A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Fantasia resort Hotel

24.07.2009 16:12:01 | Diten
Diten
Byl někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 15:30 194.228.59.***
Re: Riema  

Ja uz psala,ze zde je slabsi snrchl napr.oproti Gorgonii,ale ja zde nebyla zklamana. Po leve strane z mola koraly i barevny. Sentido je treba horsi. Petra

patrik 30.09.2018 15:14

Potvrdzujem Fantazia neskutočne slabý šnorchel, skorož iadny život v mori, koraly šedá spúšť,po 3 dňoch všetko známe >:) hotel, sluźby, strava top... avšak kvôli podmorskému životu sem už nie.

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 15:04 194.213.41.***

ano fén je v koupelně

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 15:03 194.213.41.***

Ve Fantazii uvidíte tak 5 ryb a mrtvé korály, od loňska hodně ryb migrovalo..není tam skoro nic..bída.....na šnorchl si chválí shams alam

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 14:25 46.33.96.***

Prosím,je ve Fantazii na pokojích fén?Díky.

Neregistrovaný uživatel
29.09.2018 22:34 196.150.8.***

Tak už se připravujeme na odlet z Egypta. To Vám letos byla taškařice. Někteří se o změně dozvěděli až na letišti v Marse. Týklalo se to co já vím odletů od soboty do středy. Nechápu, že když to věděli už v sobotu, nám zavolali až v úterý cca 5 hod. před odletem. Nabídli pouze Akassi nebo Utopii a Pensse. To už nic nenaděláte, s dovolenou nemůžete hnout. Vše zabaleno a připraveno.Co zbývalo dali jsme Akassi. Pro dva seniory pecka. Co vám budu povídat. Naše touha nebyla řádit na tobogánech a v divoké řece, místo kochat se rybkama v moři. Proti hotelu nic nemám, ale je pro jinou věkovou generaci. Když jsme 4 dny nemohli na reef kvůli červene vlajce a ta umělá laguna nás nebavila, požádali jsme o změnu hotelu a přestěhováni do Fantazie.Světe div se...... prý vše obsazeno a jediná volba byla. Opět Utopia. To je totiž cca 10 min autem od Akassie.Co vím Akassi takto opustli ještě další 3 páry.Jako komenzaci nám dali výlet dle vlastního výběru. My dali Luxor. V Utopii je kakt krásný podmořský svět, to jsme si užili proto taky do Egypta jezdíme, ale te to hotel má již svou slávu za sebou. Výběr stravy omezený, ale chutný. Personál příjemný, ale už tento hotel asi nenavštívíme. Raději připlatíme a vybíráme hotely, kde se snoubí možnost šnorchlu, dobrá strava a atmosféra. např. Gorgonia 4x, Kalawy, Arabessa, Sentido a další v Sharmu. Musíme pomalu hledat kam příští rok, ale pravdědobně poletíme od Eximu, i když Blue Style má asi lepší hotely a ta Fantazia mě láká.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 16:48 46.33.96.***

Já to taky tak pochopila,že se stěhují doFantazie.Utopie sice nenní na úrovni Fantazie,ale nám se tam líbilo,byli jsme opakovaně.Šnorchl se jim bude určitě líbit,horší nám ve Fantazii,tam prý nic moc.Pokud nás tedy nestrčí také někam jinam.

Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 16:31 37.48.41.***

přeci Utopie není na úrovni Fantazie...!!!!

Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 14:07 194.228.59.***

Tak to jsem to spatne pochopila,myslela jsem,ze nakonec pujdete do te Fantazie,ale Utopie na more je dobra volba dle toho co jsem na ni cetla. Me se to taky zda cele divne,zaplatite v listopadu a oni tohle? Nechce se mi verit,ze by tam bylo tak plno,ale cestovka chybu beprizna. Mozna by stalo za to napsat email do Fantazie a zeptat se na to. A mate recht,nenervujte se a uzivejte kazdou klidnou chvilku,jen to stehovani taky neni zrovna prijemna zalezitost. Petra

Neregistrovaný uživatel
23.09.2018 14:03 46.33.96.***

My máme zaplaceno od ledna,jedeme 3 páry,tak to by byl průser. =-O

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu