A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel Sunrise Marina Resort Port Ghalib

04.03.2017 18:56:26 | kiki 29
kiki 29
Byl někdo prosím v tomto hotelu? Jsem letos nějak bezradná s výběrem . :-(. Trochu se Marsy bojím ohledně vln a vstupů do moře. Moc rádi šnorchlujeme, ale zároveň preferujeme písečný vstup, žádné boty do vody nebo molo. Poraďte prosím. :-).
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Booboo 18.10.2017 07:43
Re: FIRST MINUTE  

To: 46.167.212.*** Do KPZ se lze zaregistrovat i na internetu. Kartička je stejná pro všechny a lze si jí vyzvednout na každé pobočce VZP. Dozadu jen napíšete jméno a já posílala do CK BS naskenované :-)

Neregistrovaný uživatel
17.10.2017 10:31 46.167.212.***

Děkuji za radu s tím členstvím, přihlásili jsme se..akorát kartička má přijít do 30 dnů tak snad to bude dřív...v našem termínu zatím dítě zdarma je, tak snad to ještě vydrží..cena je vcelku dobrá :-) Bohužel vychází nám jen září :-)

Booboo 17.10.2017 06:44

To: 46.167.212.*** Některé slevy, které byly omezené počtem smluv už jsou pryč. Jako třeba pojištění zdarma. Ale zase v některých termínech ještě stále nabízí dítě zdarma. Ale už je to taky hodně o náhodě. No každopádně si uplatněte 6% slevu za členství v KPZ (pokud jste teda u VZP), nám to udělalo pro 2+1 skoro 2 tisíce. Vzhledem k tomu, že v hotelu opravdu otevírají od příštího roku Croco club, tak doufám, že počítají, že tam bude dětí víc. Jinak škoda, že se nechystáte v srpnu :-) Hezkou dovolenou.

Neregistrovaný uživatel
16.10.2017 12:29 46.167.212.***

Tento týden, také chceme kupovat dovolenou na září 2018. Ty nejlepší ceny už jsou teda pryč, ale nám se dvěma dětmi se to myslím ještě pořád vyplatí. Co jsem slyšela tak v hotelu moc dětí nebývá - nevím teda proč...ale od příštího roku tak má Blue Style Croco club, tak se to třeba změní :-)

Neregistrovaný uživatel
12.10.2017 16:16 188.75.128.***

Z hotelu Sunrise Marina Resort jsme se vrátili minulý týden.
Dovolená byla vydařená,Jídlo bylo dobré, všichni jsme si vybrali. Personál velice ochotný, za malý bakšiš (2-3dolary) jsou ještě ochotnější.
Pokoje jsou obrovské, jsou to vlastně veliké apartmány s kuchyní, kterou samozřejmně nevyužijete.
Pláž dobrá, krásný korál hned 2-3 metry od pláže. Na šnorchlování ideální.
Na pláži bar, kde se dalo i najíst přes oběd, různé nápoje alko i nealko.
Pokoj jsme měli s výhledem na lodní přístav, jestli ale chcete větší klid, tak doporučuji pokoj k většímu bazénu. Tam nejste ničím rušeni.
Děti v hotelu skoro žádné nebyly, tak s kamarádem pro juniora moc nepočítejte.
Klientela-Češi, Rusové, Ukrajinci, Francouzi, Poláci.
Byli jsme celá velká parta, tak jsme si dovolenou užili.

Booboo 12.10.2017 07:39
FIRST MINUTE  

Prý je o hotel enormní zájem Čechů. Tak se pochlubte, kdo už máte zamluveno na příští rok, v jakém termínu a jak jste spokojení s cenou. A teda já začnu. 16.8.-26.8.2018, odlet z Ostravy. Musím říct, že mě mile překvapily dvě věci. Tou první je plánovaný odlet hodinu po půlnoci z Ostravy. Jen doufám, že se to nezmění. Tou druhou je cena. Já teda počítala s větší částkou (o to víc tam můžu utratit). Návrh smlouvy jsem měla doma už v pátek a zálohu jsem platila hend v pondělí 9.10. Druhý den už nebylo pojištění zdarma a v některých termínech už nebylo ani dítě zdarma. No byl to fofr. Jinak jedeme 2+1 (8 let), doufám, že tam bude mít junior nějaké kamarády. Můžou být i kamarádky :-D Všem přeji krásnou dovolenou :-)

Neregistrovaný uživatel
06.10.2017 05:31 195.178.83.***
Re:  

Ano v září jsme dostali pokoj až po 14.hod. a to nebyl komplex plný. .Ale bylo to asi tím, že jsme měli zaplacený pokoj ve městě.

Neregistrovaný uživatel
21.09.2017 13:06 212.80.64.***

Dobrý den,
na recenzích se objevila informace o tom, že byly na začátku září problémy s ubytováním, ubytovávali je až odpoledne. Nemáte někdo prosím aktuální informace?
Děkuji

Neregistrovaný uživatel
11.09.2017 20:14 46.167.212.***

Tak sestra již dorazila domů...celkově se jim hotel líbil, hlavně poloha blízko letiště a umístění v přístavu, kde se dalo procházet a nakupovat hned u nosu. Pokoj dostali obrovský jako byt, dobře umístěný max. 5 min na pláž s krásným výhledem na moře. Pláž pěkná a čistá s hezkým korálem a spoustou ryb, viděli také želvu.Do vody chodili na pravé straně pláže, kde je vstup nejlepší. Jídlo hodnotili jako ucházející , dalo se najíst, ale nic extra. V plážovém bufetu, dlouhé čekání na oběd. Malým mínusem byl prý bar, kde byli večer velké fronty na drinky. Hotel obsazený z velké části Čechy, Arabů minimum. Sunrise byl prý dobrá volba, bohužel chytli farona s kterým proleželi několik dní na pokoji, ale místní lékař se o ně dobře postaral.

Jessie 24.08.2017 14:48
Re:  

Díky :-) Já zase pro příště zůstanu u osvědčené jistoty :-)

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu