A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Sol y Mar Solaya v Marsa Alam

20.09.2012 10:16:50 | Jana22
Jana22
Má niekto osobné skúsenosti s plážou pred týmto hotelom v zálive Coraya bay? V popise je uvedený pozvoľný vstup do mora cca 100 m. Niekto v recenziách píše, že treba obuv, niekto, že nie. Podľa fotiek je situácia pri prílive a odlive dosť odlišná. Dá sa tu aj zaplávať, alebo je to len koralové podložie s vodou po kolená?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jana22 09.04.2018 22:04
Re: Jaz Solaya  

Pár fotiek na molo v Coraya bay. Žiadny nával ani rad. Prvý júlový týždeň 2017.

Neregistrovaný uživatel
02.02.2018 16:00 62.197.197.***

Medzi Solayou a aquaparkom bola vlani stavba. Môže byť, že izby so zľavou majú výhľad práve tam.

Neregistrovaný uživatel
29.01.2018 18:57 90.177.51.***
Jaz Solaya  

Zdar, cestovka BS mi nabízí v Solaye Promo pokoj za dobrou cenu a tvrdí, že je to vlastně normální pokoj, jen se slevou. Máte někdo s Promo pokojem v tomhle hotelu zkušenost? Nevím, jestli do toho jít ,abych nebydlel ve sklepě.

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 07:55 46.33.96.***

Také upřednostňujeme moře před jídlem,nemusí být hory jídla,ale třeba na Malikii jsou recenze poslední dobou hrozné,jídlo staré,v jídelně sama špína,všichni střevní problémy..to už mi vadí.Zajímavé je,že další recenzent ze stejného data píše,že jídlo vynikající a všude čisto a krásný areál.Ale recenzí,kde se píše o špíně a nepořádku je dost.Solaya by mě vyhovovala,kdyby tam nebylo těch 100 metrů mělčiny než si člověk zaplave.
Sharm asi nelétá z Brna,ani nelétá na 10 nocí,nebo jsem aspoň nenašla.Brno kousek,Praha 300 km.Ale děkuji všem za rady.

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 06:13 195.113.135.***

178.41.93.....Solayu s Utopií jsem nesrovnávala jen paní poradila kam za nádherným šnorchlem a menším hotelem....já třeba upřednostním vždycky hezké moře a šnorchl před nějakým honosným výběrem jídla a pití ;-)

Jana22 22.01.2018 22:46

Ešte pár fotiek koralu pri Lamayi a Solayi. :-)

Jana22 22.01.2018 22:32

Bola som v susednej Lamaji v júli a nával na mole nebol nikdy. Mne sa korál páčil a vzdialenosti mi neprišli vôbec veľké. Kto preferuje blízko korál, mal by ísť do Sharmu. :-)

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 22:03 46.33.96.***

Ano,molo je přímo na ref,ale z pláže od Solaye je 300m.Jsme rádi často v moři a chodit pořád tak daleko si třeba jen zaplavat,když bude odliv a i když nebude,tak z pláže se jde až 100 m než se dá plavat.Taky bude u mola asi dost nával,když tam budou chodit další 3 vedlejší hotely.No,asi to bude tím,že jsme zmlsaní z hotelů bez mol.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 20:16 90.177.51.***

To jsme na tom stejně. Už měsíc vybírám. Loni v Brayce to bylo super, ale chci zkusit něco jiného a poznat i jiný korál. V Brayce se jde při odlivu taky poměrně daleko do hloubky. Krásné korály jsou pak ještě docela
daleko na plavání. Solaya má molo přímo na reef, tak to na šnorch bude snad OK.

Neregistrovaný uživatel
22.01.2018 17:37 46.33.96.***

Díky za rady,v Utopii jsme byli už 2x.Dále v Shams Alam.Utopie se nám moc líbila,kvůli moři bych tomuto hotelu dala přednost i před hotelem Solaya.To stejné Shams Alam,tam to také nemělo chybu.Ale chce to změnu.Fantazia se nám moc líbí,ale šnorchl po Utopi a Shamsu prý nic moc a potom když by se nedalo z mola,tak nevím jak dalece se dá dobře plavat v laguně a jaký je do ní vstup z pláže.Je prý celkem malá,co jsem se dočetla,tak pokud se celá pláž bude koupat jen v laguně,tak to musí být asi hlava na hlavě.Škoda že Solaya má tak daleko jen mělčinu a ještě dost velký odliv.No nic,jdu vybírat a číst recenze.Ale všem Vám děkuji.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu