A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Evropská kuchyně

11.07.2018 20:52:49 | sneq
sneq
Dobrý den, je vůbec v Egyptě nějaký hotel, který vaří evropskou stravu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.07.2018 00:20 82.142.67.***
Re: Evropská kuchyně  

pokud chcete českou kuchyni, tak zajeďte do restaurace Praha, každej taxikář bude vědět

Neregistrovaný uživatel
22.07.2018 09:52 109.238.32.***

Pravá egyptská jídla bývají většinou jen jeden den v týdnu, kdy je arabský večer, jinak je to běžná "evropská" strava.

Neregistrovaný uživatel
21.07.2018 23:32 93.153.57.***

Jiří, já v některých resortech jedlá supr jejich chleba, párkrát :-(A já polivková,jen ve 3hotelech supr,to jejich koření, prostě nezapomenutelná , úžasná chuť.Ale většinou jen evropské,Vítána vaří za vás :'(bejki

• Anonym (1)
Jiří Kuchta 21.07.2018 21:50

Proboha... Když někam jedu, tak se tam rozhodně nechci cpát italskýma těstovinama a pizzou (pokud to není Itálie), maďarským gulášem (pokud to není Maďarsko) a pod. Bohužel, většinou právě takové blafy v hotelích vaří. Dokonce aji ten místní chleba co prodávají kdekoliv na ulici je v hotelích nesehnatelný. Ani to skopové maso, které je prý v těchto státech běžné, není v hotelích k sehnání.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 09:33 83.208.71.***

Je to celkově hodně hloupý dotaz :-( Většina jídel v egyptských hotelech je "evropských", řekl byh tak 80%. Ať už to jsou těstoviny na italský způsob, tak třeba maso na anglický, guláše, hambáče, pizza, kuřecí na všechny způsoby a navíc ve většině hotelů i koutek asijské kuchyně - sishi, kung-pao, atd. Opravdových egyptských jídel opravdu málo. Nechápu, co by paní chtěla, aby snad dováželi i koření z evropy? Ono to jejich je totiž mnohem kvalitnější (stejně jako kvalita potravin)...bohužel. :-@

• Jiří Kuchta
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
12.07.2018 06:18 91.217.97.***

To máte pravdu, ale všechno je kořeněno tím jejich kořením a to ja prostě nemusím. Loni jsme byli asi po 10 letech v zase egypte, v hotelu Utopia Beach a ta kuchyne proste nic moc. Snidane super, ale zbytek...

• Jiří Kuchta
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 21:50 194.228.11.***

Jak pise Tana,snad vsude se uz delaji testoviny,pak mate jsou brambory,ryzi na ruzny zpusob. Maso Hovezi,kureci maso nebo palicky,ruzne mlete maso jako treba kulicky s omackou,rybu,hranolky,besamel,nekde i br.kase;zelenina jak dusena,tak cerstva,ovoce klasika a vyborne dortiky. Proste he toho hrozne moc a ja osobne si myslim,ze to nejsou jen jidla orientalni. Petra

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 21:38 77.242.95.***

asi vám nezbude nic jiného,než si vybrat hotel který má více ala carte restaurací.Pokud vím,tak z evropské kuchyně bývá jen italská.Byla jsem před léty v Akassii a v Kalawy a tam byly evropské tématické dny.Španělsko,Itálie,Rakousko.Jestli je to stále,netuším.Snad v každém hotelu už smaží řízky,pečou kachničku a těstoviny jsou tam stále.Tak dobrou chuť i s egyptsou kuchyní.Táňa

• sneq
sneq 11.07.2018 21:36

To jsem psala ja, jen jsem si nevsimla, ze nejsem prihlasena.

Neregistrovaný uživatel
11.07.2018 21:34 91.217.97.***

Evropska nutne neznamena ceska:) na dovolene se chci mit dobre. Pokud mi jejich kuchyne nechutna, ubira to hodne z celkoveho zazitku. A takovy krasny podmorsky zivot jinde neni zase tak cenove dostupny.

Takze nejaka inteligentnejsi odpoved by na sklade nebyla?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu