A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Fantasia resort Hotel

24.07.2009 16:12:01 | Diten
Diten
Byl někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 19:11 77.78.89.***
Re:  

Jana- dámy, vy mě utaháte! S manželkou jsme se shodli, že asi vede Fantazia o malinký chloupek před Arabeskou( už jen první dojem při vstupu do hotelu napoví, že Fantazia je taková noblesnější, můžu snad říct i luxusnější). Že v Arabesce jsem vstal z lehátka a šel šnorchlovat a po pár metrech jsem byl nad krásnými, barevnými korálovými zahradami je zase plus pro Arabesku. Perfektní interiér hlavní jídelny ve Fantazii? Fantazie. Samoobslužný bárek u západního křídla v Arabesce? Fantazie. Takže na konec asi remíza. U manželky vede Fantazia pro krásné zahrady a úpravu areálu, u mě vede Arabeska pro šnorchl " z lehátka". Nejlepší asi bude jednou Arabeska, pak zase Fantazie, až se to omrzí a hurá na jinou destinaci či jiné hotely. éňa @};--.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 18:56 77.78.89.***
Re:  

Petra- jaký korál ve Fantazii? Těžká odpověď. Moje zkušenost- když počasí dovolilo(hlavně vítr), tak šnorchl z mola úžasný. Já jsem za 12 dní pobytu vyrazil jen třikrát na delší výpravu při téměř nehybné hladině. A to je pak fakt paráda, korálové stěny vpravo i vlevo od schůdků byly nádherné a podmořská fauna se ukazovala ve své kráse. Fotil a točil jsem jako o závod. Byl jsem moc spokojený. Ostatní dny šnorchl při vlnkách(ne snad velké vlny, co brání vlézt do moře) jen v laguně, kam je vstup z jednoho místa s písečným dnem. Tam bylo několik ostrůvků s koráli, ale voda se mi zdála tak divně zakalená(trochu mléčná). A koráli jakoby zaprášené. Ale stálo to za to.
P.S. Ráno je voda průzračná, podvodní záběry krásně barevné. Je třeba plánovat trasu šnorchlu tak, aby korálové stěny byly osvětlené sluníčkem. Hezké záběry přeje éňa @};--.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 18:55 31.10.62.***
Re:  

Dobrý večer, éňo. Mohl byste srovnat Arabesku a Fantazii? Kde se Vám více líbilo?
Jsme také důchodového věku, takže máme asi stejné priority - šnorchl a klid.
Díky Jana :-)

Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 18:09 194.228.11.***

Zdravim Énu a moc ráda čtu,že se Vám tam líbilo. Jak jste dovolenou popsal,tak mám chut tam také jet,ale v červnu chce rodina do Sharmu. V zimě bych taky letěla do hezkého počasí a ještě hezčí zelené zahrady,ale návrat domu bych nezvládla tim jaké by tu bylo chmurno. Já teda byla na snídani za celou dobu asi jen 3x,když nám nikdo neřekl,že na snídani můžeme jít,tak se nešlo a vždy to bylo po papírování na recepci a to jsem byla v neljevnějším a méně hvězdičkovým hotelu Aurora Oriental a i tam bylo fajn.Pak už jen vyšší počet hvězd.Éno,jaký tam byl korál? Je barevný? Brayka je sice fajn jak píše Drahlínek,ale letos oproti lonsku bylo zhoršení. Bejkinko,platit za hranolky apod,to se asi někdo zbláznil,takže sem poletíte před vánoci? Petra

Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 10:25 77.78.89.***
Re:  

Drahlínku, dávám všechny moje čtyři palce nahoru, díky! éňa @};--.

• bejki
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 10:22 77.78.89.***
Re:  

Táňa- špatně jsem se vyjádřil k té snídani hned po příjezdu na hotel. Hodně roků zpátky nepamatuji, že by hotel nabídl snídani hned, my, co už máme trošku zkušeností jsme všude šli na snídani po oficialitách na recepci, přesto, že nám často říkali, že AI začíná obědem a na snídani není nárok(za dolárky ano). Nikdo nás nikdy od snídaně nevyhodil. To jen naše zkušenost a že jsme nebyli nikdy v levných hotelech s bůhví jakým servisem. A nikdy nebudu tvrdit, že pěkná čtyřka nemůže být lepší(hezčí, sympatičtější) než některá drahá nafoukaná pětka. Zdravím všechny 0rbioňáky, éňa @};--.

• Anonym (2)
  • bejki
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 10:12 176.98.110.***
Re:  

Pro Éňu a všechny ostatní pozitivně naladěné na cestu do Fantazie. Krásné na našich posledních diskuzích je to, že se spolu shodneme na všem a bude to i třeba tím, že já byl na hotelu 13. - 21.10., takže jsme chodili kolem sebe a vůbec o tom nevěděli, takže dodatečně zdravím.
Nemám moc rád tyhle "sociální diskuze" a vždy se snažím být věcný a stručný, abych tím snad někomu pomohl, protože jsem zrovna tak rád, když mohu čerpat od ostatních to podstatné, kterého je na těchto stránkách po létech čím dál tím méně !
Pro srovnání a mých zkušenostech uvádím, že znám hotely Utopia, Pensée, Aurora, Kahramana, Solaya a Lamaya Coraya, Brayka 1,2, Malikia, Kalimera a možná jsem na některý zapomněl. Jejich kvalita se v servisu mění a jediné co zůstává je moře a korál. Obecně platí, že čím lepší moře tím horší servis, ale v podstatě je vše pěkné. Snad nejvíce bych vyzdvihl právě Fantazii a Brayku - ale to je jen můj názor a nikomu nic nevnucuji.
Na závěr bych ještě rád uvedl, že se zásadně nevyjadřuji k primitivním tématům "Bezpečnost", atp. Snažme se předávat jen to zásadní, pomáhejme si a mějme se rádi.
Drahlínek

• bejki
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 08:33 77.242.95.***
Re:  

Jen na doplnění, snídaně hned po příjezdu do hotelu jsem měla v posledních letech pokaždé nebo jsem měla štěstí při výběru hotelu?Co se týká náramků v Kalawy také nebyly,označuje se s nimi také pokud máte soft all in.Z vašeho komentáře čiší spokojenost a radost z prožité dovolené a to je důležité.Moc to přeji všem,kteří se teprve chystají.Táňa

• bejki
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 07:54 77.78.89.***
Re:  

Táňo, díky za přivítání. Malinko Vás doplním, bazén(s křišťálově čistou vodou) je snad všude, kde nejsou nádherně udržované zahrady. Ta soustava vodních ploch je úžasná a vždy před večeří jsme schválně chodívali do jídelny(vnitřní nebo venkovní, obě nádherné) oklikou kolem bazénů a kochali se z vtipně umístěných můstků barevně osvícenou vodou. A na terase u vody před východem z lobby každý večer(cca 21,00) živě zpěvačka se svojí produkcí. Na konec mám důležitou zprávu pro všechny, co se do Fantazie chystají- první, co vám hotel nabídne je, že jdete nejdříve na snídani, pak teprve formality s přihlašovacími dokumenty a ubytováním. Tak to nám vyrazilo dech. A všichni hoteloví hosté jsou bez náramků(kromě Italů o které se stará po celý den společnost Bravo se skupinou jejich animátorů). Ti mají stanoviště blízko hlavního plážového baru(jeskyně), kde to od rána do večera aktivně a dunivě žije. A tam se starají o svoje hosty, označené hnědou páskou Bravo. Stojí taky navštívit amfiteátr při egyptském večeru(tuším každou středu), kde vám předvedou dervišové svoje famózní taneční umění. To jsme si nenechali ujít, jinak veškerá představení byla pro nás starší hodně pozdě, denně vždy až po 22. hodině. Bejki, při našem pobytu(8. až 19.10.byl hotel obsazen hodně a náš odhad 70% Italů, 20% Čechů a zbytek zbytek Evropy. Všem přeji hezký den a krásnou dovolenou ve Fantazii, éňa @};--.

• bejki
Neregistrovaný uživatel
22.10.2017 06:24 77.242.95.***
Re:  

Vítám vás doma Eňo a jsem ráda,že se vám i paní ve Fantazii líbilo.Pro Bejki:bazén je v tomto hotelu úžasný,žádné malé plivátko.Zdraví všechny Táňa

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu