A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

hotel jasmine

23.03.2007 10:59:48 | zuz
Ahojky,28.4.odlétám s rodinou do Egypta.Letíme od TOMI TOUR do hotelu Jasmine.Hledala jsem recenzi na tento hotel, ale bohužel.Prosím o nějaké informace, kdo jste v hotelu již byl.Děkuji. :-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Spider 23.03.2007 12:26
RE: hotel jasmine  

Pro Zuz-četl jsem na německých stránkach,že hotel je to pěkný.Solidně zařízený,kousek korály a podmořsky život.Jídlo absolutně bez problémů,denně uklizeno,lednička ,trezor zadarmo,minizoo pro děti,hotelový vláček apod.Dávají tomu 4*.Možnost využívaní služeb AI i v hotelech Aladin a Alibaba.My tam letíme 8.5 Těšíme se moc.

• Anonym (1)
admin2 23.03.2007 11:29
RE: hotel jasmine  

Ahoj, recenzi tu zatím nemáme, ale určitě se objeví :-) Nebo až přijedeš, tak můžeš pomoct a recenzi napsat :-)

Diskuse o Jasmine Village už tu nějaká byla, zkus přečíst tady:

http://www.doegypta.cz/diskuse/jasminne-village-130/

zuz
23.03.2007 10:59 89.102.188.***
hotel jasmine  

Ahojky,28.4.odlétám s rodinou do Egypta.Letíme od TOMI TOUR do hotelu Jasmine.Hledala jsem recenzi na tento hotel, ale bohužel.Prosím o nějaké informace, kdo jste v hotelu již byl.Děkuji. :-)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu