A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

El Malikia (dříve Solymar) Abu Dabab Marsa Alam

27.06.2014 13:31:52 | Majkl 11
Majkl 11
Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pajuse 24.11.2010 20:11
Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Dovoluji si založit téma k hotelu Sol Y Mar Abu Dabbab. Doufám, že jsem nehledala špatně a opravdu toto téma tady chybí. Tento hotel se chystám navštívit už dlouho, ale v českých CK byl doposud opomíjený. Naštěstí pro novou sezónu ho zařadila do své nabídky CK Exim a má volba pro příští dovolenou byla jasná. Prosím všechny, kdo mají nějaké informace z tohoto hotelu, aby se s námi o ně podělili. Po mém návratu v polovině května 2011 i já přidám mé osobní zkušenosti a samozřejmě nebudou chybět ani podvodní fotky. Už teď se těším na další setkáni s Dugongem, který se objevuje právě v zálivu u hotelu. ;-)

Baru 24.11.2010 20:51
RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

nechci tě zklamat, ale protože to je taky můj sen, pohyb dugongů pečlivě sleduju. Zdá se, že na Abu Dabbab už nějakou dobu nejsou, v poslední době jsem zaznamenala několik setkání jižněji (viz některá úžasná videa na youtube). Solymar mám taky v hledáčku, škoda že nebude už v únoru, později nám to nejspíš nevyjde :-( takže se budu těšit na tvoje fotky (želvy to jistí)

pajuse 24.11.2010 21:14
RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Baru, nezlob. 8-O Já ho tam v květnu 2009 potkala! A to jsem byla jen na výletě. Věřím, že když tam budu 14 dnů, tak ho určitě najdu. Ráno chodím do moře před svítáním a z vody chodím téměř za tmy. ;-)

jana a petr 24.11.2010 21:24
RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Ahoj Pavli,ten hotel se mi taky líbí,ale dugong už tam opravdu není,pa

• Anonym (2)
pajuse 24.11.2010 21:34
RE: RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Tak dost! Příspěvky o tom, že Dugong se odstěhoval "do Humpolce" už nechci slyšet! Nekažte mi to následující půlroční těšení.... :-P

padža 24.11.2010 22:34
RE: RE: RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

To víš že se vrátí,vždyť já ho viděla taky akorát u tebe na fotkách,tak bych ho ráda viděla taky živýho.On totiž čeká až se tam vrátíme, já teda až na podzim,ale ty už na jaře tak mu vyřiď že má počkat do října jo? :-D

• Anonym (2)
Niky 24.11.2010 23:03
RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Všem přeji aby se vám povedlo dugonga zahlédnou, my to štěstí při týdením pobytu a usilovném snažení neměli ;-) Ale ani se zas tak moc nedivím.Dávám odkaz na zajímavý článek.Sice je v angličtině, ale internet nemá chybu, stačí hodit do překladače :-D
http://www.robertosozzani.it/Dugong/incontroEN.html

Niky 24.11.2010 23:06
RE: RE: RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

P.S. Asi se fakt odstěhoval do Humpolce :-D

Niky 24.11.2010 23:38
RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Ale naděje je. Tři měsíce po nás tam byl R29 a to štěsí měl ;-)
Dugonga má ve své fotogalerii .

• Anonym (1)
pajuse 25.11.2010 09:46
RE: RE: RE: Hotel Sol Y Mar Abu Dabbab  

Přesně tak, i mě potvrzoval R29 že Dugonga viděl a to několikrát za pobyt. :-D

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu