A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Sol y Mar Solaya v Marsa Alam

20.09.2012 09:16:50 | Jana22
Jana22
Má niekto osobné skúsenosti s plážou pred týmto hotelom v zálive Coraya bay? V popise je uvedený pozvoľný vstup do mora cca 100 m. Niekto v recenziách píše, že treba obuv, niekto, že nie. Podľa fotiek je situácia pri prílive a odlive dosť odlišná. Dá sa tu aj zaplávať, alebo je to len koralové podložie s vodou po kolená?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.01.2018 08:55 90.177.51.***
Re: Bazény  

Děkuji za info. Do hotelu napíšu, ale stejně mi předpokládám napíšou, že to provoz hotelu neovlivňuje. Proto sháním info přímo od hostů.
Myslíte tedy, že nám to nezkazí dovču? Dá se lepší pokoj vyřešit až tam všimným do pasu?

Neregistrovaný uživatel
11.01.2018 08:24 192.109.140.***

Byli jsme v říjnu, bazény fungují normálně, jen probíhá výstavba nového bazénu a asi i restaurace,ale je to mezi hotelem a aquaparkem. Ubytovaní v pravé části, vidí na stavbu, trochu to ruší. Zkuste pokoj s výhledem na bazén(moře).My byli ubytovaní v patře nad vstupem, výhled na tenisový kurt. Vše bez problémů,můžeme doporučit. Určitě se ještě vrátíme.

Neregistrovaný uživatel
09.01.2018 23:27 95.105.145.***

Napíš mail priamo do hotela a spýtaj sa. Kontakt na webe nájdeš.

Neregistrovaný uživatel
09.01.2018 20:59 90.177.51.***
Bazény  

Nevíte někdo náhodou, jak to vypadá aktuálně s bazény v Jaz Solaye? Někde jsem četl, že jsou v rekonstrukci, tak jsem psal do Blue Style a přišla mi neurčitá odpověď, že se tam něco děje a že nevědí, jak dlouho to potrvá. Díky za info, sice jedeme za mořem, ale pro malou jsou bazény fajn.

Neregistrovaný uživatel
28.12.2017 08:17 213.29.16.***
Re: Solaya  

Jídlo a ubytování lepší v Solaye,ale jestli preferujete šnorchlování tak Brayka.Marie

• lerak
Jana22 27.12.2017 21:55

Bola som tento rok v susednej Lamayi. Šnorchlovala som z mola, na jeho ľavej časti vchádzajú do mora šnorchlisti. Treba len oboplávať pravú časť mola, kde kotvia gumené člny, cca 15 - 20 m a hneď sú koraly. Vidno to aj na mape z googlu. Na pravej strane zálivu je šnorchlovanie krajšie, dá sa plávať priamo pri útese až na otvorené more. Tam sú však už väčšie vlny. 2 dni z 8 bolo úplné bezvetrie, more ako zrkadlo bolo vtedy aj tam. Keď boli vlny, tak cca 150-200 m od mola bolo šnorchlovanie v pohode. Na ľavej strane zálivu je natiahmuré lano cca 3-5 m od koralov po celej dĺžke. Naľavo od mola je mrtvy koral bez rýb a smerom ku brehu potom len pieskové dno, pre neplavcov a pre deti veľmi fajn a dostatok miesta, žiadna tlačenica. :-)

Neregistrovaný uživatel
27.12.2017 13:19 90.177.51.***

Díky za info. A jak je to se šnorchlem z mola? Dá se z něj plavat podél reefu na otevřené moře? V Brayce jsme plavali ven ze zátoky do leva a tam jsem viděl želvy a jednou i žraloka a bylo to tam mnohem živější, než v zátoce. Jak je to s možností využívat jídlo a služby ostatních hotelů v zátoce?

Neregistrovaný uživatel
27.12.2017 06:57 90.182.215.***

Takže služby a jídlo v Solaye o 100% lepší než v Brayce, v Solaye želvy, v Brayce jsme je neviděli, ale přistup do moře se mi líbil daleko víc v Brayce, tam jsou korály i rybičko hned u břehu, v Solaye se projdete než jsou korály a rybičky, ale doporučuju vám Solayu vyzkoušet. My byli opravdu spokojení. Mirka

Neregistrovaný uživatel
26.12.2017 18:40 90.177.51.***

Taky by mě zajímalo porovnání šnorchlu v Brayce a v Solaye. Brayka pro mě letos pod vodou super a klidně bych se vrátil, ale zaujala mě nabídka na Solayu. A co jídlo a služby? Má někdo přímé porovnání? Díky.

Neregistrovaný uživatel
23.07.2017 09:46 89.203.217.***
Re: rekonstrukce  

Dobry den, moc dekuji za info. My letime az za mesic,doufam,ze se tam do te doby nic nezmeni. Vyuzivali jste sluzbu "dine around" nebo je uz zrusena? V katalogu Blue stylu ji uvadi,na internetu nikoliv. Kolik je tam restauraci v ramci all inclusiv?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu