A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Gemma resort nebo Fantazia resor?

17.07.2017 11:30:15 | Lucie147
Lucie147
Dobrý den, chtěli by jsme s přítelem letět do jednoho z těchto hotelů. Jenže po přečtení recenzí mám obavy jak tam vypadá moře. Byli jste zde někdo a můžete mi poradit kam raději jet? Četla jsem, že u Gemmy musíte za korály alespoň 600 metrů což nevím zda bych uplavala. A že i tak tam ty korály nejsou nic extra. Pro nás je hlavní šnorchlování. můžete tedy poradit který hotel je lepší a jak to moře tam vypadá? Popřípadě kam jinam? Moc děkuji za rychlé odpovědi :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.07.2017 15:34 109.81.211.***
Re: Šnorchlování v Marsa Alam  

V Gemě jsme nebyli ve Fantazii ano. Podle recenzí z Gemy bych spíše volila Fantazii - šnorchl z mola i v laguně hned od břehu. Aurora Oriental, Pensee taky pěkný šnorchl, Fayrouz rovněž - více možností. Doporučuji pročíst diskuze i recenze.

Vjera 17.07.2017 14:37
Šnorchlování v Marsa Alam  

V žádném z těchto hotelů jsem nebyla, z toho, co jsem kde četla, bych řekla, že na šnorchl je Fantazia lepší. Doporučuji pročíst si diskuze U jaké hotelu v Marse nejlepší šnorchlování? či Nejlepší místa pro šnorchlování, diskuze, seznam. Z mé zkušenosti je moc pěkný šnorchl u hotelu Aurora (ex. Oriental), a to za každého počasí (zátoka) a i pro začátečníky. Pak Gorgonia, tam již záleží i na počasí, není v zátoce. Ocení více dobří plavci-šnorchlisté. Přeji šťastnou ruku při výběru :-)

Lucie147 17.07.2017 11:30
Gemma resort nebo Fantazia resor?  

Dobrý den, chtěli by jsme s přítelem letět do jednoho z těchto hotelů. Jenže po přečtení recenzí mám obavy jak tam vypadá moře. Byli jste zde někdo a můžete mi poradit kam raději jet? Četla jsem, že u Gemmy musíte za korály alespoň 600 metrů což nevím zda bych uplavala. A že i tak tam ty korály nejsou nic extra. Pro nás je hlavní šnorchlování. můžete tedy poradit který hotel je lepší a jak to moře tam vypadá? Popřípadě kam jinam? Moc děkuji za rychlé odpovědi :)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu