A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

hotel fort arabesque resort Makadi

15.04.2013 10:42:17 | majka2111
majka2111
Byl už někdo v tomto hotelu v Makadi? Uvažuji o tomto hotelu, nebo o Sunrise Select Royal Makadi. Byla jsem v Egyptu jednou, a to v r. 2004 v Makadi Club.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
15.10.2018 21:22 194.228.59.***
Re: Arabeska  

Jo humor musi byt a myslim,ze se tolik nestalo. Petra

Neregistrovaný uživatel
15.10.2018 19:11 46.33.96.***

no jo,tak pardón,ale nejsem tu jediná a o Arabesce se tam taky zmiňuju ;-)

Neregistrovaný uživatel
15.10.2018 18:22 95.102.152.***

Téma je Arabeska a vy veselo osierate Fantáziu...fakt humor :-D

Neregistrovaný uživatel
15.10.2018 17:47 194.228.59.***

Koukam,ze co clovek to jiny nazor. Ja si na cistotu v lete nemohla ztezovat. Pokoj uklizeny jako nikde,stale ciste povleceno,otisk na sklenicce jsem neobjevila. Je pravda;ze v plazovem baru jsem na jidle byla 2x a nepocitila jsem nic spatneho a ze jsem na spinave nadobi hakliva. Ona taky zalezi kdo zrovna uklizi,vari apod. Pamatuji si,ze jsem pri druhe navsteve Brayky byla zklamana z cistoty,talire spinave,nejvice zespodu,sklenicky,na pokoji spinave zaclony,upatlane dvere. Vse je tak nejak o stesti na koho zrovna narazite.
Petra

Neregistrovaný uživatel
15.10.2018 15:25 46.33.96.***

No,já bych s tím čišením čistoty ve Fantazii byla opatrnější,v hotelové jídelně v pořádku,snad jen to některé pečivo položené na holém mramoru,to mi moc hygienické nepřipadlo,ale oběd v jeskyni na pláži dost děs a běs.Tady bych hotelu hvězdičku ubrala.Na lžících,kterými se nabírá jídlo a jsou volně na talířích sedělo neustále hejno ptáků a vyzobávali zbytky,snad se jim tam nepodařilo i něco utrousit.Zapatlané hadrové ubrousky přes zákusky,které mělo přes půl pláže v rukou,každý se do nich trochu otřel a snažil se s ním zase přikrýt zbývající zákusky na tácku a dost často se nám stávalo,že nám přinesli pití a na skleničkách byly otisklé rty po majiteli skleničky před náma.S ničím takovým jsme se nesetkali ani ve 4* hotelu.Taky nám vadilo,že barmani házeli do pití led a kousky citronu holýma rukama...
Uřvaný italský národ nejraději klevetil v počtu nejméně 10-15 lidí u vstupu do laguny,takže buď je loktem odstrčit,na slušné požádání nereagují,protože vás nevnímají a neslyší.Moře nádherné,šnorchl slabší,ale zase zklamání určitě také ne,byla i želva,rybiček dost.Hotel moc hezký,na nás dost velký a hlučný,do jedné někdy i půl 2.do noci jsme nemohli spát kvůli diskotéce.Klima hlučná,takže jsme si mohli vybrat.Buď hlučnou klimu,nebo diskotéku.Určitě jsem ráda,že jsme ve Fantazii byli,ale asi bych se nevrátila.Arabeska se mi líbila asi víc,ale uplně nejlepší byl Shams.

Neregistrovaný uživatel
11.10.2018 19:17 77.78.89.***

bejki- spíš pro Danu, ale- odskočili jsme si letos na podzim po pauze do Turecka a teď zase na egypt. Orbion. Trumfuji bejki- my 2x Arabeska a 2x Fantazie. Naše mínění- nerozhodně. Ale s tou stravou se přikláním k bejki. Jenom ten vstup do hlavní jídelny ve Fantazii(kam vás hned naženou na snídani, jen se objevíte ráno v hotelu, pak teprve formality a doklady) je úchvatný. My si poprvé připadali jako na svatební hostině nějakého šejka- vše ve sněhově bílém povlečení(prostření), paráda. To v Arabesce(2x západní křídlo) jsme si připadali jako ve větší závodce- i když strava výborná. Toť vše, ať se vám všem dovolená vydaří. A od teď už budu zase číst Orbion o Egyptě- éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
11.10.2018 12:46 31.10.62.***

Děkuji za odpovědi. Manžel patří mezi ty, kteří na dovolené upřednostňuji dobré jídlo :-D Tak nás snad Fantazie nezklame. Zdravím Dana :-)

bejki 09.10.2018 22:36

Ahojky ;-), ano Peťulí, už dávám svůj názor :-)2x Arabeska,1x Fantazie a za mě určitě větší výběr a chuťově jídlo Fantazie.Vubec stolování ve Fantazii určitě lepší,vše čišelo čistotou, vše v bílém.Ale zase v Arabesce byly gril.velké krevety (jednou v západním křídle,vyborne a hodně ;-) ve Fantazii ani jednou.Gastronomie určitě lepší Fantazie

Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 20:34 194.228.59.***

Me se letos v cervenci ve Fantazii libilo moc. Jidla bylo plno;mekke hovezi maso jako jsem nikdy v Egypte nezazila. Snidane jsou stale stejne,ale je tolik jidla na vyber,vecere ruznorode. Urvany Italove jsou pri animacich na plazi u vstupu do more z plaze,jsou tam i klidove zony v dobe ruchu. More z mola pro me vylozene zklamanim nebylo. V Arabesce jsem nebyla,ale tyto dva hotely by tady mohla posoudit Bejkinka,Arabeska je jeji srdcovka :-). Petra

Neregistrovaný uživatel
09.10.2018 19:15 194.213.41.***

V Kalawy jsem byl již po 8. Ve Fantazii letos. Fantazia dle mého pohledu : hotel ok, plno uřvaných a bezohledných italů, jídlo stále dokola a lepší průměr, moře bez života u pláže...pár ryb a mrtvé korály. Za lepším musíte plavat daleko.
Fantazie žádné terno tedy.... :-\

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu