A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.01.2018 11:46 89.24.33.***
Utopia kveten 2018  

Dobry sen jedeme 28.5. Do Utopie s 11 lletou dcerou - neleti nekdo taky s detma? Rozhodovali sme se mezi Gorgonii a Utopii + nam jeste poradili v cestovce El Malikii ale podle recenzi jsme se rozhodli ze pro deti lepsi Utopie nez Gorgonie kam jsme puvodne hodne chteli.Malikia asi vic atraakci ale hodne kritizuji jidlo atd.Casto jsem slysela o Faraonovi. Navic my na Abu Dabbab kdysi byli od jinyho hotelu na verejne plazi a tam mi neprislo ze by bylo hodne ryb..ale mozna od hotelu je to jinaci.
Nema nekdo zkusenost s Uzopii v kvetnu - olik lidi a zda jsou tam i deti kdyz je skola?
Diky za zkusenosti popr pokud nekdo jede budeme radi kdyz napisete :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
03.01.2018 13:27 109.81.210.***

Monika, to jsem si myslela taky že Malíkia je super na snorchl, ale Utopia je lepší, jsou tam korálové stěny a víc ryb a druhůRena

• Monikaaa
Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 23:15 109.81.210.***

Čtěte recenze a uvidíte, já letos volím Utopii, fakt se mi tam líbilo a přístup do moře dobrý, korály živé, dost rybiček, Rena

• Korálek
  • Monikaaa
Neregistrovaný uživatel
02.01.2018 19:45 109.81.210.***

Hezký večer, byla jsem 4 krát a květen 2017 asi nejhorší, bohužel. Mám to tam ráda, ale v září jsem zkusila Utopí. Velká spokojenost,klidek,pohoda,tak má vypadat dovolená. Na pláži se kradlo osušky, masky, boty. Pití ředěne alko i nealko. Lidi běhali na pláž už v 5hod s osuškami. Snad bude zas líp. Rena

• Monikaaa
  • Anonym (2)
Monikaaa 01.01.2018 22:24
Tak nevím....poraďte.  

Chtěla jsem jet do tohoto hotelu hlavně kvůli pláži. Do Egyptu jezdím hlavně kvůli šnorchlování. Byli jsme už v Brayce a Sentidu, moc se nám tam líbilo. Chěli bychom nějaký podobný hotel, kde je moře pozvolné, přístupné celý den a je tam hezké šnorchlování. Recenze na tento hotel jsou dost negativní, takže může mi někdo poradit nějakou jinou alternativu???

Ivuch 15.10.2017 11:58
Spokojenost  

Před odletem do tohoto hotelu jsem četla tuto diskusi a musím říct, že jsem se více než vyděsila jaký že to hotel jsme si koupili. Musím říct, že jsem měla skutečně strach co nás v tomto hotelu čeká, Je to týden, co jsme se vrátili domů a musímříct že hotel naprosto žádná katastrofa není - spíše naopak. Ano, bylo to naší první cesta do egypta, naše země kam jsme předtím létali bylo Řecko, Baleáry, vždy min. 4* hotely. Co se hotelu jako takového týče - ubytování, přijde mi to normální standart - vše čisté, funkční, víceméně nebylo tomu co vytknout. Bazény u hotelu také naprosto vpořádku. Moře úžasné - hlavní důvod proč jsme si tento hotel vybrali byl přímo vstup do moře bez mola - vzhledem k tomu že 6 dnů že 7 byla červená vlajka a opravdu dost foukalo jsem za to byla moc ráda. Jediné co bych označila za minus bylo jídlo a pití - jak jsem ale psala byla to první naše návštěva, nemám s čím porovnávat a ani v Turecku jsme nikdy nebyli. Jídlo nám přišlo buď moc kořeněné nebo naprosto bez chuti. Co měli výborné byla řýže. Taktéž moc dobré jídlo měli v čínské restauraci - byli jsme tam za dobu pobytu 3x :-D. Jinakpečivo vše sladké ráno u snídaně. Pití - voda ok, nápoje z post mixů děs, pivo a víno - děs. Manžel pil radler, já vodu a dobrou měli na pláži kávu.
Určitě se do Egypta chceme příští rok vrátit - možná vybereme hotel jiný, abychom mohli porovnat. Neměla bych ale problém jet do tohoto hotelu znovu.

• Jardík
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
26.07.2017 20:25 94.229.92.***
Recenze na Tripadvisor...  

Již delší dobu mám pocit, že na Tripadvisoru si píšou recenze animátoři sami! :-) Tak pozor!

• Jardík
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
06.07.2017 11:23 154.137.9.***

Upřímně je mi líto lidí kteří si objednali dovolenou v tomto hotelu. Vezměte si sebou jídlo a pivko, protože i to jejich pivko jim na pláži náhodou dojde každý den.Arogantní pingl na plážovém baru, špinavá jídelna a záchody. Po výskytu čtyř švábů denně byla provedena deratizace pomocí Sava, tak uvidíme.

Neregistrovaný uživatel
03.07.2017 07:13 154.130.22.***

Souhlasím. Nejhorší hotel jaký jsem v Egyptě zažil. Špína, arogantní personál, každý den jeden šváb na pokoji. V hotelu je asi 80 procent čechů a i tento pohodový národ už nadává. Momentálně již od šesti ráno sekají trávu pod oknem

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 20:24 194.228.20.***
Nic moc hotel  

Spatne sluzby hotelu,v jidelne neporadek spina usmudlane stoly,pri jidle nebyli talire sklenicky nestaci odnaset talire,nebylo kam sednout,na 4 hv. hotel, a nemaj male zlicky misto umele zlicky ktere byli vetsinou nepouzitelne,trikrat jsme nedostali na pokoj rucniky donesli az 20,30h.,jedine co bylo dobre tak to je plaz a more na to se spoleha hotel jsou lepsi hotely v Mars Alam

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu