A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Egypt - Diskuze

Původní dotaz

Jak dostat Egyptana do Cech??

12.03.2010 01:39:04 | Gayed
Gayed
Dobry vecer,
mela bych jednoduchy dotaz. Muj snoubenec je egzptsky krestan. Radi bychom spolu zili v cr, ale brat se kvuli tomu nechceme. Uz jedbou tu byl na 3 mesice na kurzu cestiny.
Vim, jak je tezke pro Egyptana dostat se do cr. chce to dobry kontakt. Lidem na ambasadach a na konzilatech a cizineckych policiich se neda verit..
Dekuji za jakoukoli radu nebo kontakt. Jsem zoufala..
Nia
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
19.10.2017 14:32 37.48.57.***
Česká holka a Egypťan  

Mohu se tu na někoho obrátit a položit par otázek,
Prosim jen soukromou zprávu kdyby to šlo...Pročítám si to
tu ale nějak jsem z toho zoufala...Dekuji

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2017 19:48 93.91.149.***
Re: Jak dostat Egyptana do Cech??  

Prosím, můžeš mi napsat na mail? Potřebuji něco zjistit ohledně toho jak dostat Egyptana do Čech :( tygricek1994@seznam.cz
Děkuji

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.01.2017 01:09 105.154.2.***
Re: jalilku.romanticky@seznam.cz / maroka  

:-! co mam delat ja vim nejsem dobry cesky jazyce ale kdo uci mi cesky ja nejsem cesky jsem maroka ze maroku neumim moc cesky jazyce vim cesky moc tezka ale ja zkousim snazim ucit se napisu dobry cesky prosim vsem kdyz jsou slouvs chybu

Neregistrovaný uživatel
16.11.2016 07:47 213.220.213.***
Re: jalilku.romanticky@seznam.cz / maroka  

Špatný překladač, co? :-D :-P

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.11.2016 17:02 41.250.83.***
jalilku.romanticky@seznam.cz / maroka  

nejlepsi resine pro dostana tvuji snoubence manzletsvi v egypte pro mel pravo vizum do czech republice

Jana VW. 06.11.2016 11:05
Re: pozvani do cech  

.....,visapoint si musí sjednat schůzku na konkrétní datum - volné termíny tam bývají uvedeny, jen někdy je napsáno, že žádný není ale je třeba vyčkat.Musí mít pas, doklad o zdravotním pojištění na dobu pobytu,rezervaci letenky, pokud poletí do jiné země, což asi ano, protože spojení Káhira Praha bylo zrušeno, tak chtějí i jízdenku na jeho jméno z letiště do místa pobytu u nás a zpět.Měl by mít také doklad o aktivním založeném účtu v eg.bance a zřejmě po něm budou chtít i nějaký dokument z kanceláře z Tahriru, který dokládá, kam v posledních letech cestoval.Již na začátku musí mít zaplacený poplatek za žádost o vizum - cca 500 liber, který platí bez ohledu na to, jestli vizum dostane nebo ne..

Zkopírovala jsem jednu odpověď ze SZ a ještě doplňuji, musíš mu odeslat tzv.zvací dopis - jedná se o formulář, který si vyzvedneš na cizinecké policii.Tam vyplníš od kdy do kdy ho zveš a podle počtu dní musíš i doložit finanční částku ze své strany, pokud zvolíte variantu, že ty budeš zvoucí osoba, která se zavazuje hradit náklady pobytu.

Pokud budete mít všechny papíry k dispozici a současně absolvuje pohovor na ambasádě, cca do 30ti dnů se dozví, jestli vizum obdržel nebo ne.

Úspěšnost je dost nízká ale zase ne úplně vyloučená. Známý tam byl žádat toto pondělí a oproti jiným předchozím schůzkám tam bylo o dost míň žadatelů ale možná to byla jen náhoda.

Každopádně teď to bude pro Eg. ještě mnohem dražší cestování, když šla hodnota libry vůči dolaru cca na polovinu, není jim vůbec co závidět.

Neregistrovaný uživatel
06.11.2016 11:05 213.220.213.***

Kdyby byla 0,001 ještě by to bylo moc....

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
06.11.2016 07:23 46.167.237.***

Info si dotyčný může zjistit na velvyslanectvi v Káhiře. Upozorňuji na dlouhý, náročný proces a úspěšnost max 1%.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.11.2016 12:04 194.213.47.***

To ať si snad v tom Egyptě zjistí sám,nebo je nesvéprávný?Proč mu to zjišťujete vy nechápu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
05.11.2016 09:13 78.102.43.***
pozvani do cech  

Ahoj, chtela jsem se zeptat, kdyz se vyridi pozvani pro egyptana na cca 10 dni tady v Cr, jake podminky musi splnit on v Egypte??
Dekuji moooc!:)

Zpět na všechny diskuze z tohoto státu