A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt

.
Diskuze byla uzamčena
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Původní dotaz

HURGADA-cesta LETECKY,doba letu?

05.02.2007 21:26:54 | zil
zil
chci se zeptat letíme poprvé do Egypta Z BRNA S MEZIPŘISTÁNÍM V OSTRAVĚ.
Jak dlouho tam trvá let i s tím mezipřistáním?Nevíte jestli se pak v Ostravě vystupuje nebo ne a lidi pouze nastoupí?Třeba když poletíme z Brna ve 12 hodin kdy budeme v Egyptě?A pak jak dlouho trvá cesta busem do hotelů?? 8-O
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
05.02.2007 20:26

zil HURGADA-cesta LETECKY,doba letu?  

chci se zeptat letíme poprvé do Egypta Z BRNA S MEZIPŘISTÁNÍM V OSTRAVĚ.
Jak dlouho tam trvá let i s tím mezipřistáním?Nevíte jestli se pak v Ostravě vystupuje nebo ne a lidi pouze nastoupí?Třeba když poletíme z Brna ve 12 hodin kdy budeme v Egyptě?A pak jak dlouho trvá cesta busem do hotelů?? 8-O

| Komentovat |
05.02.2007 21:03

Jana V. | 62.245.103.*** Letecky do Hurghady  

Cesta z Brna do Hurghady trvá něco málo přes 4 hodiny letu. Když jsem letěla z Brna, tak se v Ostravě muselo z letadla vystoupit ( uklízelo se )protože to stejné letadlo letělo na otočku rovnou z Egypta do Brna a následně do Ostravy, kde vystoupili zbylí cestující a noví jak z Brna, tak Ostravy zase pokračovali do E. Zdržení v Ostravě ale nebylo nijak velké, asi 40 minut.Může to být samozřejmě různé, takže toto píšu spíš jen pro orientaci.Co se týká cesty z letiště do hotelu, tak záleží na jeho poloze v Hurghadě i na tom, že se rozváží naráz různé skupinky do různých hotelů, což může docela zdržet, pokud budete mít hotel až na konci této trasy.

| Komentovat |
06.02.2007 01:13

Lucy | 88.146.167.*** Letecky do Hurghady  

Je to asi různé. Já jsem také letěla z Brna a mezipřistáním v Ostravě. Nás teda nechali sedet v letadle po celou dobu, než nastoupili zbylí cestující(je pravda, že se neuklízelo). Ale jinak v této době nám letušky nechtěly dovolit jít pomalu ani na záchod. :-? Celkem jsme v Ostravě mohli být taky půl až třičtvtě hodiny. Což vzhledem k tomu, že jsme se mesměli hnout z místa bylo dlouhé.Z Brna jsme odlítali taky kolem dvanácté a přistávali v Hurghadě kolem páté hodiny.(místního času) Cesta z letiště do hotelu, ve kterém jsem byla ubytovaná trvala tak 15 minut.

| Komentovat |
06.02.2007 09:49

tuli RE: Letecky do Hurghady  

Brno - Ostrava - Hurghada jsem letěla nekoliktrát, nejdéle jsme čekali v Ostravě v tranzitu 1 hod 45 min, odlítali z Brna před 14 hod., v Hrg. byli kolem 20 hod a do hotelu jsem se dostala v 23 hod. !! byl bohužel poslední na cestě. Počítejte i s nějakou hodinkou na letišti v Hurg. někdy to jde rychle, někdy bývají problémy se zavazadly (někdy i s turisty :-) ). Hodně záleží na CK a systému rozvozu do hotelů a způsobu ubytování,tj. jestli vás ubytovává delegát nebo se ubytováte sami.

| Komentovat |
06.02.2007 13:53

jitrenka | 85.207.18.*** Mezipřistání v Ostravě???  

Ahoj všem, v květnu letíme poprvé do Egypta-Hurghady a letíme z Brna. Chtěla bych se zeptat vás zkušenějších, jestli je při odletu z Brna vždycky mezipřistání v Ostravě. To by pro mě byla velmi nepříjemná novinka. Jednak by to bylo zdržení navíc, což při malém dítěti není moc příjemné a jednak se bojím lítat, takže každé přistání a odlet navíc není nic pro mě.

| Komentovat |
06.02.2007 14:03

tom75asek RE: Mezipřistání v Ostravě???  

Ahojky

my letěli v říjnu z Brna a ba naopak lětelo se z Ostravy a pak mezipřistání v Brně ,takže pohodička ;-)

Tomáš

| Komentovat |
06.02.2007 15:51

tuli RE: RE: Mezipřistání v Ostravě???  

To tom75sek
no ale zpáteční let byl zase přes ostravu ne? Ale v sezoně josu i přímé lety z Brna..asi záleží na CK a obsazenosti letadla.

| Komentovat |
06.02.2007 18:33

Renata | 217.197.144.*** RE: RE: RE: Mezipřistání v Ostravě???  

Zpáteční let není přes Ostravu,letí přímo do Brna. Mi jsme letěli teď v lednu z Brna, za 15 minut jsme přistáli v Ostravě,nechali nás sedět v letadle,tam jsme nechali lidi kteří letěli z Hurghady a v Brně museli vylézt z letadla,navíc se nám pokazila žárovička 1 a půl trvalo než ji zpravili a pak jsme místo v pět o půl osmé přistáli na letišti v Hurghadě.Bezva Kocourkov,ale bylo to fajn. :-D :-P

| Komentovat |
06.02.2007 18:57

tuli RE: RE: RE: RE: Mezipřistání v Ostravě???  

myslela jsem to tak...že jeden let vždy s mezipřistáním..tzn. buť brno- ostrava - hurghada a zpět hurghada-brno ostrava, případně ostrava- brno- hurghada a zpět hurghada - ostrava- brno..ten první je častější.

| Komentovat |
06.02.2007 18:58

tuli RE: RE: RE: RE: RE: Mezipřistání v Ostravě???  

opr. buď...omlouvám se

Diskuze