A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Fantasia resort Hotel

24.07.2009 16:12:01 | Diten
Diten
Byl někdo v tomto hotelu?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 22:57 194.228.11.***

Taky kvuli Tv neletame,ale tak pred spanim proc by si to clovek nepustil ze ;-). Petra

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 22:21 77.78.89.***
Re:  

Petra- a já si počkám, jestli egyptští inženýři naladili tv Nova, jak nám sliboval šéf.. I když do Egypta nelétáme kvůli koukání na tv, bejki, já si počkám, zvědavý éňa @};--

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 20:14 194.228.11.***
Re:  

Tak to se tu jeste setkame. Tesim se az napises jak se ti tam libi :-). Petra

bejki 22.04.2018 19:22
bejki 22.04.2018 19:21
Re:  

Petulko,od 12-20,5. (((clap))) 8-) už se tam vidím O:-) pokud bude ok WiFi,budu psát o sto šest, vždyť už mě znáš ;-)

Neregistrovaný uživatel
22.04.2018 12:46 194.228.11.***

Bejkinko za jak dlouho to mas? A kdy se vracite? Ja jen jestli se tady jeste setkame nez odletim ja :-). Petra @};--

Korálek 22.04.2018 11:52
Re: Fantasia resort Hotel  

Ja snad budu neverna nasemu nejmenovanemu ;-) hotelu a pojedu se taky do Fantazie podivat, jak se to tam za tech 8 let zmenilo...ta posledni recenze na TripAdvisoru me silne nahlodala. Kdopak ji tak krasne a vystizne napsal (((clap))) :-) (((clap))) ?

bejki 21.04.2018 22:38

No tak to je úžasný, já snad i konečně přiberu,jak to čtu, už se mi sliny sbíhají :-) děkuji éňo @};-- za info :-*Ježíšky, už to máme za pár, začínám bláznit,já už snad začnu balit.A sestra si odveze mamču týden před naší dovčou,tak budu mít na vše klid,bez nervů, jupí O:-)

Neregistrovaný uživatel
21.04.2018 18:32 77.78.89.***

bejki- to poznáte až tam, že Fantazia je vyloženě italský hotel. A "pásta" je v poledne a večer vidět všude a Italové snad nic jiného nejedí. A večerní venkovní grilování je jen před hl. jídelnou, když jdete dovnitř vlevo. A jednou týdně tam visí na stojanu obrovská ryba(tuňák nebo mečoun), kuchař odkrajuje filetky a grilují je. Kromě dalších aspoň dvou jídel na grilu. Asi vše, éňa @};--.
P.S. Vlastně i vpravo před vchodem do jídelny se večer něco děje- jednou pečou pizzu, jednou se točí gyros, jednou sladké smažení, jednou tam dělali mořské plody atd.

• bejki
bejki 21.04.2018 17:41

éňo @};--, já myslela,jestli se poblíž bazénu večer třeba negriluje ;-)No jídlo bych tam pochopitelně netáhla :-D.A víte, že jsem si v Egyptě nikdy špagety nedala?Letos napravím, mají to asi jako všude, že?Kdo co tam chce dát.Když já jsem ta polivková, tvarohová, rybí a ta slaná nakládaná zelenina,ta dělá dobře na žaludek,pak nejsou žádné zažívací problémy.Tu tam určo maj :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu