A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Hotel vhodný pro zimní období

26.11.2017 20:22:44 | IvuleM
IvuleM
Dobrý den, mám dotaz, mohli byste mi doporučit hotel s lagunou, v závětří s vyhřívaným bazenem vhodný pro pobyt v lednu? Rádi bychom šnorchlovali a užívali si kvalitní služby. Oblast je nám jedno. Děkuji moc za doporučení. Našli jsme v nabídce hotel Sunrise Holidays resort, Iberotel Makadi Saraya Resort a Gorgonia. Ale rádi si necháme doporučit.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.01.2018 19:00 80.94.55.***
Re: Kam v březnu  

My sme tam boli dávno, takže čo sa týka urovne hotela teraz neviem, čítala som, že sa zlepšuje, ale pláž je na zimu vynikajúca. Nielenže je v zátoke, ale pod úrovňou okolia takže tam takmer vobec nefúka a nie sú vlny. Korale boli vpravo poničené, vľavo lepšie, ale dá sa. Pre náročnejšieho šnorchlistu nič moc, možno až na otvorenom mori, ale tam sme až neplávali. Treba rátať so sto schodmi na plaž.
Jana

Neregistrovaný uživatel
24.01.2018 18:00 79.98.157.***

Prosím popotahuji téma, kdo byl v tomto hotelu..........Furt váhám kam.......aby nefoukalo a dalo by se dobře šnorchlovat,nejedem tam kvůli jídlu , ale právě kvůli moři.díky

Neregistrovaný uživatel
14.01.2018 19:15 79.98.157.***

Kdo by v tomto hotelu, sice žádný luxus, recenze nic moc,ale pláž všichni chválí a o to mě jde . Nejedu tam kvůli jídlu , ale kvůli moři.
Blanka

https://hotel.invia.cz/egypt/hurghada/al-nabila-grand-makadi/tour-970502/?id=114983460

Neregistrovaný uživatel
14.01.2018 15:58 79.98.157.***

jj to jo, ale od konce března....

Neregistrovaný uživatel
14.01.2018 12:45 194.213.47.***

EXIM od března

Neregistrovaný uživatel
14.01.2018 11:56 79.98.157.***

Díky moc za infa a tipy, Jaz Makadina vypadá pěkně i reference jsou ok a je to v zátoce.
Ještě prosím kdo dělá teď v zime Sharm el Sheik s odletem z Prahy. Našla jsem jsem dva hotely, ale ty jsou cenově někdě jinde.díky Blanka

Neregistrovaný uživatel
13.01.2018 20:55 80.94.55.***

v breznu by som do shamsu nešla, bude tam fukať a tam nie je kam sa schovat, v breznu jedine Brayaka, možno Lamaya, ale asi najlepší by bol Sharm el Sheik, záveterne hotely napr Sharm resort, Siva sharm, tam sme boli v unoru a super

jali 13.01.2018 12:47

Nevím,jestli to tu někdo psal,byli jsme v oblasi Makadi bay v Arabesce a vynikající všechno,vloni jsme byli v Citadel Azur a úžasný i šnorch a teď v únoru letíme znovu do oblasti Makadi bay do hotelu Jaz Makadina,tak jsem taky zvědavá,do Marsa Alam se mi zatím nechce,každý říká,že tam moc fouká

Neregistrovaný uživatel
13.01.2018 08:28 79.98.157.***

A nebude tam foukat? Když fouká , tak je to také nepříjemné i na šnorchlování. Ale jinak to vypadá dobře, děkuji moc za tip. Blanka

Ditys 12.01.2018 22:06

Tenhle by mohl vyhovovat - https://hotel.invia.cz/egypt/marsa-alam/shams-alam-resort/?gclid=EAIaIQobChMI0NjC86jT2AIVypPtCh18rgHyEAAYAiAAEgJkM_D_BwE&dclid=CKXpg_2o09gCFVAU4AodYXgEkQ. Zátoka tam sice není, ale slušný útes a pozvolný přístup do vody. Molo je až na konci pláže, včetně schůdků do vody

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu