A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Fantasia resort Hotel

24.07.2009 16:12:01 | Diten
Diten
Byl někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 14:38 77.78.89.***
Re: Fantazia resort Hotel  

Jardík- dobrá otázka, nevím ! Orbion vnímám spíš jako místo pro "pokec", Tripadvisor už jako místo, kam se pověsí to učesané shrnutí a hodnocení. Pouze a jen můj názor- a podle skóre na Tripadvisoru- Češi versus cizina, toho tam našinci moc nevěší. éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
28.06.2018 13:02 195.113.142.***

Dobrý den, tak nevím jestli jsem udělala dobře, ale na začátek září máme rezervaci do Shamsu :-) Moc se těším Dáša

Jardík 28.06.2018 12:59

Proč píšete recenze na TripAdvisor a ne sem,na Orbion?

Korálek 27.06.2018 20:16

Sentido už Italové opustili, je tam boží klídek... měli se údajně přestěhovat do Fantazie

Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 19:27 37.48.0.***

Je pravda;zr jsem v Sentidu byla dvakrat asi pred 7 lety,hotel se mi libi,ale me letos prisla strava vyborna a lepsi nez v Sentidu a vsude cisto,ale je to uz davno. Zrcite je hotel velmi prijemny,pamatuji si,ze se mi tam libila plaz :-). Petra

Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 18:47 194.213.41.***

Sentido oriental dream v Marse má také Italy, hotel je velmi podobný Fantazii.

Ale je službami, stravou a s ostatním opravdu mnohem lepší. V obou hotelech jsem byla (v sentidu několikrát), čili mohu objektivně posoudit.

Podmořský život lze hodnotit pozitivně. Je tam hodně fauny v pravé laguně.

Sentido je takové čistější, srdečnější a jídlo mnohem chutnější.

Ve Fantazii bylo dovoleno kouřit !! na baru v bazénu a ne každý dbal na to, aby cigareta byla v popelníku. Byli tam i tací, co klidně povídali s cigárem v ruce otočený zády k baru. Občas se tam ve vodě potkal popel.

Za mne vede Sentido před Fantazií jednoznačně.

• Anonym (1)
  • Korálek
Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 18:28 194.213.41.***

Bydleli jsme 4140, hrabal se mi ve věcech zcela jistě, jelikož nás den před odjezdem odchytil manager a řekl, že pokojský viděl ve věcech čaj.
Čaje prý můžeme vypít kolik chcem, ale s sebou ne. Odpověděla jsem mu, že to mám na odlet ráno (mátový).

Proč jsem si jistá : Čaj jsem měla v otevřené taštičce v šuplíku ve skříni, která byla zavřená , stejně jako ten šuplík. Čili musel otevřít skříň, stejně musel otevřít ten první šuplík. >:) >:) >:)

Už jsem to neřešila, už se tam nevrátím a v noci byl odlet. Ale být tam ještě jeden den, tak by byl mazec, nenechala bych to tak být. >:) >:) >:)

Je pravda, že dotyčný moc úklidu nedal a tak nic nikdy nedostal.

Recenzi na trip vložím o víkendu....

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 10:34 37.48.0.***

Tak ja mezi temito tremi hoely moc neporadim, z techto tri jsem byla jen ve Fantazii. Na plaz je par schodu nebo kopecek,tak na ty nohy nevim. A co zkusit Sentido v Marse? Tam nejsou schody. Kazdopadne dobre vyberte :-).

Bejkinko tak na jaro se muzeme zkusit domluvit ;-). Petra

Dagouš 27.06.2018 10:31

Díky eňo a nazdar Ireno. No jsem po a před operací, ale zatím schody zvládám, tak to asi opravdu vyhraje Fantazie. Arabasku trochu znám - byla jsem vedle v Prima Life.Musím chytit volný termín v posledním srpnovém týdnua to toho už moc není. Ještě mrknu na ten Schams. Baron v Sharmu má neskutečné ceny. Přihlašování mě kupodivu funguje.

Neregistrovaný uživatel
27.06.2018 10:08 46.33.96.***

Dagouš,úžasné moře,nej...šnorchl a ani jeden schod má hotel Shams Alam,byli jsme na podzim.Někdo reptal na jídlo,že je malý výběr a nic moc,ale my jsme byli spokojeni,nejsme nároční.Jezdíme za mořem a to nemělo chybu,šnorchl "přímo z lehátka",jak se zmiňuje éňa @};--.Jednopatrové vilky,my byli v přízemí,pokud si požádáš že nechceš patro.Všechny pokoje mají výhled na moře.Hotel malý,jen tam nejsou žádné animační programy,aspoň za nás nebyly,ale to nám právě vyhovovalo.Večer se sedí u baru mezi jídelnou a recepcí.Chtěla jsem Ti napsat SZ,ale už se tady nepřihlašuju,ukazuje mi to,že si mám změnit heslo a už tady na to prdím.Byly jsme spolu před pár lety v Utopii :-).Do Fantazie jedeme v říjnu,jen ten šnorchl tam není prý nic moc.Jo a v Shams Alamu se můžeš koupat i za větrného počasí,žádné molo ani vlajka.
I(re)na

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu