A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

ISLAM

11.04.2007 20:41:11 | Maya
Maya
Zakladam toto tema,protoze do tematu ve kterem diskutujeme,to nepatri. ;-)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.07.2017 01:55 90.180.165.***
MOSAD  

Je povzbudivé, že to co tady tvrdil Otto , Smirk a ostatní a občas i já, začínají tvrdit i ti co si tím svinstvem prošli. Toto je potřeba slyšet , žádný umírněný islám neexistuje.

https://www.youtube.com/watch?v=3bN5HAuv6EA

Neregistrovaný uživatel
28.12.2016 17:44 90.180.165.***
Re: MOSAD  

Taky díky. Máš pravdu , když tady byl Otto nebo Smirk, ti tomu dávali tu správnou šťávu.

Amira 27.12.2016 14:51

Díky Mosade, přání pěkných svátků jsem už zmeškala, tak přeji aspoň hodně dobrého do nového roku.....Té síly do diskuse už moc není třeba, protože to už nejsou ta klání co to bývávalo:-)

Neregistrovaný uživatel
24.12.2016 01:53 77.234.45.***
MOSAD  

Ahoj Amiro, přeju Ti šťastné a veselé vánoce, hodně Božího požehnání a hodně sil do našich názorových klání. :-) Samozřejmě to samé přeju všem , kdo čtou toto vláknmo. Zdraví MOSAD

• hojsadlo
Amira 10.12.2016 13:59

MOSAD a ještě mi tato jeptiška na něco odpověděla. Pořád jsem přemýšlela, co se tam muselo stát, že je tam najednou tolik radikálních rebelů, i navzdory tomu, že Syřani jsou velmi přátelský a pohostinný národ. No, a ona říkala, že to vlastně ani nikdo neví, že jich mnoho pochází asi ze zahraničí. ...no, asi brzy začnu věřit nějaké spiklenecké teorii.

Amira 10.12.2016 07:35

Ona ale přesně potvrzuje to, co jsem se tu snažila napsat.Civilní občasné (je jedno, zda křesťan nebo muslim) jsou jako rukojmí. Na jedné straně je totalitní režim prezidenta (kterému je svoboda cizí, ale na druhou stranu zaručoval nějakou bezpečnost) a na straně druhé jsou rebelové, o kterých ani neví, odkud jsou, a ti se mísí mezi civilisty a bojují proti režimu, ale sami se svobodou nemají nic společného (viz. Aleppo). Ona pak vyzývá, ať se do toho nikdo neplete, že tím dělají jen škodu (např. dodávání zbraní rebelům), že se to musí řešit dialogem....takže se budu opakovat, civilní obyvatelstvo nemá za koho bojovat, když proti sobě bojuje totalitní režim, radikální rebelové proti režimu a IS, civilní obyvatelstvo je v kleštích. ....dobrý rozhovor.

Neregistrovaný uživatel
08.12.2016 00:45 90.180.165.***
MOSAD  

Není za koho? Třeba za tuto jeptišku, která tam žije ( aspoň doufám , že ještě žije)
Ta asi neutekla.
https://www.youtube.com/watch?v=Wjk2pgQ_dPQ

Amira 03.12.2016 21:39
Re: MOSAD to Amira  

Mosad, já neříkám, že není proti komu bojovat, ale že není za koho. Ze tam neexistuje žádná rozumná opozice. To je vidět i v tom videu od JanyVW...Islámský stát je zlo, ale jestli sis nevšiml, v Sýrii jde zejména o boj diktátorského prezidenta proti rebelům. Islámský stát je tak trochu druhořadý. Takže mají ti lidi bojovat spíše za diktaturu nebo radikální rebely, když nechtějí ani jedno?

Neregistrovaný uživatel
29.11.2016 04:37 90.180.165.***
Re: MOSAD to Amira  

Amiro, použiju s dovolením tvoje slova:
Pokud do toho člověk nahlédne, pak ví, že normální člověk nemá za koho bojovat a nepřijde mu ani trochu divné, když nebojuje. Nemá prostě za koho. To nemá nic společného ze zbabělostí a útěkem.

Tak třeba toto se tam děje (bacha od 8:30 to není pro útlocitné povahy) :
http://heavy.com/news/2016/09/new-isis-islamic-state-amaq-news-video-the-making-of-illusion-iraqi-army-soldiers-shia-shiite-eid-al-adha-meat-hook-execution-throat-slitting-full-uncensored-youtube-video-download-mp4/

Stále mi chceš tvrdit, že není proti čemu bojovat?
A s tvým dovolením použiji ještě jednou tvoje slova:

Já taky nechápu, proč se na to celý svět jen dívá. Jindy se kamkoliv vlítne a rozbombarduje cokoliv a teď jen na to koukáme. Při tom by se tak z velké části vyřešila i uprchlická otázka.

Mám to chápat tak, že by jsme měli poslat naše kluky nastavit kejhák aby to pořešili , zatímco poserovéi budou na německých sociálních dávkách?

Amiro chápu tě správně?

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu