A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

faraonova pomsta

13.05.2007 17:53:19 | zu.ju
zu.ju
Jaké máte zkušenosti s faraonovou pomstou? Jak se proti ni ochránit, aby nepřišla. Je to tak hrozné jak se říká, že ji dostane každý? Když ji dostanu, co udělat, aby co nejrychleji odešla.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 21:48 185.185.128.***
Re: střevní potíže  

To opravdu není o štěstí a zažívání, ale o ROZUMU :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 20:43 94.112.191.***

Kupovala jsem běžně dostupná probiotika co mi doporučili v lékarně a od obvoďačky si nechat napsat ercefuryl, kdyby už něco začínalo - hned vzít. Samozřejmostí byl panák slivovice před snídaní a pít jenom balenou vodu i si s ní čistit zuby. Jinak jsem jedla a pila všechno, ale všeho s mírou. Ono je jasný, že když plácáte do sebe pátý přes devátý, do toho na sluníčku kde je padesát stupňů pět litrů extra ledovýho nápoje - že vám bude blbě a ani se nemusí jednat o faraona. Mě se to teda vyhlo obloukem, ale vím že spousta lidí co s námi jela na zájezd měla teda docela problémy. Na druhou stranu mám kamarádku co jezdí do Egypta snad deset let a nikdy nic. Je to i tom jaký máte zažívání a samozřejmě i trochu o štěstí. 8-)

Neregistrovaný uživatel
02.11.2017 11:40 109.81.211.***

Děkuji :-) poptám v lékárně, vyzkouším.

Kimi 01.11.2017 13:02

Drive se jmenoval Biopron Travel, ted tusim Biopron forte, je to na ty cestovni prujmy (zmena stravy, teploty, prostredi), neni to vzdy faraon. U toho jsou krece i teploty a tezsi prujmy. Je pravda, ze co pouzivame probiotika pred cestou a behem pobytu, tak se nam faraon vyhyba...taky je dobre papat jejich bily jogurt, je zivy, nejdriv jsem k nemu v te velke mise nemela duveru, ale davam si trosku kazdou snidani a je moc dobry:) Preji krasnou dovolenou!

Neregistrovaný uživatel
01.11.2017 11:43 109.81.211.***
střevní potíže  

Zdravím, užíváte někdo před cestou do Egypta probiotika? Máte s některými dobrou zkušenost, můžete doporučit? Rádi bychom střeva připravili na jinou stravu a jiné teploty, než jsou aktuálně u nás =-O

Korálek 16.09.2017 15:32
Re:  

V krabce za 3 dolary jsme meli 24tbl Antinalu. Zakoupeno letos s Sharmu u mesity...

Neregistrovaný uživatel
16.09.2017 15:09 37.48.40.***

Vubec si nepamatuji,ze by v Marse na letisti byla lekarna. Kdysi v Gorgonii mela jedna pani potize a nemela zadne leky,sla za lekarnikem a ten ji pry prodal plato Antinalu za 20 Euro. Jinak letos na vylete v Sharmu presneji v Sohu stala krabicka 3 dolary. Petra

Aathena 16.09.2017 14:17
Re: Faraonova pomsta - 100% řešení  

teda ještě upřesňuji - vejce a ryby můžou souviset se salmonelou - na tu už jsem doporučovala pelyněk návod viz níže v diskuzi.

• Anonym (1)
Aathena 16.09.2017 14:17

teda ještě upřesňuji - vejce a ryby můžou souviset se salmonelou - na tu už jsem doporučovala pelyněk návod viz níže v diskuzi.

Aathena 16.09.2017 13:59

V hotelové lékárně stojí obvykle 4 - 16 USD, my koupili v Dahabu ve městě za 1,5 USD. Na letišti v Marsa Alam je prý lékárna, tak je dobré preventivně koupit Antinal hned, na letišti v Sharm el Sheikh žádná lékárna není. Tablet je 12 a dávkování je při problémech 4 tablety denně. Podle zkušeností zdravotníka 20 let cestujícího do Egypta nemá smysl brát preventivně, ale hned při prvních příznacích. Účinky lnice jsou rychlejší než Antinal, zejména, když člověk vypije čaj hned při prvním náznaku, tak průjem ani nepřijde.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu