty jsme nikdy nepotřebovali, takže doufám, že to ani v Malikii nebude nutné. Ještě prosím o info ohledně oblečení na večeři. Jedu s 18 letým synem, v tílku určitě na večeře chodit nebude, ale do dlouhých kalhot bych ho v tom vedru nutila nerada. A když jsme u toho tepla, nevíte, jestli je v jídelně klimatizace?
Díky všem za info H.

Neregistrovaný uživatel
15.02.2018 19:41 37.48.49.***

A myslite,ze to ma kazda cestovka? Jindy litame od Eximu,ale obcas i letos 9.6 poletime od Blue Style. U okebka jsem take sedavala,ale protoze to lita v noci,tak stejne nic nevidim,protoze taky nikdy neusnu. A nakonec ulocka je nejlepsi,tam si to nohu trochu vice natahnu :-). Petra

Neregistrovaný uživatel
15.02.2018 19:10 37.48.49.***

Aha,to jsem nevedela,kupujeme vzdy firt prvni moment. Jinak jdyz jsem do Sharmu ve fronte na letisti byla mezi prvnimi,tak jsem zadala slecnu o mista kde vice prostoru a slecna mi rekla,ze je vse zamluvene predem. Petra

zdenka bos 13.02.2018 12:44
recenze  

Guty, díky za recenzi, ale moc jsem se z ní nedozvěděla. Třeba hodnocení pláže - dobrá, znamená co ? Vím, že se asi nechce dopodrobna rozepisovat, ale takhle se nedozvíme, jestli tam byly vlny, jaká byla asi teplota vody, jestli jste tam objevili něco atd.

Neregistrovaný uživatel
30.01.2018 17:40 92.245.5.***
Izby v El Malakia abu dabbab  

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať, či je dvojlôžková ( nie rodinná ) izba dostatočne veľká, aby sa do nej zmestili ešte dve pristelky a či riadne postele v týchto izbách sú také tie egyptské teda sirsie, skoro ako manželské? Ďakujem za každú odpoveď.. Zuzana

Neregistrovaný uživatel
24.01.2018 20:46 89.24.51.***

U nas nikdy nebyl problem s nepeknym vyhledem. Radi koukame do zahrady a nekdy po strane je videt i more. To jak jednou v Sentidu jeden mlady par mel pry zaplaceno vyhled na more a zadny takovy vyhled nebyl. Petra

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu