A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

hotel fort arabesque resort Makadi

15.04.2013 10:42:17 | majka2111
majka2111
Byl už někdo v tomto hotelu v Makadi? Uvažuji o tomto hotelu, nebo o Sunrise Select Royal Makadi. Byla jsem v Egyptu jednou, a to v r. 2004 v Makadi Club.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 19:45 109.81.209.***
Re: Re : Arabeska  

Ara a éňa i ostatní děkuju vám. :-)) Já taky myslím, že to bude v pohodě. Ostatně mi ani nic jiného nezbývá. Máme zaplaceno a těšíme se ;-). Jedeme 18.8., tak se ještě chvilku těšit budem. Ara - vy jste dostali snídani při příjezdu, nebo s ní spíš nemáme počítat? Jiřina

Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 08:53 77.48.29.***
Re : Arabeska  

Jiřina nebojte se my jsme byli letos v červnu a všechno v pořádku .
Ubytování pěkné všude čisťoučko , jídla velký výběr a všechno dobré
žádné střevní problémy pití balené ve všech barech , s obsluhou v barech ani
v jídelně jsme nikdy neměli problém .Pláž a moře bezkonkurenční .
Určitě budete spokojeni .Přeji pěknou dovolenou Ara.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 07:04 77.78.89.***
Re: Arabeska  

Jiřina- uf ! Jedeme dál. Já taky, když se rozhoduji kam, vyhledávám co nejvíc recenze. A dám hodně na Němce(jsou to dost kritičtí šťouralové) na portálu holidaycheck.de, teď tam jsou z 20ti čerstvých jen dvě špatné recenze. Čili spokojenost. A za našeho posledního pobytu(duben 2017) byly všechny nápoje v plechu nebo ve skle. Jak v samoobslužném bárku na konci pláže pod západním křídlem, tak i v hlavním plážovém baru. My bydleli podvakrát v západním křídle, tak jsme ani jinam nechodili. Počkejte si ale na nějaký čerstvý příspěvek. Kdy frčíte? éňa @};--.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2018 06:00 109.81.209.***

Jé né, mě se to nedotklo, proto ty smajlíci, spíš malinko překvapilo ;-) . Ale nechme už toho. Četli jste poslední recenzi na Tripadvisoru? Docela hrůza.Paní píše, že hotel změnil majitele. Doufám, že Arabeska nedopadne jako třeba Al nabila nebo Tia heights =-O . Ale tak třeba měli jen smůlu. Ještě bych se ráda zeptala, ty nápoje v plechovkách mají ve všech barech, nebo jen v tom samoobslužném? Jiřina

Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 13:04 86.49.187.***

Jiřina-né né né- moje příspěvky vždycky byly spíš do legrace a Vás se to asi dotklo. Arabesku nikdo nebrání, těm, co se tam líbilo(nám taky) vadí, že teď ck přitvrdily, proto kritika. Služby- běžný egyptský standart, ale oblibu Arabesky dělá bezkonkurenční pláž na Makadi. Že má Makadina skvělé služby je Vaše zkušenost, proto jste to prezentovala, OK. Že má ale horší pláž je taky pravda. Takže se nebudeme vzájemně odstřelovat a budeme si pomáhat. Od toho je Orbion, zdravím, éňa @};--.

• Korálek
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
19.07.2018 08:09 109.81.209.***

éňa - aha, no já jen maličko nechápu, proč ze mě musí někdo něco mačkat pod palbou ;-) .Možná by stačilo se normálně zeptat. Moje chyba byla, že jsem tady pochválila jiný hotel :-[ . Proti Arabesce jsem neřekla ani slovo, ani jsem nemohla, nikdy jsem tam nebyla. A přesto jste se tu na mě slétli jak sršně. Já se do Arabesky moc těším, jen mě malinko vyděsila bejki, když napsala, že služby neodpovídají ceně. Už to vysvětlila, mě se ulevilo, a těším se dál. To je všechno. :-) Jiřina

Neregistrovaný uživatel
18.07.2018 22:32 77.78.89.***

Jiřina- Jiřinko, a votom to je! Pod palbou jsme z Vás vymáčkli, že v Makadině jsou skvělé služby. A to je pro ty, co se tam chystají dobrá zpráva. A to je ten náš milovaný(a někdy proklínaný) Orbion. Tak to má být, éňa @};--.

• bejki
Neregistrovaný uživatel
18.07.2018 19:36 109.81.209.***

Jejej vy jste se tu do mě pustili :-) . Psala jsem o službách. A ty jsou v Makadině opravdu skvělé.Je to krásný menší hotel. K pláži jsme to měli jen přes promenádu, ale je pravda, že pláž je tam nahuštěná, ale jsou tam větrolamy, takže jakýs takýs pocit soukromí tam je. Ráda věřím, že u Arabesky je pláž hezčí a už se na ní těším. Ale já nejsem typ, který leží celý den jen u moře 8-) , proto mě zajímá i hotel. Jiřina

Neregistrovaný uživatel
18.07.2018 16:25 77.242.95.***

tak je to s pláží i v Kalawy,špičkový hotel,ale slunečníky jsou tak namačkány u sebe,že povytáhnout lehátko bokem,aby na vás trochu svítilo sluníčko,je v celku nemožné.Táňa

Neregistrovaný uživatel
18.07.2018 16:17 46.33.96.***

Jak píše éňa @};--,my jsme to procházeli také celé kolem Sunrisu až na "konečnou"a pláže totální hrůza.U jednoho hotelu bylo tak málo místa na lehátka,že ani nebyla otočená směrem k moři,ale bokem.Téměř u všech hotelů se slunečníky dotýkaly,takže jim na pláž nezasvítilo slunko za celý den.Prostě hlava na hlavě a soukromí absolutně žádné.Do takových hotelů můžou jezdit jenom ti,co jsou jen u bazénů.Nevím jak rozmazlují v Makadině,my jezdíme jen za mořem a pláží,stačí mi čisto a neumřít hladem a žízní,bazén nepotřebujeme.Ale každý máme jiný vkus,ale Arabeska je Arabeska,na Makadi nikam jinam. :-)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu